Yani Den Nasil Internet Kazanilir?

App Store ve Play Store üzerinden Yaani’yi indiren ve uygulamayı açan tüm Turkcell aboneleri, ayda bir kere bir ay geçerli 1 GB data kazanırlar. Yaani uygulamasını, uygulama marketlerinden indiren ve uygulamayı açan kullanıcı 1 ay geçerli 1 GB data hediyesi kazanır.

Yani de nasıl puan kazanılır?

Puan kazanma işlemi şu şekilde oluyor : Her arama başına 10 puan, günük max 100 puan(nasıl arama yaptığınız önemli değil. Random arama da yapabilirsiniz.) Ana sayfadaki her bir habere tıklayarak 10 puan, günlük max 100 puan.

Yani kim 1 GB ister?

Yaani Kim GB İster, www.yaani.com.tr ve Yaani mobil uygulaması üzerinden oynanabilen internet paketi ödüllü bir bilgi yarışmasıdır.Yarışma 3’er soruluk 5 aşamadan oluşmaktadır. Bu 5 aşamanın hediye internet ve puanlardan oluşan ayrı ödülü vardır ve ödüller giderek artmaktadır.

Turkcell hangi uygulama internet veriyor?

Turkcell Bedava İnternet kazandıran uygulamalar arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi de Turkcell GNÇ uygulamasıdır. Eğer sizler de Turkcell hediye internet kazanmak isterseniz GNÇ uygulamasını indirip “ÇATLAT” bölümüne giriş yapıp ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz.

You might be interested:  Ziraat Internet Bankacılığı Nasıl Aktif Edilir?

1 GB nasıl kazanılır Turkcell?

Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.

 1. İnternet Paketi hediye etmek için hediye etmek istediğiniz paketi ve hediye etmek istediğiniz numarayı 2200’a gönderebilirsiniz.
 2. Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2200’a göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Yani ne işe yarıyor?

Yaani, müşterileri internette gezinmelerini ve arama yapmalarını sağlayan yerli arama motorudur. Yaani ilk olarak yerel içeriklere öncelik verir. YAANİ müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Kullanıcıların internetteki bütün bilgilere erişimesini ve merak edilen tüm sorulara yanıt bulmasını kolaylaştırır.

Yaani Kim GB İster ücretli mi?

Her Pazartesi ücretsiz oyun hakkınız yenilenmektedir. Oyundan herhangi bir baraj hediyesi almadan ayrılmanız durumunda ertesi gün ücretsiz oyun hakkınız tekrar tanımlanmaktadır. Ancak, baraj hediyesini alırsanız Pazartesi gününü bekleyerek ücretsiz oyun hakkını alabilir ve ücret ödeyerek tekrar oyun oynayabilirsiniz.

Kim 1 GB ister ücretli mi?

BiP uygulamasını Android cihazınıza indirmek ve “Keşfet” alanı altındaki “Kim 20 GB İster?” kanalını takip etmek ücretsizdir.

MetaByte Kim GB İster?

Kim GB İster? ücretsiz olarak MetaByte biriktirmenizi ve dilediğiniz zaman kullanabilmenizi sağlar. Her gün uygulamayı ziyaret ederek ücretsiz kazanımlardan faydalabilirsiniz. Kazan Kazan oyunumuz ise ücretli olup; ucuz, kolay ve eğlenceli yoldan MetaByte kazanmanızı sağlar.

Turkcell internet nasıl yapılır?

Paket ve Tarife Satışı

‘Turkcell.com.tr anasayfasında “Ürün ve Hizmetler” seçeneğinin üzerine gelin. Açılan menüden “İnternet” kategorisine tıklayın. Yeni açılan sayfada tüm internet paketlerimizi görebilirsiniz. Hattınızın tipine göre (Faturalı veya Hazır Kart) size uygun internet paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Hediye internet nasıl yapılır?

HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

BiP ten nasıl internet kazanılır 2021?

BiP Yıldızları kampanyasından yararlanabilmek için BiP keşfet bölümünde yer alan BiP Yıldızları kanalını takip etmek ve en az 1 kez mesaj atmış olmak gerekmektedir. BiP Yıldızları kanal takipçileri, kendilerine özel mesaj hedefleri doğrultusunda mesaj hedeflerini yerine getirince Günlük 1 GB kazanacaktır.

You might be interested:  Windows 10 Old Dosyası Nasıl Silinir?

1 GB internet ne kadar sürer?

Yani 1 GB internet ile 3 saat görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Cep telefonundan online oyunlar oynamak çok düşük bir internet kotası götürmektedir. Online olarak oynanan oyunlar saatte ortalama 5 MB kadar internet harcarlar. Yani 1 GB internet ile 200 saat online oyun oynayabilirsiniz.

Turkcell 1 GB internet fayda ne demek?

19.08.2020 14:46 itibarı ile paket sonrası yurt içinde geçerli birinci 1 GB faydanız tanımlanmıştır. 20.08.2020 00:00 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Paket bitiminde yeni fatura döneminize kadar kullanımlarınıza yurt içinde 24 TL’ye 1gb olarak devam edebilirsiniz.

1 GB ne kadar?

Ek 1 GB Cepten İnternet Paketi ile 30 gün boyunca geçerli 1 GB Cepten İnternet, sadece 5 TL!

Paket Bilgisi.

Hangi Paket? Ek 1GB İnternet Paketi
Ne Öderim? 5 TL / AY
Nasıl Alırım? EKINTERNET yaz 5555’e gönder

Turkcell için hangi uygulama?

Turkcell uygulaması ile sahip olduğunuz tüm Turkcell hatlarınızı ve ev interneti ürün ve servislerinizi aynı anda kolayca takip edebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell uygulaması iptal edilen bir uygulama değildir. Telefonunuzdan Uygulama’yı silebilirsiniz.

Turkcell toplantıdayım internet nasıl yapılır?

TOPLANTI yazıp 2200’a göndererek abonelik başlatabilirsiniz. SMS ile abone olduğunuzda sizi arayanlara 2 farklı anons dinletebilirsiniz. Dinletilecek anonslar Ofisteyim ve Ofis Dışındayım anonsları olacaktır. Ofisteyim anonsu hafta içi 09:00-12:00, 13:00-18:00 arasında sizi arayanlara dinletilecektir.

Turkcell uygulamaları nelerdir?

UYGULAMA SERVİSLERİ

 • BiP. BiP.
 • fizy. fizy Premium ile milyonlarca şarkı reklamsız ve yüksek ses kalitesiyle her an her yerde seninle!
 • Turkcell Uygulaması Turkcell uygulamasıyla siz neredeyseniz Turkcell’iniz orada!
 • Dergilik.
 • UpCall Bilinmeyen Numara Sorgulama.
 • lifebox.
 • Paycell.
 • GollerCepte.
 • Turkcell Platinum 5 GB hediye nasıl yapılır?

  Hediye 5 GB internet, her 30 günde 1 kez alınabiliyor. 7 gün yurt içinde geçerli oluyor. Fayda Platinum mobil uygulaması üzerinden alınabiliyor. Hediye internetinizi kullanmak için her ay Platinum mobil uygulamasını ziyaret ederek, İnterneti Al butonundan aktif hale getirebilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.