Ya Aniden Nasil Internet Kazanilir?

App Store ve Play Store üzerinden Yaani’yi indiren ve uygulamayı açan tüm Turkcell aboneleri, ayda bir kere bir ay geçerli 1 GB data kazanırlar. Yaani uygulamasını, uygulama marketlerinden indiren ve uygulamayı açan kullanıcı 1 ay geçerli 1 GB data hediyesi kazanır.

YAANİ de nasıl puan kazanılır?

Puan kazanma işlemi şu şekilde oluyor : Her arama başına 10 puan, günük max 100 puan(nasıl arama yaptığınız önemli değil. Random arama da yapabilirsiniz.) Ana sayfadaki her bir habere tıklayarak 10 puan, günlük max 100 puan.

1 GB nasıl kazanılır Turkcell?

Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.

  1. İnternet Paketi hediye etmek için hediye etmek istediğiniz paketi ve hediye etmek istediğiniz numarayı 2200’a gönderebilirsiniz.
  2. Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2200’a göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Yani kim 1 GB ister?

Yaani Kim GB İster, www.yaani.com.tr ve Yaani mobil uygulaması üzerinden oynanabilen internet paketi ödüllü bir bilgi yarışmasıdır.Yarışma 3’er soruluk 5 aşamadan oluşmaktadır. Bu 5 aşamanın hediye internet ve puanlardan oluşan ayrı ödülü vardır ve ödüller giderek artmaktadır.

Turkcell bedava internet nasıl kazanılır?

Turkcell bünyesinde yer alan BİP uygulaması sayesinde siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak için telefonunuzda BİP uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. BİP uygulaması üzerinden “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip edip, size belirtilen lokasyonlara gidip hediye kazanabilirsiniz.

You might be interested:  Windows 11 Beta Nasıl Indirilir?

Topla Kazan hangi uygulama?

Topla Kazan, Yaani mobil uygulaması üzerinden oynanabilen internet paketi ödüllü yarışmadır. Her katılım günlük 500 MB ile ödüllendirilmektedir.

Hediye internet nasıl yapılır?

HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

Canım kendim 25 25 GB paketi nedir?

Edit: 25gb standart kullanım, kalan 25gb dağılımı ise şöyle yüklendi: 5gb tv+, 5 fizy, 5 Dergilik, 5 bip, 5 de lifebox imiş.

Turkcell biz nasıl yapılır?

Turkcell Biz’e Nasıl Katılırım? Turkcell Uygulaması veya turkcell.com.tr üzerinden kolay bir şekilde Turkcell Biz ekibinizi oluşturabilir, sevdiklerinizi davet edebilirsiniz!

Kim 20 GB ister?

‘Kim 20 GB İster?’, Android cihaza sahip BiP kullanıcılarının sorular çözerek Turkcell’den internet paketi kazanabildikleri bir bilgi yarışması kanalıdır. 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli.

Yaani Kim GB İster ücretli mi?

Her Pazartesi ücretsiz oyun hakkınız yenilenmektedir. Oyundan herhangi bir baraj hediyesi almadan ayrılmanız durumunda ertesi gün ücretsiz oyun hakkınız tekrar tanımlanmaktadır. Ancak, baraj hediyesini alırsanız Pazartesi gününü bekleyerek ücretsiz oyun hakkını alabilir ve ücret ödeyerek tekrar oyun oynayabilirsiniz.

Yaani gerçekten yerli mi?

Aylık 89 milyon aramanın yapıldığı yerli arama arama motoru Turkcell Yaani, iki önemli yeniliği daha kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Turkcell tarafından hayata geçirilen yerli arama motoru Yaani ile Türkiye yepyeni bir yerli e-posta hizmetine kavuşuyor.

Turkcell hediye 5 GB nedir?

​Kurumsal müşterilerimize Turkcell’li oldukları yıldönümlerinde geçerli olacak günlük 5 GB hediye internet paketi sunulacaktır. Kampanyadan kurumsal ses hattı müşterileri yararlanabilir. Turkcell’e katılım tarihlerinin her yıl dönümlerindeki ay içinde günlük geçerli hediye 5GB internet verilecektir.

2022 Turkcell bedava internet nasıl yapılır?

Turkcell Yaani 2 GB Bedava İnternet Paketi 2022

You might be interested:  Güncellemeler Nasıl Kapatılır Windows 8?

Yeni Turkcell uygulaması olan yerli arama motoru uygulaması yaani ile birlikte uygulama indirdikten sonra her gün uygulama içerisinde arama yaparak bir hafta sonucunda kazanabileceğiniz 2 GB bedava internet sms sonrası hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell 4 GB internet hediye nasıl yapılır?

​​Turkcell Şirketim’e girin, 4GB İnternet Paketinizi hemen alın! Kampanya süresince Şirketim uygulamasına giriş yapan kurumsal faturalı ya da ön ödemeli hat sahibi tüm şirket yetkililerine bir ay süre ile kullanabilecekleri 4GB internet paketi hediye edilecektir.

Turkcell Biz 1 GB nedir?

Turkcell Biz kapsamında oluşturulan ekip üyelerine özel günlük 1GB sunulacaktır. 04.09.2020 tarihi itibarıyla Turkcell Biz 1 GB Paketi satışa sunulacaktır. Paket her yöne 24 saat geçerlidir ve yalnızca yurt içi kullanımlar içindir.

Turkcell Biz 2 GB nasıl yapılır?

Turkcell Biz Genç 2GB

  1. 04.09.2020 tarihi itibarıyla Turkcell Biz Genç 2GB Paketi satışa sunulacaktır.
  2. Paket, Turkcell Uygulaması uygulaması ve turkcell.com.tr üzerinden alınabilir.
  3. Paket her yöne 24 saat geçerlidir ve yalnızca yurt içi kullanımlar içindir.

Turkcell hangi uygulamaları indirince internet veriyor?

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bip TV+
Supercam Bizce
Yaani Arıkovanı
Merhaba Hayat Gnç
İçimdeki Umut Fulltrip

1 GB internet ne kadar?

Paket Bilgisi

Hangi Paket? Ek 1GB İnternet Paketi
Ne Alırım? 1 GB Cepten İnternet
Ne Öderim? 5 TL / AY
Nasıl Alırım? EKINTERNET yaz 5555’e gönder

Leave a Reply

Your email address will not be published.