Whatsapp Ta Durumuma Bakanları Nasıl Görebilirim?

Whatsapp Durumuna Gizlice Bakanları Nasıl Görebilirim? Whatsapp durumuna gizlice bakanları görmek için aslına bakarsak açık bir yanıt içermektedir. Birilerinin whatsapp durumuna, paylaşımlarına gizlice bakmak mümkündür. Bunun için yapılması gereken tek şey bu duruma bakmadan önce okundu bilgisini kapatmaktır.

WhatsApp durumları kimin gördüğünü göremiyorum?

Okundu bilgisinin açık olduğundan emin ol.

İnsanların, durumunu gördüğünü bildiğin hâlde görüntülemeleri göremiyorsan muhtemelen okundu bilgisini etkinleştirmen gerekir. Durumunu görüntülediğini bilmen için, durumunu görüntüleyen kişinin de kendi tarafında okundu bilgisini etkinleştirmiş olması gerekir.

WhatsApp durumu görenleri nasıl görebilirim?

Durum gizliliği hakkında

 1. Durum’a dokunun. Android: ‘ne dokunun Diğer seçenekler > Durum gizliliği. iPhone: Gizlilik’e dokunun.
 2. Aşağıdaki seçenekler arasından tercihinizi yapın: Kişilerim: Tüm kişileriniz durum güncellemelerinizi görebilir.

WhatsApp duruma gizlice bakılır mı?

Ancak duruma baktıktan sonra gizliliğinizi korumak istiyorsanız okundu bilgisini açmayın. En azından baktığınız durum silinene ya da kaybolana kadar okundu bilginizin kapalı olması gerekiyor. Eğer okundu bilgisini açarsanız, duruma baktığınız ortaya çıkacak.

Whatsappta durumları görmemek için ne yapmalıyım?

Kişilerin durum güncellemelerini sona alma

 1. WhatsApp’ı açın > Durum’a gidin.
 2. Durum güncellemelerini görmek istemediğiniz kişiyi seçin.
 3. Sessize al > Sessize al’a basın.
You might be interested:  Bilgisayar Klavyesinde Soru Işareti Nasıl Yazılır?

WhatsApp’da birinin bana baktığını nasıl anlarım?

Resmi olarak WhatsApp uygulaması içerisinde böyle bir imkan yer almıyor. Birkaç uygulama indirerek profilinize kimin baktığını görebilirsiniz. WhatsApp hesabıma kim baktı programı kendi veri tabanını kullanarak profil ziyaretlerine dair kullanıcıları bilgilendiren uygulamalar olarak nitelendirilir.

WhatsApp durum arşivi nerede?

Peki ya arşiv bölümü nerede? – Sohbetler bölümünden arşivlemek istediğiniz sohbeti sağdan sola doğru hızlı bir şekilde kaydırın. Sağ tarafta karşınıza çıkan arşivle seçeneğinden o sohbeti arşivleyebilirsiniz. – Arşivlenen dosyayı görmek içinse ekranı yukarı doğru ve hemen ardından aşağı doğru kaydırın.

WhatsApp durum geçmişi nasıl bulunur?

Gizli dosyaları göster diye bir kutucuk göreceksiniz, onu aktif hale getirin. Aktif hale getirdikten sonra Media klasöründe. Statuses diye bir klasör belirecek. Bu klasörde, WhatsApp kişilerinizin paylaştığı durumları görebilirsiniz.

Okundu bilgisini kapatınca duruma baktığım görülür mu?

Okundu bilgisini kapatıp bakın baktığınızı göremiyorlar ama siz de durumunuza bakanları göremiyorsunuz.

Engellenen kişi durumu görür mü?

Engellenmiş bir kişi tarafından gönderilen mesajlar ve durum güncellemeleri telefonunuzda gözükmez ve hiçbir zaman size teslim edilmeyecektir. Son görülme ve çevrimiçi bilgileriniz engellediğiniz kişilere görünmeyecektir. Durum güncellemeleriniz engellenen hiç kimseye görünmeyecektir.

Okundu bilgisi kapatılırsa durumunda ne olur?

Whatsapp okundu bilgisini kapatırsanız, okuduğunuz mesajlar karşı tarafta okundu olarak (mavi tik) gözükmez. Bunun yerine okuduğunuz mesajlar karşı tarafta beyaz iki tik (mesaj ulaştı) şeklinde gözükür. Bununla birlikte siz de karşı tarafın mesajı okuyup okumadığını göremezsiniz.

WhatsApp durum nasıl düzeltilir?

Android telefonlarda durum bilginizi değiştirmek için; sohbetler ekranında sağ üst köşede yer alan menüden “Durum”u seçin. Açılan menüde hazır durum bilgilerinden birini seçebilir ya da kendi özel durumunuzu yaratabilirsiniz. Daha sonra kullanmak istemediğiniz durum bilgilerinin üzerine basarak bir süre bekleyin.

You might be interested:  Vodafone Evde Internet Faturası Nasıl Ödenir?

WhatsApp durum güncellemesi nasıl kaldırılır?

Birkaç seçeneğiniz vardır:

 1. Silmek istediğiniz durum güncellemesinin yanındaki Diğer’e dokunun. Ardından Sil > SİL’e dokunun.
 2. Birden çok durum güncellemesini silmek istiyorsanız silmek istediğiniz durum güncellemelerine dokunup basılı tutun, ardından Sil > SİL’e dokunun.

WhatsApp Durum Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Durum güncellemesi oluşturma ve gönderme

 1. WhatsApp’ı açın > DURUM’a dokunun.
 2. Şu adımları izleyin: Yazılı durum güncellemesi oluşturmak için Metin’e dokunun. Emoji veya GIF eklemek için Emoji’ye, yazı tipi seçmek için T’ye veya arka plan rengi seçmek için Renk’e dokunabilirsiniz.
 3. Gönder simgesine dokunun.

WhatsApp durumları neden inmiyor?

Telefonunuzda güçlü bir sinyale sahip etkin bir İnternet bağlantısı olduğuna emin olun. Kontrol etmek için bir web sayfası açmayı deneyin. Telefonunuzun tarih ve saat ayarlarının doğru olduğuna emin olun. Tarih yanlışsa medya indirmek için WhatsApp sunucularına bağlanmanız mümkün olmayacaktır.

WhatsApp durum geçmişi nasıl bulunur?

Gizli dosyaları göster diye bir kutucuk göreceksiniz, onu aktif hale getirin. Aktif hale getirdikten sonra Media klasöründe. Statuses diye bir klasör belirecek. Bu klasörde, WhatsApp kişilerinizin paylaştığı durumları görebilirsiniz.

WhatsApp okundu bilgisi nasıl açılır?

Bu ayarları devre dışı bırakmanız mümkün değildir.

 1. WhatsApp’ı açın > Seçenekler’e basın.
 2. Ayarlar’ı seçin > Tamam’a basın.
 3. Hesap > Gizlilik’i seçin.
 4. Aç’a basın.
 5. Okundu bilgisi’ni seçin.
 6. DEVRE DIŞI BIRAK’a basın.

WhatsApp hakkında neden gözükmüyor?

Ağ bağlantısıyla ilgili geçici bir sorunun olması Sizin veya diğer kullanıcının son görülme zamanı ya da profil fotoğrafıyla ilgili gizlilik ayarlarınızı değiştirmiş olmanız. Hem sizin hem diğer kullanıcının kişilerinizi yeniden senkronize etmeniz gerekmesi. Kişinin sizi engellemiş olması

Leave a Reply

Your email address will not be published.