Vodafone Internet Iptali Nasıl Yapılır?

Vodafone Net internet ve telefon hizmeti iptal etmek için Talep Formu veya abonelik bilgilerinizin yer aldığı ıslak imzalı dilekçeyi en yakın Vodafone bayiine götürebilirsiniz. Vodafone Net iptal talep formunu veya dilekçenizi 0 216 556 31 73 & 0 216 556 31 77 numaralarına imzalı olarak faks gönderebilirsiniz.
SüperNet internet ve/veya telefon hizmetinizi iptal etmek isterseniz detaylı bilgi için 0850 542 0 542 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizi arayabilirsiniz. Ayrıca talebinizi belirten SüperNet İptal Talep Formu’nu 0216 5563173 ve 0216 5563177 numaralı faksa imzalı olarak göndererek iptal başvurusunda bulunabilirsiniz.

Vodafone ev interneti e devletten nasıl iptal edilir?

e-Devlet sistemine İnternet Bankacılığı, T.C. Kimlik Kartı, Mobil İmza veya E-İmza yöntemlerinden biriyle giriş yapıp * Vodafone Net– Abonelik Fesih Başvurusu hizmetini kullanarak iletebilirsiniz.e-Devlet ile iptal klavuzu için tıklayınız.

Interneti iptal etmek için ne yapmalıyım?

Fesih İşlemleri Hakkında

  1. Türk Telekom Ofis /Grup Mağazalarına şahsen başvuru yaparak.
  2. 0(312) 306 07 16 no’lu faksa kimlik belgesi ve imzalı dilekçe göndererek,
  3. E-Devlet sistemi üzerinden başvuru yaparak.
You might be interested:  Bilgisayar Usb Okumuyor Ne Yapmalıyım?

Vodafone fax numarası nedir?

Vodafone Faks Numarası Nedir? Vodafone Net müşteri hizmetlerinde yaptırmak istediğiniz işlemler için talep formu doldurarak bu formu ya da diğer belgelerinizi (0216) 556 31 73 faks numarasından ulaştırabilirsiniz.

Vodafone internet cayma bedeli ne kadar?

Vodafone faturalı aboneleri için taahhüt bozma bedeli olarak en az 228.00 TL cayma bedeli belirlemiştir.

E-devlet üzerinden internet aboneliği nasıl iptal edilir?

e-Devlet internet abonelik iptali nasıl yapılır?

  1. Aboneliklerinizi kontrol edin.
  2. Kişisel bilgilerinizi doğrulayın.
  3. Feshetmek istediğiniz aboneliğinizi seçin.
  4. Fesih başvuru nedeninizi doldurun.
  5. Abonelik fesih belgesini imzalayın.
  6. Fesih işleminiz tamamlandı.

Vodafone başvuru iptali nasıl yapılır?

Hat iptal başvurularınızı E-Devlet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Hat iptal talebinizle ilgili detaylı bilgi almak için 542 nolu Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya Vodafone Cep Merkezleri’ne ziyaret edebilirsiniz. Hat iptal başvuruları yazılı olarak da gerçekleştirilebilmektedir.

Türk Telekom iptal dilekçesi nereye verilir?

Türk Telekom’da kayıtlı e-posta adresi üzerinden [email protected] adresine kimlik fotokopisi ve imzalı dilekçe ileterek, 444 5 444 müşteri hizmetlerimize ulaşarak yapabilirsiniz.

İnternet kapatma kaç gün sürer?

Kapatma İşlemini Ay Sonuna Bırakmayın

Dilekçenizin işleme konması ve abonelik iptal talebinizin yerine getirilmesi bazen 10 iş günü kadar sürebilmektedir.

Evde internet cayma bedeli ne kadar?

Kullanıcının abonelik iptali yapması durumunda, her ay standart olan 100 TL ile indirimli ücret olan 80 TL arasındaki farkı ödemesi gerekiyor. Yani kısacası, sözleşmenin imzalanması sonrasında indirimli hizmetten yararlanılan her ay için 20 TL ödeme yapılıyor.

Vodafone Net müşteri temsilcisine nasıl bağlanılır?

Canlı Destek Hattı – İletişim Bilgilerimiz – Vodafone

Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542’yi; diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’ı arayarak ulaşabilirsiniz. Vodafone Net Müşteri Hizmetlerimize Vodafone, diğer operatör ve Sabit hatlardan, 0850 542 0 542’yi arayarak ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Whatsapp Ekran Fotoğrafı Nasıl Değiştirebilirim?

444 0 542 ücretli mi?

Vodafone Müşteri Hizmetleri Ücretli Mi? İlk arama da süre baz alınmadan hem faturalı hem de faturasız hatlar için 46,25 kuruştur. Vodafone Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim? Hattınızdan 542 numarasını, diğer hat üzerinden de 444 0 542 arayarak müşteri hizmetlerine kolay yoldan bağlanabilirsiniz.

Cep telefonundan fax çekilir mi?

FaxFile. FaxFile uygulaması ile Android cihazlarınızdan faks göndermeniz mümkün.

Vodafone taahhüt cayma bedeli nasıl öğrenilir?

2. Vodafone Müşteri Hizmetleri Üzerinden Taahhüt Sorgulama

Vodafone müşteri hizmetlerine 24 saat boyunca ulaşmak mümkün. Dolayısı ile istediğiniz saatte Vodafone hatlarınızdan 542’yi arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir, faturalı hat taahhüdünüz ne zaman bitiyor öğrenebilirsiniz.

Cayma bedeli ne kadardır?

CAYMA BEDELİ NEDİR? Eğer imzalamış olduğunuz 12, 24, 36 aylık sözleşmelerden herhangi bir sebepten dolayı çıkmak isterseniz yani caymak isterseniz ödemeniz gereken cayma bedeli çıkar. Bu olaya cayma bedeli diyoruz. Firma ödeme yapmadığınız kalan ayların toplamını size cayma bedeli olarak ödemenizi ister.

2 yıllık taahhüt yasal mı?

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun bu hususu özel ve ayrıntılı olarak düzenlemiş durumda. Tüketici, hiçbir süresi olmayan ya da bir yıldan uzun olan abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahip.

E devlet üzerinden hat iptali nasıl yapılır?

İlk olarak e-Devlet resmi internet sayfasına gidin.

Eğer henüz bir e-Devlet şifresine sahip değilseniz, size en yakın PTT şubesine giderek şifrenizi alabilirsiniz. Ardından karşınıza çıkan sayfadan feshetmek istediğiniz aboneliği seçin.

Vodafone telefon abonelik iptali nasıl yapılır?

Bireysel hat iptali için, talebinizi belirten bir dilekçe ve kimlik fotokopinizi 0850 542 50 00’a; kurumsal hat iptali için ise vergi levhası, firma imza sirküleri, imza sirkülerindeki yetkili kişinin kimlik fotokopisi ve talebi belirten imzalı dilekçeyi 0850 542 50 05’a fax çekerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Ev Internet Nakil Nasıl Yapılır?

Vodafone Net hizmet iptal talep formu nasıl doldurulur?

VODAFONE NET HİZMET İPTAL TALEP FORMU İptal Edilmek İstenen Hizmet İnternet Telefon İnternet + Telefon İnternet Hizmet No** Tel. No* Adı* Soyadı* T.C. Kimlik No veya Abonelik İptal* HEMEN AY SONUNDA * Zorunlu doldurulması gereken alan ** İnternet Hizmet No yalnızca internet hizmeti iptalinde zorunludur.

Cayma bedeli kalktı mı?

Tüketici mahkemesi, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan abonelik sözleşmelerinin gerekçesiz ve cezai şart ödemeksizin feshedilebileceğine hükmetti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.