Whatsapp Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Telefonunuzdan Google Play uygulamasını açınız ve sağ üst köşedeki arama seçeneğini kullanarak bu alana WhatsApp yazarak WhatsApp uygulamasını Google Play üzerinden bulunuz. Google Play’de WhatsApp’ı bulduktan sonra Güncelle işaretine dokunarak WhatsApp güncellemesini gerçekleştirebilirsiniz.
Android. Google Play Store’da WhatsApp Messenger’ı bulup Güncelle’ye dokunun.

WhatsApp Güncellenmiyor ne yapmalıyım?

Cihazda yeterli alan yok

 1. Cihazınızda Ayarlar’a gidin, ardından Uygulama ve bildirimler > Google Play Store > Uygulama bilgileri > Depolama > ÖNBELLEĞİ TEMİZLE’ye dokunun.
 2. VERİLERİ TEMİZLE > Tamam’a dokunun.
 3. Cihazınızı yeniden başlatın, ardından WhatsApp’ı yeniden yüklemeyi deneyin.

Samsung telefon WhatsApp guncelleme nasil yapilir?

WHATSAPP’I NASIL GÜNCELLERİM? WhatsApp’ı telefonunuzdaki mağaza uygulamasından kolayca güncelleyebilirsiniz. Android için, telefonunuzdaki Play Store uygulamasında WhatsApp’ı arayın ve Güncelle’ye dokunun. iPhone için, telefonunuzdaki App Storeuygulamasında WhatsApp’ı arayın ve Güncelle’ye dokunun.

Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Android Telefon Güncellemesi

 1. Wi-Fi ağına bağlan,
 2. Android, telefonlarınızda bulunan ayarlar menüsünü seçin,
 3. Sistem seçeneğine dokunun,
 4. Cihaz hakkında yazan pencereye tıklayın,
 5. Yazılım güncellemeleri seçeneğine gidin,
 6. Telefonlarınızda olan güncellemeler var ise sistem güncellemesi mevcut seçeneği çıkacaktır.

WhatsApp Durum Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Durum güncellemesi oluşturma ve gönderme

 1. WhatsApp’ı açın > DURUM’a dokunun.
 2. Şu adımları izleyin: Yazılı durum güncellemesi oluşturmak için Metin’e dokunun. Emoji veya GIF eklemek için Emoji’ye, yazı tipi seçmek için T’ye veya arka plan rengi seçmek için Renk’e dokunabilirsiniz.
 3. Gönder simgesine dokunun.
You might be interested:  Windows Bileşenleri Nerede?

WP neden guncelleme yapamıyorum?

Cihazınızın depolama alanınızda yeterli boş alan yoksa uygulama güncelleme işlemi yapılamayabilir. Bu nedenden dolayı telefonunuzda yeterli miktarda boş alan olup olmadığını kontrol edin. Boş alan yoksa telefonunuzda yüklü olan bazı uygulama veya dosyaları silebilirsiniz.

Samsung uygulama Güncelleme nerede?

Android uygulamaları nasıl güncellenir?

 • Google Play Store uygulamasını açın.
 • Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
 • Uygulamaları ve cihazı yönet’e dokunun. Güncellemesi olan uygulamalarda ‘Güncelleme mevcut’ etiketi görünür.
 • Güncelle’ye dokunun.
 • WhatsApp yeni güncelleme yapılmazsa ne olur?

  WHATSAPP GÜNCELLEMESİ YAPILMAZSA NE OLUR? “15 Mayıs’tan sonra hiç kimsenin hesabı silinmeyecek ya da fonksiyonları kaybolmayacak. Bir süre daha sürekli olarak sözleşme hatırlatması yapılacak. “Sohbet listenize erişemeyeceksiniz.

  WhatsApp’a gelen yeni güncelleme ne?

  WABetaInfo sitesinde yer alan habere göre, ‘gizlilik’ ayarlarında yeni bir düzenlemeye gitme kararı alan WhatsApp, Android ve iOS’te beta olarak bir özelliği kullanıma sundu. Güncellemeyle birlikte WhatsApp kullanıcılar; ‘son görülme’ özelliğini 4 farklı şekilde kullanabilecek.

  Telefon nereden güncelleniyor?

  Kullanabileceğiniz en yeni Android güncellemelerini alma

  Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın. Alt bölüme yakın bir yerde Sistem. Sistem güncellemesi’ne dokunun. Güncelleme durumunuzu görürsünüz.

  Güncelleme yapmak ne demek?

  Güncelleme, bir şeyin eski olmaması, güncel olması anlamına gelmektedir. Yani günümüze uyarlanması, geliştirilmesi ya da yeniliklerin yüklenmesi şeklinde de açıklanabilir. Güncelleme, teknolojik cihazlar ve işletim sistemleri için daha sık kullanılır. Ayrıca güncel olmak farklı alanlarda da kullanılan bir tabirdir.

  Telefonda güncelleme neden olmuyor?

  Güncellemelerin de bir boyutu var ve telefonun hafızasında yer kaplıyor. Eğer telefonda yeterli alan yoksa, güncelleme de indirilemiyor. Böyle bir hata aldığınızda telefon hafızasında güncelleme için yeterli alan olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var.

  You might be interested:  Whatsapp Engel Oldugunu Nasil Anlariz?

  WhatsApp durum bildirimi nasıl yapılır?

  WhatsApp bildirim ayarlarını özelleştirmek için lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

  1. 1 WhatsApp uygulamasına dokunun.
  2. 2 Sağ üst köşede yer alan üç noktaya dokunun.
  3. 3 Ayarlar sekmesine dokunun.
  4. 4 Bildirimler sekmesine dokunun.
  5. 4 Açılan ekrandan tercihlerinize göre bildirim ayarlarını özelleştirebilirsiniz.

  WhatsApp durum arşivi var mı?

  Gizli dosyaları göster diye bir kutucuk göreceksiniz, onu aktif hale getirin. Aktif hale getirdikten sonra Media klasöründe. Statuses diye bir klasör belirecek. Bu klasörde, WhatsApp kişilerinizin paylaştığı durumları görebilirsiniz.

  WhatsApp durum resmi nasıl kaydedilir?

  Durumunu indirmek istediğiniz kişi profiline tıklayıp alt kısımda yer alan yeşil indirme simgesine dokunmak kâfi. Ardından ilk pencerede yer alan profiller üzerinden indirmek istenilen kişi durumuna tıklayıp indirme düğmesine dokunmak yeterli.

  WhatsApp yeni güncelleme yapılmazsa ne olur?

  WHATSAPP GÜNCELLEMESİ YAPILMAZSA NE OLUR? “15 Mayıs’tan sonra hiç kimsenin hesabı silinmeyecek ya da fonksiyonları kaybolmayacak. Bir süre daha sürekli olarak sözleşme hatırlatması yapılacak. “Sohbet listenize erişemeyeceksiniz.

  WhatsApp neden indirme basarisiz hatasi?

  SD kartınızda yeterli boş depolama alanı bulunmalıdır. SD kartta yeterli boş alan olduğu halde WhatsApp’tan SD karta dosya indiremiyorsanız SD kartınızdaki WhatsApp verilerini silmeniz gerekebilir. Salt okuma modu kapalı olmalıdır.

  WhatsApp’ı nasıl geri alabilirim?

  WhatsApp’ı yükleyin ve açın, ardından numaranızı doğrulayın. Sohbet ve medyalarınızı Google Drive’dan geri yüklemek için, sorulduğunda GERİ YÜKLE’ye dokunun. Geri yükleme işlemi tamamlandıktan sonra İLERİ’ye dokunun. Başlatma işlemi tamamlandığında sohbetleriniz görüntülenir.

  Güncelleme var mı?

  Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın. Alt bölüme yakın bir yerde Sistem. Sistem güncellemesi’ne dokunun. Güncelleme durumunuzu görürsünüz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.