Whatsapp Artık Hangi Telefonlarda Çalışmayacak?

WhatsApp güncellediği destek sayfasında, iOS 9 ve altı sürümlere sahip iPhone kullanıcılarının artık WhatsApp’ı kullanamayacağını bildirdi. Android tarafında ise 4.0.3 sürümünün altı telefonlar için artık WhatsApp çalışmayacak. GÜVENLİK GÜNCELLEMELERİNDEN DOLAYI BU KARAR ALINDI
Buna göre; Android Ice Cream Sandwich işletim sistemiyle çalışan cep telefonları Android 4.1 ve daha düşük işletim sistemine sahip cihazlar. iOS 10 veya daha düşük işletim sistemiyle çalışan cihazlar artık WhatsApp kullanamayacak.

6s Plus WhatsApp kullanamayacak mı?

Buna göre iOS 10 ve iOS 11 işletim sistemindeki iPhone’lar, 24 Ekim 2022 tarihinden itibaren WhatsApp’ı kullanamayacak.

WhatsApp hangi telefonlardan desteğini çekecek?

2021’den itibaren iOS9’dan daha eski sürümlere sahipseniz, akıllı telefonlarınızda WhatsApp çalışmayacak. Ancak kullanıcılar, iPhone 4S, 5, 5S, 5C, 6 gibi telefon modellerine iOS 9 güncellemesini yaparlarsa WhatsApp’ı kullanmaya devam edebilecekler.

WhatsApp kullanımı hangi telefonlarda yasaklandı?

WhatsApp’ın 2021 yılı itibariyle kullanılamayacağı Android telefonlar: HTC Desire, LG Optimus Black, Motorola Droid Razr ve Samsung Galaxy S2 gibi modeller yer alıyor.

WhatsApp Android kaçta çalışmayacak?

Android OS 4.1 güncellemesi üzeri ve iOS 10 güncellemesi üzeri çalışan akıllı telefonlar, WhatsApp’ı ve uygulamayla ilgili diğer hizmetleri kullanmaya devam edebilecek. WhatsApp, 1 Kasım 2021’den itibaren hem Android hem de iOS sisteminde yer alan eski cihazlarda artık güncellenmeyeceğini duyurdu.

You might be interested:  Bilgisayar Bluetooth Nereye Kaydediyor?

iPhone 6 S Plus WhatsApp kullanabilecek mi?

iPhone 6S’in de aralarında bulunduğu birçok marka ve modele sahip akıllı cep telefonlarında 1 Kasım 2021 tarihinden itibaren WhatsApp kullanılamayacak.

WhatsApp iPhone 6S de çalışmayacak mı?

1 Kasım 2021’den itibaren yukarıda belirtilen sürümlerden daha eski sürümlere sahipseniz, akıllı telefonlarınızda WhatsApp çalışmayacak. iPhone 6S gibi telefon modellerine iOS 9 güncellemesini yaparlarsa WhatsApp’ı çalıştırabilecekler.

WhatsApp hangi sürümleri destekliyor 2022?

Şu anda aşağıdaki cihazları destekliyor ve bu cihazların kullanılmasını tavsiye ediyoruz: OS 4.1 veya daha yeni bir Android sürümü yüklü Android telefonlar. iOS 12 veya daha yeni bir iOS sürümü yüklü iPhone’lar. JioPhone ve JioPhone 2 dahil olmak üzere KaiOS 2.5.0 veya daha yeni bir KaiOS sürümü yüklü telefonlar.

WhatsApp hangi telefonlardan kaldırılacak 2021 iPhone?

İOS 10 ile Android OS 4.0.3 son sürümleri kullanmayan telefon kullanıcıları, popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ı artık kullanamayacak.

WhatsApp 2022 de hangi telefonlarda çalışmayacak?

iPhone 5 ve iPhone 5c’de artık WhatsApp çalışmayacak

WABetaInfo’nun paylaştığı ekran görüntüsünde, WhastApp’ın 24 Ekim 2022’den itibaren iOS 10 ve iOS 11 çalıştıran cihazlar için destek sunmamaya hazırlandığı görülüyor.

2021 yılında WhatsApp hangi telefonlarda çalışmayacak?

WhatsApp’ın 2021 yılı itibariyle kullanılamayacağı Android telefonlar ise şöyle; HTC Desire, LG Optimus Black, Motorola Droid Razr ve Samsung Galaxy S2 gibi modeller yer alıyor.

WhatsApp kullanımı yasaklandı nasıl açılır?

Hesabınızın yanlışlıkla yasaklandığını düşünüyorsanız konuyu inceleyebilmemiz için lütfen bize e-posta gönderin veya uygulamadaki Gözden geçirme talebi gönder seçeneğine dokunun. Gözden geçirme işlemini tamamlar tamamlamaz size dönüş yaparız.

WhatsApp Android 4.4 2 destekliyor mu?

WhatsApp’ın yalnızca Android 4.0.3 veya daha sonraki sürümlerde ve iOS 9 veya daha yeni sürümlerde çalışacağı açıklandı. Önümüzdeki yıldan artık WhatsApp’ı kullanmayacak olan Android telefonlar arasında HTC Desire, LG Optimus Black, Motorola Droid Razr ve hatta Samsung Galaxy S2 yer alıyor.

You might be interested:  Masaüstü Bilgisayar Modeme Nasıl Bağlanır?

S4 WhatsApp destekliyor mu?

WhatsApp’ın 2021 yılı itibariyle kullanılamayacağı iOS cihaz, iPhone 4 oluyor. Ancak kullanıcılar, iPhone ‘4S, 5, 5S, 5C, 6′ gibi telefon modellerine iOS 9 güncellemesini yaparlarsa WhatsApp’ı çalıştırabilecekler.

Samsung S3 WhatsApp var mi?

İşte 1 Kasım itibarıyla Whatsapp kullanamayacak telefonların listesi The Samsung Galaxy Trend Lite, Galaxy Trend II, Galaxy SII, Galaxy S3 mini, Galaxy Xcover 2, Galaxy Core and Galaxy Ace 2.

iPhone 6 WhatsApp iner mi?

Apple marka telefonlarda iPhone 4 ve önceki modellerde artık güncelleme yapılamadığı için bu telefonların hiçbirinde WhatsApp çalışmayacak. Fakat iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6 ve iPhone 6S model telefonlarda sürüm güncellemesi yapıldığı takdirde WhatsApp uygulaması çalışmaya devam edecek.

iPhone 6 ömrü ne kadar?

Ortalama güncelleme süresini 1 yıl olarak düşünürsek iPhone 6 / 6 Plus modeli 5 yıl sorunsuz olarak kullanılmıştır. Elbette, kullanım ömrü genel kriterlere göre hesaplanıyor.

iPhone 6 iOS sürümü kaç?

iPhone 6, iOS 8 yüklü olarak gönderilebilir. iOS 9, 16 Eylül’den itibaren ücretsiz olarak indirilebilir. 1 GB = 1 milyar bayt; biçimlendirilmiş gerçek kapasite daha azdır.

WhatsApp süresi ne zaman bitiyor?

Dünyada en çok kullanılna popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp 1 Kasım itibarıyla bazı iOS ve Android modellere olan desteğini sonlandırıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.