Whatsapp Açılmıyor Ne Yapabilirim?

Whatsapp masaüstü uygulamasını varsayılan ayarlarına döndürmek WhatsApp masaüstü açılmıyor sorununuzu çözebilir. Windows arama çubuğuna Program yazarak Program ekle veya kaldır seçeneğine tıklayın. Uygulamalar arasında Whatsapp Web’i bularak üzerine tıklayın.
Sorun giderme

  1. Cihazınızı kapatıp açarak yeniden başlatın.
  2. WhatsApp’ı Apple App Store’da bulunan en yeni sürümüne güncelleyin.
  3. iPhone’da Ayarlar’ı açın ve Uçak Modu’nu açıp kapatın.
  4. iPhone’da Ayarlar’ı açın > Hücresel’e dokunun ve Hücresel Veri’yi etkinleştirin.

WhatsApp’ı neden açılmıyor?

Cihazda yeterli alan yok. WhatsApp’ı cihazınızda yeterli alan olmadığı için yükleyemiyorsanız Google Play Store’un önbelleğini ve verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz: Cihazınızda Ayarlar’a gidin, ardından Uygulama ve bildirimler > Google Play Store > Uygulama bilgileri > Depolama > ÖNBELLEĞİ TEMİZLE’ye dokunun.

WP neden bağlanmıyor?

‘Çoğu bağlantı sorunu aşağıdakileri uygulayarak çözülebilir: Telefonunuzu yeniden başlatın ya da kapatın ve açın. WhatsApp’ı Google Play’deki en son sürümüne güncelleyin. Telefonunuzda Ayarlar > Ağ ve İnternet > Uçak modu’nu açın ve kapatın. ‘

WhatsApp’ı nasıl geri alabilirim?

WhatsApp’ı yükleyin ve açın, ardından numaranızı doğrulayın. Sohbet ve medyalarınızı Google Drive’dan geri yüklemek için, sorulduğunda GERİ YÜKLE’ye dokunun. Geri yükleme işlemi tamamlandıktan sonra İLERİ’ye dokunun. Başlatma işlemi tamamlandığında sohbetleriniz görüntülenir.

WhatsApp web neden açılmıyor?

WhatsApp Web’in düzgün şekilde çalışmasını engelleyen bir Wi-Fi ağına bağlı olduğunuz bildirilirse lütfen ağınızın “web.whatsapp.com”, “.web.whatsapp.com” veya “.whatsapp.net” trafiğine izin verecek şekilde ayarlandığına emin olun.

You might be interested:  Windows 10 Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak Ne Demek?

WhatsApp Web’e neden bağlanmıyor?

WhatsApp Web QR kod çalışmıyorsa, özellikle QR kodu bilgisayarınızda yüklüyse ancak telefonunuzda okuyamıyorsanız sorun telefonunuzun internete bağlı olmaması veya bağlantının kararsız olmasından kaynaklıdır. WhatsApp’a girebilmeniz başlı başına internetinizin düzgün olduğu manasına gelmez.

WhatsApp neden yanıt vermiyor?

Android platformda karşılaşılan bu hata aslında kullanıcının mobil cihazı ile ilgili bir sorundur. Aslında bu hatayı birkaç adımda çözmek mümkün. ‘WhatsApp durduruldu’ hatasının çözümü için telefonunuzdan Ayarlar > Uygulamalar > WhatsApp yolunu izleyin ve ‘Önbelleği Temizle’yi seçin.

WhatsApp ne zaman açılacak?

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlar arası çalışma özelliğine sahip bir anlık mesajlaşma ve arama veya haberleşme uygulamasıdır.

WhatsApp.

İlk yayınlanma Ocak 2010)
Güncel sürüm (Android) 2.21.3.19 19 Şubat 2021) (iOS) 2.20.42 11 Nisan 2020) (Windows Phone) 2.18.52
Programlama dili Erlang

WhatsApp geçici olarak kullanılamıyor ne demek?

Bu sorunun nedeni Whatsapp politikalarını kötüye kullanmanızdır. Eğer Whatsapp kurallarını ihlal ederseniz geçici süreliğine engellenebilirsiniz. Engelden kurtulmak için ise karşınıza çıkan bildirimdeki uyarıya uymanızdır.

Geçmişe dönük WhatsApp konuşmaları çıkar mı?

WhatsApp konuşmaları döküman olarak çıkar mı? WhatsApp üzerinde gerçekleştirdiğiniz yazışmalar uçtan uca şifreli olarak korunmakta olduğundan üçüncü kişiler tarafından uzaktan erişilememektedir. … WhatsApp’ın çalışma mantığında üçüncü bir kişi tarafından içeriklere uzaktan erişim mümkün görünmemektedir.

WhatsApp Hesabı Nasıl Açılır?

WhatsApp’ı telefonunuza yükledikten sonra Lisans Sözleşmesini kabul etmeniz gerekiyor. Kabul Et ve Devam et butonuna dokunun daha sonra devam ettikten sonra ekranda göreceğiniz ‘Türkiye’ ibaresini seçin ve cep telefonu numaranızı yazın. Doğrulama işleminin ardından Whatsapp’ı kullanabilirsiniz.

Silinen WhatsApp mesajları bulunabilir mı?

Konuştuğunuz bir kişi, size gönderdiği mesajı sildiyse, WhatsApp’ı telefonunuzdan silin ve tekrar yükleyin. Bu işlemi tamamladığınızda mesaj geçmişiniz yedeklenmiş olacağından, silinen mesajı görme imkanına sahip olacaksınız.

You might be interested:  Whatsapp Grup Nasıl Kaldırılır?

WhatsApp web neden QR kodu açılmıyor?

WhatsApp Web QR kodu çalışmıyorsa (özellikle QR kodu bilgisayarınızda yüklü ise ancak telefonunuzda tarayamıyorsanız) telefonunuzun internete bağlı olmaması mümkündür. Telefonunuz internete bağlıysa ancak yine de QR kodunu tarayamıyorsanız, telefonunuzu yeniden başlatın ve tekrar deneyin.

QR kodu neden okumuyor?

Telefonunuz internete bağlı ancak, QR kodunu tarayamıyorsanız, telefonunuzu yeniden başlatmayı ve yeniden QR kodunu okutmayı deneyin. Tarayıcınızı değiştirin: Google Chrome kullanıyorsanız, onun yerine Firefox ya da Microsoft Edge’de açmayı deneyebilirsiniz.

WhatsApp web güncelle nasıl yapılır?

Tarayıcıyı açtıktan sonra web.whatsapp.com yazarak ilgisi sayfaya ulaşabilirsiniz. Sayfa açıldıktan sonra akıllı telefonunuzda WhatsApp uygulamasını açın ve Ayarlar bölümüne girin. Ayarlar bölümünde WhatsApp Web / Masaüstü seçeneğini göreceksiniz. Buna tıkladıktan sonra ekrandaki barkodu taratmanız yeterli.

Leave a Reply

Your email address will not be published.