Whatsapp Sohbeti Dışa Aktarma Ne Işe Yarar?

Ne İşe Yarar? Whatsapp sohbetlerini dışa aktarma yapılan sohbetlerin kaybolmaması ve silinmemesi adına tercih edilmektedir. Sohbeti yedeklemeye yardımcı olan bu özellik sayesinde tüm yazışmalar, videolar, ses kayıtları, belge ve fotoğraflar korunmaktadır.
Sohbet geçmişini dışa aktarma Bireysel veya grup sohbetlerinizden sohbet geçmişinizin bir kopyasını dışa aktarmak için sohbeti dışa aktarma özelliğini kullanabilirsiniz. Bireysel sohbeti veya grup sohbetini açın. Diğer seçenekler > Diğer > Sohbeti dışa aktar’a dokunun.

WhatsApp sohbet geçmişi nasıl geri yüklenir?

Sohbet geçmişi nasıl geri yüklenir

  1. WhatsApp’ı açın, Diğer seçenekler > Ayarlar > Sohbetler > Sohbet Yedeği’ne dokunun.
  2. Sohbetlerinizi yedeklemek istediğiniz Google Hesabını seçin.
  3. YEDEKLE’ye dokunun.
  4. Yedeklemeniz kaydedildikten sonra WhatsApp’ı mevcut cihazınızdan kaldırıp yeni Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.

WhatsApp sohbeti dışa aktarma nasıl yapılır?

Android : Donor Uygulamasını açın (örn. WhatsApp) -> Bireysel Sohbet / Grup-> ⋮ > Diğer > Sohbeti Dışa Aktar’a dokunun, ardından Paylaş Menüsünde Telegram’ı seçin.

WhatsApp konuşmaları nasıl gizlenir?

SOHBETLER sekmesinde, gizlemek istediğiniz sohbete dokunup basılı tutun. Ekranın üst kısmındaki Arşivlenmiş seçeneğine dokunun.

You might be interested:  Bilgisayar Klavyesinde Küçük Harf Nasıl Yazılır?

WhatsApp dışa aktarılan Sohbet nerede?

Android’de bir WhatsApp sohbetini açın, ⋮ > Diğer > Sohbeti Dışa Aktar seçeneğine dokunun, ardından Paylaş menüsünden Telegram’ı seçin: iOS için WhatsApp ayrıca sohbetleri doğrudan sohbet listesinden dışa aktarmanıza olanak tanır.

Dışa aktar ne demek?

Bilgisayarınızı kullanarak kişileri başka bir e-posta hesabına aktarabilirsiniz. Telefonunuzda veya SIM kartınızda kayıtlı kişileri yedekleyebilirsiniz. Telefonunuzu kaybederseniz veya yeni bir telefona geçmeniz gerekirse, yedeklediğiniz bu kişileri tekrar yeni telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Geçmişe dönük WhatsApp konuşmaları çıkar mı?

WhatsApp konuşmaları döküman olarak çıkar mı? WhatsApp üzerinde gerçekleştirdiğiniz yazışmalar uçtan uca şifreli olarak korunmakta olduğundan üçüncü kişiler tarafından uzaktan erişilememektedir. … WhatsApp’ın çalışma mantığında üçüncü bir kişi tarafından içeriklere uzaktan erişim mümkün görünmemektedir.

WhatsApp Sohbet yedeği nasıl bulunur?

WhatsApp’i açın. Diğer Seçenekler bölümüne girin. Burada, Ayarlar > Sohbetler > Sohbet yedeği kısmına dokunun.

Eşimin WhatsApp mesajlarını nasıl görebilirim?

Yapmanız gereken tek şey mSpy’a üye olup uygulamayı takip etmek istediğiniz cihaza yüklemek. Sonrasında kontrol panelinin bulunduğu cihazdan takip işlemine başlayabilirsiniz. Uygulama hedef cihazda arka planda çalışacağı için takip edilen kişinin fark etmesi mümkün değildir.

WhatsApp dışa aktarma nasıl iptal edilir?

Bunu kapatmak ise oldukça kolay. Otomatik yedeklemeyi kapatmak için ilk olarak WhatsApp ayarlarına girmeniz gerekiyor. Buradan “Sohbetler –> Sohbet Yedeği –> Otomatik Yedekleme” menüsüne girip yedeklemeyi “Kapalı” hale getirmeniz yeterli oluyor.

WhatsApp mesajları yeni telefona nasıl aktarılır?

WhatsApp Geri Yükleme (Android ve iOS)

Cihazınızı bilgisayara bağlayın. WhatsApp geri yükleme işlemini başlatın. ‘WhatsApp Restore Successfull’ yazısını gördüğünüzde geri yükleme tamamlanmış demektir. Cihazınız yeniden başlatıldığında WhatsApp konuşmalarınızı görebileceksiniz.

Telefondan telefona WhatsApp nasıl aktarılır?

Yeni bir telefon numarasına geçme

  1. WhatsApp’ı yeni telefonunuza indirin ve yeni telefon numaranızla kaydolun.
  2. Eski telefon numaranızla ilişkili WhatsApp hesabını silin.
You might be interested:  Canlı Derste Nasıl Fotoğraf Koyulur Bilgisayar?

WhatsApp arşiv gizleme nasıl yapılır?

WhatsApp’ın üstündeki arşivlenmiş kutuyu sil

  1. Android cihazınızda Whatsapp’ı açın.
  2. Arşiv alanını silmek istiyorsanız, bir tartışmayı zaten arşivlemişsiniz demektir.
  3. 3. Artık tüm arşivlenmiş sohbetleriniz bir sonraki ekranda açılacaktır.
  4. Orada, sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın ve ‘Arşiv Ayarları’nı seçin.

Arşivlenmiş sohbetten mesaj gelince bildirim geliyor mu?

Özelliği devre dışı bırakarak arşivlenen sohbetler için bildirim almaya devam edebileceğinizi unutmayın. WhatsApp, kısa süre önce bildirimleri sonsuza kadar sessize alma özelliğini ekledi ve kullanıcıların sohbetleri susturmasına ve böylece aldıkları bildirimlerin sayısını azaltmasına imkan tanıdı.

Gelen mesajları nasıl gizlenir?

Android Nougat işletim sistemine sahip telefonlarda mesaj içeriğini gizlemek için: Ayarlar > Kilit Ekranı ve Güvenlik > Kilit Ekranındaki İçerik yolunu izleyin ve menüden İçeriği Gizle seçeneğini seçin. Artık telefon ekranı kapalıyken gelen mesajlar gizlenecektir.

WhatsApp yedekleme Google Drive da nerede?

Google Drive yedekleme ayarlarınızı yapılandırma

WhatsApp’ı açın. Diğer seçenekler > Ayarlar > Sohbetler > Sohbet yedeği > Google Drive’a yedekle’ye dokunun.

Fotoğraf olarak dışa aktar ne demek?

Bir fotoğrafın büyüklüğünü veya dosya biçimini değiştirmek için fotoğrafı dışa aktarırsınız. Fotoğrafları başka bir uygulamaya aktarmak amacıyla da fotoğrafları dışa aktarmak isteyebilirsiniz. Fotoğrafları dışa aktarmak için: Dışa aktarmak istediğiniz fotoğrafı veya fotoğrafları seçin.

WhatsApp mesaj kopyalama nasıl yapılır?

En üstteki araç çubuğunda Kopyala simgesine dokun.

simgesinin yanındadır, üst üste iki kareye benzer. Seçilen sohbet mesajını Android’inin panosuna kopyalar. Artık kopyalanan mesajı başka bir sohbete veya telefonunda herhangi başka bir metin alanına yapıştırabilirsin.

Rehberi içe aktarma ne demek?

Kişileri içe aktarma

Tüm kişilerinizi bir Google Hesabı’na ekleyebilirsiniz. Kişiler, içe aktarma işleminden sonra da diğer hesabınızda tutulmaya devam eder. Kişilerinizin kayıtlı olduğu bir SIM kartınız varsa, bu kişileri Google Hesabınıza aktarabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.