Vodafone Internet Aşımı Durdurma Nasıl Yapılır?

Vodafone internet, konuşma ve SMS hakları için tarife aşımı durdurma sırasıyla; İnternet hakkı için, “ INTERNET ASIM ” yazarak “ 7000 ”’e gönder. Konuşma hakkı için “ KONUSMA ASIM ” yazıp “ 7000 ”’e gönderin.
Durma özelliği, Vodafone Süper Uyumlu ve Red tarifelerine gelinen ilk 30 gün içerisinde Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden dijital asistan TOBi’ye “durma” yazılarak ücretsiz bir şekilde tanımlanabilir. Durma özelliğinin limitini istediğiniz zaman değiştirmeniz mümkün.

Vodafone paket aşımı nasıl kapatılır?

Avantajlı Aşım Internet Paketi IPTAL INTERNET ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım Konusma Paketi IPTAL SES ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım SMS Paketi IPTAL SMS ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir.

Vodafone Akıllı Durma özelliği nedir?

Durma özelliği ile kullanıcının faturası kendiliğinden duruyor ve kullanıcı istemedikçe fatura tutarı aşılmıyor. Durma özelliği hediyesi, Vodafone Yanımda uygulamasından TOBi’ye ‘durma özelliği’ yazılarak aktifleştirilebiliyor.

Vodafone duran paket nasıl yapılır?

Vodafone’lular DURAN yazıp 7000’e mesaj atarak Duran Tarifelerin sağladığı hesabını bilme özgürlüğünden faydalanabiliyor. Ayrıca müşteri hizmetleri ve online işlem gibi kanallarla ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret ederek Duran Tarife’ye geçmek mümkün oluyor.

You might be interested:  Bilgisayar Özelliklerine Nasıl Bakılır Windows 7?

Vodafone fatura aşımı ne kadar?

Fatura Aşımının Telafisi Vodafone’da! Son 2 faturanızın en az birinde yurt içi yönünde dakika, SMS veya internet aşımınız varsa, Vodafone Yanımda uygulamasındaki size özel teklifimizi kabul edin, aşım tutarınızı 50 TL’ye kadar iade edelim.

Durdur paketi nasıl yapılır?

İnternette Fatura Sürprizi Yok!

Garanti paketi ile ayda 5 TL’ye internetiniz bittiğinde ek kampanya/paketiniz yoksa internet erişiminiz durur ve ek ücretlendirme yapılmaz. Üstelik ilk 3 fatura dönemi boyunca ücretsiz! GARANTILE yazıp 5555e gönderin. Paket ücreti KDV, ÖİV dahil aylık 5 TL’dir.

Durma Paketi ne demek?

​Bireysel faturalı abonelerimiz için 12 ay boyunca Akıllı Fatura servisi ve aylık 1 GB internet. İnternetli Limitinde Durma Kampanyası, şu tarifelerde bulunanlar hariç tüm bireysel faturalı abonelerin katılımına açıktır.

Vodafone aşım ücreti ne kadar?

Kademeli Aşım Ücretlendirmesi

Kurumsal Tarifeler Yurt içi her yöne internet hakları %100 kullanımı sonrası aşım ücretlendirmesi Yurt içi her yöne SMS hakları %100 kullanımı sonrası aşım ücretlendirmesi
Çalışan 2019 Tarifeleri 1 Kuruş / KB 23,9 TL sonrasında gün sonuna kadar ücretsiz 9,18 TL / 30 SMS

Vodafone devreden tarife nasıl kullanılır?

Vodafone Devreden Tarife ile kullanmadığınız dakikalar bir sonraki aya eklenir. Sistemsel olarak önce, tarifenizdeki dakikalarınızı ve sonra da devreden dakikalarınızı kullanabilirsiniz. Önceki aydan devreden ve yeni aydan kazanılan dakikalar bitmediği sürece fatura aşımı da söz konusu olmaz.

Vodafone Süper uyumlu tarifeye nasıl geçilir?

5 Adımda Süper Uyumlu Tarifesi Nasıl Kullanılır?

  1. 1 İndir. Yanımda uygulamasının en güncel sürümünü telefonunuza indirin ve giriş yapın.
  2. 2 Seç Vodafone Yanımda menüsünden Tarifem ve Paketlerim bölümünü seçin.
  3. 3 Düzenle. Tarifeni Düzenle butonuna tıklayın.

Duran tarife ne demek?

Duran Tarifeler, faturaların limitine geldiğinde duracağını ve aboneler istemediği sürece tarife ücretini 1 TL dahi aşmayacağını garanti ediyor. 2011’de lanse edilen ve Türkiye mobil iletişim sektöründe bir ilk olarak faturasız ve faturalı tarifeleri harmanlayan “Hesabını Bilen Tarifeler”i bir adım daha ileri götüren

You might be interested:  Whatsapp Da Süreli Mesajlar Devre Dışı Bırakıldı Ne Demek?

Turkcell durma özelliği nasıl yapılır?

Almak için EKLE 30DK yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Internetli limitinde durma paketi ne demek?

Limitinde Durma Seçeneği, başvuru sonrasında telefonunuza gönderilen katılım mesajı ile başlar ve iptal edilmediği sürece devam eder. Limitinde durma seçeneği ayda 17 TL karşılığında paketin içeriği tamamen kullanıldığında limitinde durdurarak paket aşımını ve paket dışı kullanımı engeller.

Vodafone fatura aşımı engelleme nasıl yapılır?

Limit aşımını engellemek için ne yapabilirim? Limit aşımını engellemek için Yanımda İnternet Fatura Ayarları sayfasından limit aşım tutarınızı belirleyebilirsiniz. Fatura ayarları sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Vodafone fatura üst limiti nedir?

Bu bilgilendirme sayesinde aboneler fatura tutarlarını önceden öngörebilir, kullanımlarını düzenleyebilir ve fatura şoku yaşamazlar. 1 Aralık’tan itibaren 100TL altında faturası olan tüm abonelere 100TL limit otomatik atanacaktır.

1gb aşım çözümü nedir?

Buna ek olarak internet için paket aşımında her 1 GB kullanım 10 TL olarak faturanıza eklenir. Bu paketler tarifenizin özelliği olduğu için iptal edilememektedir. Dilerseniz aylık 3 TL karşılığında Akıllı Fatura Kampanyası’na katılarak aşım paketlerinin tanımlanmasını engelleyebilirsiniz.

İnternet aşım 1 GB nasıl iptal edilir?

​Akıllı Fatura Ek İnternet Paketi’ni dilerseniz, IPTAL EKLE 1 GB yaz 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Vodafone paketleri nasıl iptal edilir?

Satın aldığım paketi nasıl iptal ederim? Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Vodafone aşım ücreti ne kadar?

Kademeli Aşım Ücretlendirmesi

Kurumsal Tarifeler Yurt içi her yöne internet hakları %100 kullanımı sonrası aşım ücretlendirmesi Yurt içi her yöne SMS hakları %100 kullanımı sonrası aşım ücretlendirmesi
Çalışan 2019 Tarifeleri 1 Kuruş / KB 23,9 TL sonrasında gün sonuna kadar ücretsiz 9,18 TL / 30 SMS
You might be interested:  Whatsapp Arşivlenen Sohbetler Nerede?

Vodafone dur 7000 nedir?

Vodafone’lular DURAN yazıp 7000’e mesaj atarak Duran Tarifelerin sağladığı hesabını bilme özgürlüğünden faydalanabiliyor. Ayrıca müşteri hizmetleri ve online işlem gibi kanallarla ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret ederek Duran Tarife’ye geçmek mümkün oluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.