Whatsapp Son Güncellemede Ne Oldu?

Son Güncellemede Neler Oldu? En son güncelleme de ise yenilik olarak mesajların silinebilme özellikleri 1 saat iken 13 saate kadar uzatıldı. Günlük hayatımızı son derece kolaylaştırma yolunda ilerleyen uygulama yeni güncellemeleriyle de bizlere sunduğu seçenekleri fazlalaştırması yönüyle talebi yükselmektedir.

WhatsApp Yeni sürümde neler var?

ANDROİD’DE KAMERA ARAYÜZÜ DEĞİŞİYOR

WABetaInfo’da yer alan bilgilere göre yenilenen arayüzün beta testleri başladı. Kamera ekranında daha küçük butonlar bulunuyor. WhatsApp ayrıca medya paylaşımını da daha pratik bir hale getiriyor. Son kullanılanlar ve galeri olarak sistem ayrıma gidiyor.

WhatsApp’a yeni gelen özellik nedir?

Uygulamanın blog sayfasında paylaşılan bilgilere göre, mesajlara emojilerle cevap verilebilecek. Bu özellik için tepki vermek istediğiniz mesaja basılı tutmanız ve istediğiniz emojiyi seçmeniz gerekiyor. Ayrıca artık WhatsApp’tan boyutu 2 GB’a kadar olan dosyalar gönderilebilecek.

WhatsApp Son Güncelleme nedir?

Güncellemeyle birlikte WhatsApp kullanıcılar; ‘son görülme’ özelliğini 4 farklı şekilde kullanabilecek. ‘Herkes’, ‘Kişilerim’ ve ‘Kimse’ dışında ‘Kişilerim hariç’ seçeneği de kullanıcılara sunulacak. Bu ‘kara liste’ye eklediğiniz kişiler, son görülme saat ve tarihinizi göremeyecek.

You might be interested:  Internet Bankacılığı Nasıl Açtırılır?

WhatsApp mesaj düzenleme özelliği nedir?

WhatsApp’ın yeni özelliği işte böyle görünecek

Kullanıcı, yanlış yazdığı ya da düzenleme yapmak istediği mesajın üzerine parmağını basılı tuttuğunda, düzenleme yapabileceği butonu görecek. Sonrasında da mesajda düzenleme yapacak ve yeniden gönderecek.

WhatsApp son sürüm nedir 2022?

WhatsApp şimdi de 2022 yılının ilk özelliğini duyurdu. Şirketin sunacağı yeni güncelleme ile birlikte, WhatsApp’dan biri size mesaj gönderdiğinde kişinin fotoğrafını ve ismini bildirimlerinizde görebileceksiniz! Elbette bu özelliği halihazırda pek çok sosyal medya uygulaması kullanılıyor.

WhatsApp son sürüm nedir 2021?

DUVAR – Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından Whatsapp, yeni yılda uygulamanın kullanılamayacağı telefon ve sürümleri duyurdu. Telefon modellerini tek tek açıklamak yerine sürüm üzerinden duyuran Whatsapp, yeni yılda Android sürümü 4.0.3 versiyonu, iOS sürümü de 9’un altında olan cihazlarda çalışmayacak.

WP güncellendi mi?

WhatsApp çıktıktan kısa süre sonra popüler olmuştu, ancak kısıtlı özelliklere sahipti. Zamanla yeni özellikler ve yapılan değişikliklerle birlikte uygulama daha iyi geldi. Tabii ki WhatsApp’ı geliştirmek için yapılan çalışmalar tam hızla devam ediyor. WhatsApp’ın Android beta sürümü 2.19.106 sürümüne güncellendi.

WhatsApp özellikleri nelerdir?

 • MESAJLAR. Kolay, Güvenilir Mesajlaşma. Aile ve arkadaşlarınızla ücretsiz* mesajlaşın.
 • WEB VE MASAÜSTÜNDE WHATSAPP. Sohbete Devam Edin.
 • WHATSAPP SESLİ VE GÖRÜNTÜLÜ ARAMA. Özgürce Konuşun.
 • BELGELER. Belge Paylaşmak Artık Çok Kolay.
 • WhatsApp Profilime kim bakmış?

  Resmi olarak WhatsApp uygulaması içerisinde böyle bir imkan yer almıyor. Birkaç uygulama indirerek profilinize kimin baktığını görebilirsiniz. WhatsApp hesabıma kim baktı programı kendi veri tabanını kullanarak profil ziyaretlerine dair kullanıcıları bilgilendiren uygulamalar olarak nitelendirilir.

  WhatsApp’ın yeni uygulaması nedir?

  Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, web (masaüstü) versiyonu için yeni özelliklerini duyurdu. WhatsApp’a gelen özellik ile birlikte fotoğraflarda düzenleme yapılabilecek. Uygulamaya masaüstünden girildiğinde fotoğrafın üzerine yazı yapıştırılabilecek ve fotoğraf düzenlenebilecek.

  You might be interested:  Windows 7 Donanım Ivmesi Nasıl Açılır?

  WP güncellemesi nasıl iptal edilir?

  İşte Whatsapp sözleşmesini iptal etmenin yolu Whatsapp’tan ayarlar kısmına girin. Ayarlar kısmındaki hesap seçeneğine tıklayın. Hesap seçeneğinden ‘hesabımı sil’ kısmına tıklayarak numaranızı girerek Whatsapp hesabınızı silip yeniden yüklemeniz gerekiyor.

  WhatsApp son sürümü kaç?

  Son sürüm olarak 2.17.30 belirlendi. İşte iOS ve Android cihazlar için WhatsApp indirme bilgileri ve son sürüm güncelleme… WhatsApp güncellendi.

  Whatsappta süreli mesajlar etkinleştirildi ne demek?

  Süreli mesajlar, daha fazla gizlilik sağlamak için etkinleştirebileceğiniz, isteğe bağlı bir özelliktir. Süreli mesajları etkinleştirdiğinizde, mesajları gönderildikten 24 saat, 7 gün veya 90 gün sonra kaybolacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Yaptığınız en güncel seçim yalnızca sohbetteki yeni mesajlar için geçerli olur.

  WhatsApp mesaj silince karşıdan da silinir mi?

  Whatsapp’tan yolladığınız mesajları karşı taraftan silmek için tam 7 dakikanız yani 420 saniyeniz var. Bu sürede karşı taraf mesajı görmeden silebilirsiniz.

  WhatsApp süreli mesaj nasıl devre dışı bırakılır?

  Süreli mesajlar özelliğini etkinleştirerek WhatsApp üzerinden süreli mesaj gönderebilirsiniz.

  Süreli mesajları devre dışı bırakma

  1. WhatsApp sohbetini açın.
  2. Kişinin adına dokunun.
  3. Süreli mesajlar’a dokunun.
  4. Kapalı’yı seçin.
  5. Bu özelliği devre dışı bırakmak istediğiniz sohbetleri seçin.
  6. simgesine dokunun.
  7. BİTTİ’ye dokunun.

  WhatsApp yeni güncelleme 2021 nasıl yapılır?

  Android. Google Play Store’da WhatsApp Messenger’ı bulup Güncelle’ye dokunun.

  WhatsApp Profilime kim bakmış?

  Resmi olarak WhatsApp uygulaması içerisinde böyle bir imkan yer almıyor. Birkaç uygulama indirerek profilinize kimin baktığını görebilirsiniz. WhatsApp hesabıma kim baktı programı kendi veri tabanını kullanarak profil ziyaretlerine dair kullanıcıları bilgilendiren uygulamalar olarak nitelendirilir.

  WP neden guncelleme yapamıyorum?

  Cihazınızın depolama alanınızda yeterli boş alan yoksa uygulama güncelleme işlemi yapılamayabilir. Bu nedenden dolayı telefonunuzda yeterli miktarda boş alan olup olmadığını kontrol edin. Boş alan yoksa telefonunuzda yüklü olan bazı uygulama veya dosyaları silebilirsiniz.

  You might be interested:  Whatsapp Nasil Fotograf Atilir?

  WP hangi telefonlarda kullanılamayacak 2022?

  WhatsApp’ın sıkça sorulan sorular sayfasındaki bilgiye göre 31 Mart itibarıyla WhatsApp’ın kullanılamayacağı telefonlar şöyle: Android 4.1’in altındaki Android sürümünü kullanan cihazlar. iOS 10’un altındaki iOS sürümünü kullananan cihazlar. KaiOS 2.5’un altındaki KaiOS sürümünü kullanan cihazlar.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.