Whatsapp Ses Kayıtları Nerede?

Yani dosya şeklinde gönderilen ses kayıtları Whatsapp Audio içinde Sent klasörüne kaydoluyor. Fakat size dosya olarak seçilip gönderilen ses kayıtları, direk Whatsapp Audio kısmında saklanır. İşte Whatsapp’ tan gelen sesli mesajlar nereye kaydediliyor sorusunun cevabı bu kadar.

Whatsapp’tan gelen ses kayıtları neye kaydolur?

Facebook’ta olduğu gibi sunucudan telefona aktarılmak yerine, ses kayıtları, fotoğraf, video, belge gibi veriler telefonunuzun kendi dahili hafızasında depolanmaktadır. WhatsApp’tan giden ve gelen ses kayıtları nereye kaydolur sorusunun cevabını iki türlü verebiliriz.

Whatsapp’a e-posta atıp kaydedebilirsin.?

WhatsApp içinden kendine e-posta atıp e-postadan kaydedebilirsin. Jailbreakli ise iFunbox ile asağıdaki yolu kullanarak ulaşabilirsin. ‘var/mobile/Applications/WhatsApp/Library/Media/’klasöründe ‘telefonnumarası@whatsapp.com’ adlı klasör içerisinde arayarak bulabilirsin. cydiadan ifile yükle kardeş. aynı yolla telden bulursun.

Whatsapp’tan MP3 şarkısını gönderin?

Bir arkadaşınızın size WhatsApp’tan belge ikonuna tıklayıp dosya olarak mp3 formatında bir şarkı göndereceğini düşünün. İşte bu şekilde gelen ses kayıtları telefonunuzdaki WhatsApp > Media > WhatsApp Audio klasörüne kaydoluyor.

You might be interested:  Windows 8 Ne Zaman Çıktı?

WhatsApp sesli konuşma kayıtları nerede?

WhatsApp’e giriş yapıp bir sesli arama başlattığınızda veya operatörünüz ile nomal bir arama başlattığınızda, ekranın köşesinde bulunan bir mikrofonun farkına varacaksınız. Bu mikrofon, o an yaptığınız aramanın kaydedildiğini size göstermek için orada bulunuyor.

WhatsApp ses kayıtları nereye kaydediliyor?

Karşıdaki kişinin WhatsApp ses ikonuna tıklayarak size gönderdiği ses kayıtları telefonunuzdaki WhatsApp > Media > WhatsApp Voice Notes klasörüne kaydolur. Aynı şekilde ses ikonuna tıklayarak sizin karşıdaki kişiye gönderdiğiniz ses kayıtları da WhatsApp > Media > WhatsApp Voice Notes klasörüne kaydolur.

Whatsappta ses kaydı oluyor mu?

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp, zamanla sesli ve görüntülü görüşme özelliklerine de sahip oldu. Ancak uygulamanın arama kaydetme gibi bir özelliği bulunmuyor.

Telefondaki ses kayıtları hangi dosyada?

Ses kayıtlarınızı bulma veya silme

 • Android telefon veya tabletinizde cihazınızın Ayarlar uygulaması Google. Google Hesabınızı yönetin’i açın.
 • Üstte Veriler ve gizlilik’e dokunun.
 • ‘Geçmiş ayarları’ bölümünün altında Web ve Uygulama Etkinliği. Etkinliği yönet’e dokunun. Bu sayfada şunları yapabilirsiniz:
 • WhatsApp sesli görüşme nasıl kaydedilir?

  WhatsApp uygulaması üzerinden yapılacak sesli aramaları kaydetmek için kullanılacak uygulamamızın adı Call Recorder for Messenger app uygulamasıdır. Call Recorder for Messenger uygulaması sayesinde WhatsApp sesli aramaları kaydetmek için kullanabileceğiniz bir app uygulamasıdır.

  WhatsApp’tan ses kaydı nasıl alınır?

  Bireysel bir sohbeti veya bir grup sohbetini açın. Mesaj kutusunun seçili olduğuna emin olun. SES > SES’e basın ve sesli mesajınızı kaydetmek için konuşmaya başlayın. Kaydı durdurmak için Durdur’a basın.

  Whatsapptan uzun ses kaydı nasıl gönderilir?

  Bu sefer böyle yapmayacağız.

  1. Adım: WhatsApp’ın o dosya gönderme bölümünü açıp Belge simgesine tıklayın.
  2. Adım: Şimdi karşınıza tıpkı ses dosyalarını seçtiğiniz gibi bir ekran gelecek.
  3. 3. Adım: 16 MB sınırından dolayı gönderemediğiniz müziği bu kısımdan gönderin.
  You might be interested:  Whatsapp Db Dosyası Nasıl Açılır?

  WhatsApp ses kaydı süresi ne kadar?

  Ses kaydı zaten sistemde yer alıyordu ancak güncellemeyle birlikte artık daha uzun ses kayıtları yapılabilecek. Ses kayıt süresi 15 dakikaya kadar çıkarılan özelliğin esas fark yaratan tarafı ise süresi değil. Yeni ses kaydı özelliği WhatsApp’a ses kaydını arka planda çalışırken dahi almasını sağlıyor.

  Telefon konusmasi nereye kaydedilir?

  Bir aramayı kaydetmeye başlama

 • Telefon uygulamasını açın.
 • Telefon edin veya gelen bir aramayı cevaplayın.
 • Aramanızı kaydetmek için devam eden arama ekranında Kaydet’e. dokunun.
 • Kaydı durdurmak için Kaydı durdur’a. dokunun.
 • WhatsApp telefon görüşmeleri kaydediliyor mu?

  WhatsApp sohbetleriniz, telefonunuzun belleğine her gün otomatik olarak yedeklenir ve kaydedilir. Ayarlarınıza bağlı olarak dilerseniz WhatsApp sohbetlerinizi düzenli aralıklarla Google Drive’a yedekleyebilirsiniz.

  WhatsApp ses kaydı neden hızlı?

  Kullanıcılar bir sesli mesajı oynatmaya başladıkları anda sesli mesajın sağ tarafında özelliği deneyimlemeye yarayan bir simge görecek. Standart hız olan 1x işaretine tıklandığında oynatma hızı direkt 1,5x oluyor. Bir kere daha dokunulduğunda ise 2x hızında sesli mesaj dinlenebiliyor.

  WhatsApp sesli konuşma dinlenebilir mi?

  WhatsApp üzerinden gelen sesli mesajları gizlice dinlemek aslında oldukça kolay. Bunun için yapmanız gereken yalnızca mesajın Play tuşuna basmak ve hemen ardından da telefonu kulağınıza yaklaştırmak. Telefon kulağınıza yaklaştığı anda WhatsApp bunu algılayacak ve sesi hoparlörden değil, ahizeden vermeye başlayacak.

  Ses kayıtları hangi klasörde?

  Belgeler dosyasının içinde ¨Ses kayıtları¨ adında bir klasör var, onun içinde kaydettiğiniz ses kayıtları var.

  Ses kayıtlarını nasıl bulabilirim?

  Android’den Silinen Ses Dosyalarını Kolayca Kurtarma

  1. Adım 1: FoneDog’u indirin ve yükleyin.
  2. Adım 2: Android’i Bilgisayara Bağlayın.
  3. Adım 3: Android Telefonda USB Hata Ayıklamayı Etkinleştirin.
  4. Adım 4: Dosya Türü – Ses’i seçin.
  5. Adım 5: Android’den Silinen Ses / Müziğinizi Kurtarın.
  You might be interested:  Windows Mac Nasıl Kurulur?

  Ses kayıtları nasıl geri alınır?

  Windows PC’de Geri Dönüşüm Kutusu’na gidin. Ses dosyanızı bulun ve üzerine sağ tıklayın, ardından Geri Yükle öğesini seçin. Mac kullanıyorsanız Dock’ta Çöp Kutusu’na tıklayın. Ses kaydınızı bulun, seçin ve ardından Dosya’yı ve ardından Geri Al’ı seçin.

  Telefon konusmasi nereye kaydedilir?

  Bir aramayı kaydetmeye başlama

 • Telefon uygulamasını açın.
 • Telefon edin veya gelen bir aramayı cevaplayın.
 • Aramanızı kaydetmek için devam eden arama ekranında Kaydet’e. dokunun.
 • Kaydı durdurmak için Kaydı durdur’a. dokunun.
 • WhatsApp ses kaydı süresi ne kadar?

  Ses kaydı zaten sistemde yer alıyordu ancak güncellemeyle birlikte artık daha uzun ses kayıtları yapılabilecek. Ses kayıt süresi 15 dakikaya kadar çıkarılan özelliğin esas fark yaratan tarafı ise süresi değil. Yeni ses kaydı özelliği WhatsApp’a ses kaydını arka planda çalışırken dahi almasını sağlıyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.