Whatsapp Durumuma Gizlice Bakanları Nasıl Görebilirim?

Dolayısıyla Whatsapp durumuma gizliden bakanları görme bağlamında gizlice bakabilmek mümkün ama gizlice bakanları görmek mümkün değil şeklinde yanıt verilebilmektedir. Bu durum yalnızca karşı tarafın yanlışlıkla tekrar duruma bakması ile durumumu gizliden bakanları görme görülebilir hale gelmektedir.

WhatsApp duruma baktığını nasıl anlarım?

STATUS (DURUM) sekmesine dokun.

2 Yöntem 2 / 2: Android’te

 1. Sağ üst köşedeki ⋮ butonuna dokun.
 2. Settings’e (Ayarlar) dokun.
 3. Account’a (Hesap) dokun.
 4. Privacy’ye (Gizlilik) dokun.
 5. ‘Read receipts’ (Okundu bilgisi) kutusunu işaretle.

WhatsApp duruma gizlice bakılır mı?

Uygulama içerisinde yer alan okundu bilgisini kapalı konuma getirmeniz gerekir. Whatsapp içerisinde mesajları ilgilendiren okundu butonun kapalı konuma getirilmesi listenizde bulunan kişilerin hikayelerine de gizli olarak bakma imkanını sağlar.

Whatsappta durumları görmemek için ne yapmalıyım?

Kişilerin durum güncellemelerini sona alma

 1. WhatsApp’ı açın > Durum’a gidin.
 2. Durum güncellemelerini görmek istemediğiniz kişiyi seçin.
 3. Sessize al > Sessize al’a basın.

Whatsappta kişiye özel durum anlaşılır mı?

Durum güncellemeleriniz, ancak telefon numarası telefonunuzun rehberinde kayıtlı olan ve sizin telefon numaranızı kendi rehberine kaydetmiş kişiler tarafından görülebilir.

You might be interested:  Whatsapp Profil Resmi Nasıl Gizlenir?

WhatsApp Profilime kim bakmış görmek mümkün mü?

Resmi olarak WhatsApp uygulaması içerisinde böyle bir imkan yer almıyor. Birkaç uygulama indirerek profilinize kimin baktığını görebilirsiniz. WhatsApp hesabıma kim baktı programı kendi veri tabanını kullanarak profil ziyaretlerine dair kullanıcıları bilgilendiren uygulamalar olarak nitelendirilir.

WhatsApp’ta birinin kimle konuştuğunu nasıl anlarız?

Chatwatch uygulaması, WhatsApp’ta istediğiniz kişinin kimlerle konuştuğunu görmenizi sağlıyor. Apple tarafından yasaklanan uygulamanın geliştiricisi web sürümünü yayınlayacaklarını açıkladı. Chatwatch isimli yeni bir uygulama, arkadaşlarınızın WhatsApp’ta kimlerle konuştuğunuzu görmesini sağlıyor.

Okundu bilgisini kapatınca duruma baktığım görülür mu?

Okundu bilgisini kapatıp bakın baktığınızı göremiyorlar ama siz de durumunuza bakanları göremiyorsunuz.

WhatsApp okundu bilgisi kapatılırsa ne olur?

Whatsapp okundu bilgisini kapatırsanız, okuduğunuz mesajlar karşı tarafta okundu olarak (mavi tik) gözükmez. Bunun yerine okuduğunuz mesajlar karşı tarafta beyaz iki tik (mesaj ulaştı) şeklinde gözükür. Bununla birlikte siz de karşı tarafın mesajı okuyup okumadığını göremezsiniz.

WhatsApp durum nasıl düzeltilir?

Android telefonlarda durum bilginizi değiştirmek için; sohbetler ekranında sağ üst köşede yer alan menüden “Durum”u seçin. Açılan menüde hazır durum bilgilerinden birini seçebilir ya da kendi özel durumunuzu yaratabilirsiniz. Daha sonra kullanmak istemediğiniz durum bilgilerinin üzerine basarak bir süre bekleyin.

WhatsApp durum güncellemesi nasıl kaldırılır?

Birkaç seçeneğiniz vardır:

 1. Silmek istediğiniz durum güncellemesinin yanındaki Diğer’e dokunun. Ardından Sil > SİL’e dokunun.
 2. Birden çok durum güncellemesini silmek istiyorsanız silmek istediğiniz durum güncellemelerine dokunup basılı tutun, ardından Sil > SİL’e dokunun.

WhatsApp Durum Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Durum güncellemesi oluşturma ve gönderme

 1. WhatsApp’ı açın > DURUM’a dokunun.
 2. Şu adımları izleyin: Yazılı durum güncellemesi oluşturmak için Metin’e dokunun. Emoji veya GIF eklemek için Emoji’ye, yazı tipi seçmek için T’ye veya arka plan rengi seçmek için Renk’e dokunabilirsiniz.
 3. Gönder simgesine dokunun.
You might be interested:  Whatsapp Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

WhatsApp kişiye özel durum nasıl yapılır?

WhatsApp uygulamanızı açın, Çıkan ana ekranda ‘Durum’ bölmesini seçin, Ardından çıkan durum ekranında sol üst köşede yazan ‘Gizlilik’ sekmesine tıkayın, Buradan yine karşınıza çıkan ‘Durum Gizlilik Ayarları’ ndan istediğiniz kişilere durum güncellemelerinizi gizleyebilirsiniz.

Şunlar hariç ne demek?

WhatsApp’ın yeni gizlilik seçeneği ‘Şunlar Hariç Kişilerim’ profil fotoğrafı, son durum, hakkında ve son görülme bilgisini rehberdeki bazı kişilerden gizlemeyi sağlayacak. Böylece bazı bilgilerinizi istediğiniz kişilerden gizleme olanağını elde edeceksiniz.

WhatsApp numarasını sildiğim kişi beni görür mü?

Whatsappta numara silince durum gözükür mü? Kişi ayarlar kısmından, fotoğraf ve durum ayarlarının görünürlüğünü herkes yapmış ise anlamanın bir yolu yok. Fakat, fotoğraf ve durum görünürlüğü sadece rehbere ekli kişiler için açık ise, kişi sizi sildiğinde fotoğraf ve durumunu göremezsiniz.

Okundu bilgisini kapatınca duruma baktığım görülür mu?

Okundu bilgisini kapatıp bakın baktığınızı göremiyorlar ama siz de durumunuza bakanları göremiyorsunuz.

WhatsApp durum geçmişi nasıl bulunur?

Gizli dosyaları göster diye bir kutucuk göreceksiniz, onu aktif hale getirin. Aktif hale getirdikten sonra Media klasöründe. Statuses diye bir klasör belirecek. Bu klasörde, WhatsApp kişilerinizin paylaştığı durumları görebilirsiniz.

Okundu bilgisini kapatıp açınca mavi tik olur mu?

WhatsApp’ta mavi tik mesajı gelen kişinin o mesajı gördüğünüze emin olmasını sağlar. Bu sayede karşı taraf mesajı okuduğunuzu bilir. Bu nedenle mavi tık kapatma işlemi aslında okundu bilgisini kapatmaktır.

Okundu bilgisi kapanırsa ne olur?

Whatsapp okundu bilgisini kapatırsanız, okuduğunuz mesajlar karşı tarafta okundu olarak (mavi tik) gözükmez. Bunun yerine okuduğunuz mesajlar karşı tarafta beyaz iki tik (mesaj ulaştı) şeklinde gözükür. Bununla birlikte siz de karşı tarafın mesajı okuyup okumadığını göremezsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.