Whatsapp Beta Ne Demek?

WhatsApp’ın yayınladığı son Android Beta sürümü, uygulamanın yeni çoklu cihaz özelliğinin test edilmesine imkan tanıyor. Kullanıcılar an itibarıyla WhatsApp’ı yükledikleri telefonlarında internet bağlantısı olmasa dahi başka bir cihazdan WhatsApp kullanmaya devam edebiliyorlar.

Beta programı ne ise yarar?

Beta Programı Hakkında

Pixel için Android Beta Programı, Android yayın öncesi sürümlerini denemeniz ve yeni özelliklerimizi test etmeniz için basit bir yol sunar. Sağlayacağınız geri bildirimler, sorunları tanımlayıp düzeltmemizde ve platformu daha iyi hale getirmemizde bize yardımcı olacaktır.

WhatsApp beta güvenli mi?

Eğer WhatsApp beta programına Play Store’da kayıtlı değilseniz, 2.22.5.9 sürümünü APK olarak da indirebilirsiniz. Ancak her APK indirme sitesi güvenli olmadığından telefonunuza bilginiz dışında başka uygulamalar yüklenme tehlikesi de var. Bu nedenle her zaman telefonunuzun resmi mağazasını kullanmanızda fayda var.

WhatsApp beta programından ayrılınca ne olur?

Beta programından ayrılma

Önemli: Programdan ayrılıp Beta uygulamanın yüklemesini kaldırdığınızda, ilerlemenizi ve uygulamada yaptığınız özelleştirmeleri kaybedebilirsiniz.

WhatsApp beta Programı nasıl kullanılır?

Android için;

You might be interested:  Bilgisayar Açılırken Güvenli Moda Nasıl Geçilir?

*WhatsApp’ı açın > Diğer seçenekler’e dokunun. *Bağlı Cihazlar’a dokunun. *Çoklu cihaz beta programı’na dokunun. *BETA PROGRAMINA KATIL’a dokunun.

Beta Programı nasıl kullanılır?

Android’de YouTube uygulaması için beta testi

 1. Beta testi programının kaydolma sayfasını ziyaret edin (Google Hesabınızda oturum açmanız gerekebilir).
 2. Test kullanıcısı ol’u seçin.
 3. Beta sürümünü kullanmaya başlamak için ekrandaki talimatları uygulayın.

WhatsApp beta ücretli mi?

Şu anda ücretsiz olan bütün özellikler her zaman ücretsiz kalacak ama bazı yeni özellikler ücretli olacak.

WhatsApp çoklu cihaz beta nedir?

WhatsApp çoklu cihaz sayesinde kullanıcılar uygulamayı yine bilgisayara bağlayacaklar. Ancak artık ana cihazda internet erişimi mecburi olmayacak. Yani siz telefonunuzu tamamen kapatsanız veya veri bağlantısını kesseniz dahi, WhatsApp’ı bağladığınız bilgisayarda kullanmaya devam edeceksiniz.

WhatsApp bağlı cihazlar ne işe yarar?

Farklı cihazları telefonunuza bağlayarak WhatsApp’ı web’de, masaüstü bilgisayarınızda ve diğer cihazlarda kullanabilirsiniz. Aynı anda dört adede kadar bağlı cihaz ve bir adet telefon kullanabilirsiniz. Kişisel mesajlarınız, medyalarınız ve aramalarınız uçtan uca şifrelenir.

WP güncellendi mi?

WhatsApp çıktıktan kısa süre sonra popüler olmuştu, ancak kısıtlı özelliklere sahipti. Zamanla yeni özellikler ve yapılan değişikliklerle birlikte uygulama daha iyi geldi. Tabii ki WhatsApp’ı geliştirmek için yapılan çalışmalar tam hızla devam ediyor. WhatsApp’ın Android beta sürümü 2.19.106 sürümüne güncellendi.

WhatsApp beta modundan nasıl çıkılır?

WhatsApp çoklu cihaz beta’dan çıkma

 1. WhatsApp’ı açıp Ayarlar’a dokunun.
 2. Bağlı Cihazlar’a dokunun.
 3. Çoklu cihaz beta’ya dokunun.
 4. BETA’DAN AYRIL’a dokunun.

Iphone WhatsApp beta programı nedir?

WhatsApp beta sürümü, hata düzeltmeleri, performans iyileştirmeleri ve yeni özellikler nedeni ile sıklıkla güncellenir. Uygulamaya yeni bir özellik geldiğinde sürüm notlarına bakarak ya da Webtekno’yu ziyaret ederek yeni özelliklerden haberdar olabilirsiniz.

You might be interested:  Ziraat Internet Bankacılığına Nasıl Üye Olunur?

Iki kişi aynı WhatsApp kullanabilir mi?

-WhatsApp’ı aynı anda dört adede kadar ikincil cihazda kullanabilirsiniz ancak WhatsApp hesabınıza tek seferde yalnızca bir adet telefon bağlayabilirsiniz. -WhatsApp hesabınızı kaydettirmeniz ve yeni cihazlarınızı telefonunuza bağlamanız gerekir.

Çoklu Beta Programı nasıl kullanılır?

Android için: Sağ üst köşedeki üç nokta simgesine tıklayın ve Bağlı cihazlar’a basın.

 1. ‘Çoklu Cihaz Beta Programı’ seçeneğine tıklayın.
 2. Programa katılmak isteyip istemediğiniz soran bir uyarı penceresi açıldığında, işlemi onaylayın.

WhatsApp bağlı cihazlar nasıl kullanılır?

Telefonunuzda WhatsApp’ı açın.

 1. Android: Diğer seçenekler > Bağlı Cihazlar > CİHAZ BAĞLA’ya dokunun.
 2. iPhone: WhatsApp’ta Ayarlar’a gidin > Bağlı Cihazlar > Cihaz Bağla > Tamam’a dokunun. iOS 14 ve daha yeni iOS sürümlerinde kilidi açmak için Touch ID veya Face ID özelliğini kullanın.

WhatsApp çoklu cihaz desteği nasıl kullanılır?

1- WhatsApp sohbetler bölümünde sağ üsteki üç noktalı menüye dokunun ve ‘Bağlı cihazlar’ seçeneğine gelin. 2- Çoklu cihaz beta programına katıldıktan sonra, CİHAZLARI BAĞLA seçeneğine dokunun. Buradan, WhatsApp hesabınızı kullanmak istediğiniz diğer cihazları kare kod okutarak ekleyebilirsiniz.

Beta sürümünden sonra ne gelir?

Kısaca açıklamak gerekirse beta, bir ürünün geliştirme süreçlerinden bir tanesidir. Yazılımlar geliştirilirken pre-alpha, alpha, beta ve release candidate (yayın adayı) gibi aşamalardan geçerler.

Iphone’da beta programı nedir?

iOS Beta test programı, yeni Twitter ürün derlemelerinin kararlılığını test etmenizi sağlar. Beta uygulamasını indirmeden önce (Apple’ın TestFlight uygulaması üzerinden) şartları kabul etmelisiniz. Beta programı söz konusu olduğunda bağlantı aracılığıyla gelen tüm sınayıcılar anonimdir.

Beta kullanıcısı ne demek?

Google uygulamasının deneysel özelliklerini yayınlanmadan önce denemek istiyorsanız beta test kullanıcısı programına katılabilirsiniz. Beta test kullanıcısı olarak uygulama geliştirme sürecinin önemli bir parçası olursunuz. Katılımınız ve geri bildiriminiz uygulamanın daha iyi bir sürümünü sunmamıza yardımcı olacaktır.

You might be interested:  Whatsapp Konuşmaları Nereye Yedekler?

Open beta ne demek?

Açık beta sürümleri yalnızca geliştiriciler için değil, tüm kullanıcıların test edilmesi için sunulan yazılım sürümleridir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.