Yeni Whatsapp Nasıl Açılır?

Adım 1: WhatsApp Web’i veya masaüstünüzü açın. Adım 2: Menü’ye veya sohbet listenizin yukarısına tıklayın, bir açılır menü görünecektir. Adım 3: Verilen seçeneklerden Çıkış yap’a dokunun. Hatta Akıllı telefonunuzdan bile çıkış yapabilirsiniz.
WhatsApp’ı telefonunuza yükledikten sonra Lisans Sözleşmesini kabul etmeniz gerekiyor. Kabul Et ve Devam et butonuna dokunun daha sonra devam ettikten sonra ekranda göreceğiniz ‘Türkiye’ ibaresini seçin ve cep telefonu numaranızı yazın. Doğrulama işleminin ardından Whatsapp’ı kullanabilirsiniz.

2 WhatsApp nasıl yüklenir?

Şu adımları izleyerek uygulama aracılığı ile bir telefonda iki WhatsApp hesabı kullanabilirsiniz. Parallel Space-Çoklu hesap uygulamasını indirin. Uygulamayı başlatın ve WhatsApp seçeneğinin yanındaki “Ekle” butonuna dokunun. Cihazınızda yaratılan yeni bir alana WhatsApp uygulaması eklenecek.

WhatsApp 2 kişi nasıl kullanır?

WhatsApp hesabını birden fazla cihazda kullanma

 1. WhatsApp’ı açın >üst üste üç noktaya basın ve diğer seçenekler’e dokunun.
 2. Bağlı Cihazlar’a dokunun.
 3. Çoklu cihaz beta programı’na dokunun.
 4. BETA PROGRAMINA KATIL’a dokunun.

WhatsApp nasıl ayarlanır?

WhatsApp nasıl indirilir veya kaldırılır

 1. Google Play Store’a gidip WhatsApp Messenger’ı aratın.
 2. WhatsApp’ı açın ve Hizmet Koşullarımızı kabul ederek bir sonraki ekrana geçin.
 3. Telefon numaranızla kaydolun.
 4. Sohbet geçmişinizin yedeklemesi bulunduysa ve bu yedeklemeyi geri yüklemek istiyorsanız Geri Yükle’yi seçin.
You might be interested:  Windows 10 Nasıl Yüklenir Bedava?

Yeni telefona geçince WhatsApp mesajları silinir mi?

Eski telefon numaranızla ilişkili hesabınızı silmeyi unuttuysanız ve eski telefonunuza erişemiyorsanız eski telefonunuzun yeni sahibi 45 gün sonra yeni bir telefonda WhatsApp’ı etkinleştirirse söz konusu telefon numarasıyla bağlantılı tüm hesap bilgileriniz silinir.

Çift hatlı telefona iki WhatsApp Nasıl Kurulur?

İlk önce WhatsApp uygulamasını Play Store hesabınızdan telefonunuza indirin. WhatsApp, programı yüklemek için telefonunuza bir doğrulama kodu gönderiyor. Kodun gönderileceği numara yerine SIM1 numaranızı yazın.

Aynı anda iki WhatsApp kullanılabilir mi?

Aynı WhatsApp hesabını iki farklı numarayla kullanmanız mümkün değildir. WhatsApp hesabınızı kullandığınız cihazları sık sık değiştirmeye çalışırsanız belirli bir noktadan sonra hesabınızı yeniden doğrulamanız engellenebilir. Lütfen farklı cihaz ve numaralar arasında çok sık geçiş yapmayın.

whatsApp ikiz uygulama nasıl yapılır?

Ayarlar > Uygulamalar > İkiz Uygulama bölümüne gidin ve özelliği uygulamak istediğiniz uygulamanın düğmesini açın veya kapatın. İkiz uygulama başlangıç ekranında görüntülenecektir.

Eşimin whatsApp mesajlarını nasıl takip edebilirim?

Yapmanız gereken tek şey mSpy’a üye olup uygulamayı takip etmek istediğiniz cihaza yüklemek. Sonrasında kontrol panelinin bulunduğu cihazdan takip işlemine başlayabilirsiniz. Uygulama hedef cihazda arka planda çalışacağı için takip edilen kişinin fark etmesi mümkün değildir.

Benim whatsApp başka biri kullanabilir mi?

WhatsApp’ın uçtan uca şifreli olduğunu ve mesajların sadece cihazınızda depolandığını; bu sebeple başka bir cihazdan hesabınıza erişen kişilerin geçmiş sohbetlerinizi okuyamayacağını lütfen unutmayın.

WhatsApp’ı mı geri yükler misiniz?

Yeni Android cihazınızın, yedeklemenizin kayıtlı olduğu Google Hesabına bağlı olduğuna emin olun. WhatsApp’ı yükleyin ve açın, ardından numaranızı doğrulayın. Sohbet ve medyalarınızı Google Drive’dan geri yüklemek için, sorulduğunda GERİ YÜKLE’ye dokunun. Geri yükleme işlemi tamamlandıktan sonra İLERİ’ye dokunun.

You might be interested:  Bilgisayar Qr Kodu Nerede?

Telefona WhatsApp nasıl yüklenir?

WHATSAPP ANDROİD CİHAZLARA NASIL YÜKLENİR?

Google Play’de Whatsapp Yükleme:

 1. Play Store’ye giriş sağlayın:
 2. Arama kısmına ‘whatsapp’ yazın:
 3. Arama kısmına ‘whatsapp’ yazın:
 4. 3. INSTALL (Yükleme) butonuna tıklayın:
 5. App Store’a giriş sağlayın:
 6. App Store’a giriş sağlayın:
 7. App Store arama kısmına ‘whatsapp’ yazın:

WhatsApp neden açılmıyor?

Cihazda yeterli alan yok. WhatsApp’ı cihazınızda yeterli alan olmadığı için yükleyemiyorsanız Google Play Store’un önbelleğini ve verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz: Cihazınızda Ayarlar’a gidin, ardından Uygulama ve bildirimler > Google Play Store > Uygulama bilgileri > Depolama > ÖNBELLEĞİ TEMİZLE’ye dokunun.

Telefon değiştirirken WhatsApp konuşmaları nasıl aktarılır?

WhatsApp Geri Yükleme (Android ve iOS)

 1. WhatsApp yedeğini seçin.
 2. Cihazınızı bilgisayara bağlayın.
 3. WhatsApp geri yükleme işlemini başlatın.
 4. ‘WhatsApp Restore Successfull’ yazısını gördüğünüzde geri yükleme tamamlanmış demektir.
 5. Cihazınız yeniden başlatıldığında WhatsApp konuşmalarınızı görebileceksiniz.

Telefon değiştirince WhatsApp resimleri silinir mi?

WhatsApp resimleri telefonda saklar. Yani Facebook gibi resimleri sunucuda saklamaz. Dolayısı ile telefonu değiştirmişsiniz, satmışsınız. Eski telefonda olan resimleri artık geri alamazsınız.

iPhone telefon değiştirince WhatsApp konuşmaları gider mi?

Eski iPhone’nuzun ayarlar bölümünü açın ve üst tarafta bulunan Apple kimliğinizin üzerine dokunun. iCloud üzerine dokunarak açın. iCloud hesabınızı açtığınızda verileri yedeklenen uygulamaların listesini göreceksiniz. Buradan WhatsApp’ın aktif konumda olduğundan emin olun.

WhatsApp çift uygulama nedir?

Uygulamanın kopyasını yaptıktan sonra ikinci numarayla kopya uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca cihazınızda ikinci SIM’in takılı olmasına gerek olmadığını da belirtelim. Bunun dışında Samsung Galaxy Note8’de de Dual Messenger özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde uygulamanın bir kopyası oluşturulabiliyor.

WhatsApp ikiz uygulama nedir?

İkiz Uygulama aynı anda iki WhatsApp veya Facebook hesabına giriş yapmanıza olanak sağlar. Böylece iş ve özel hayatınızı ayrı tutabilirsiniz. İkiz Uygulama yalnızca bazı uygulamalar tarafından desteklenmektedir.

You might be interested:  Bilgisayar Ekranı Nasıl Değişir?

Yedek WhatsApp nedir?

WhatsApp telefonunuzun belleğini yedekleyebilir. Bu yedekler sohbetlerinizi yeni bir telefona aktarmak için veya WhatsApp silinip tekrar yüklendiğinde geri yükleme yapmak için kullanılabilir. Fakat telefonunuzu kaybederseniz yedeğinizi de kaybedersiniz.

Çift uygulama nasıl yapılır?

Ayarlar kısmına girin burada çift uygulamalar, ikiz uygulama gibi telefondan telefona değişebilecek bir satır göreceksiniz. Buraya girin. Bu kısımda aktif edebileceğiniz uygulamaları göreceksiniz. Burada ayrıca çift uygulamanın desteklediği uygulamaları göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.