Vodafone Evde Internet Gunluk 4 Gb Hediye Nasıl Yapılır?

Vodafone GUNLUK 4GB Nasıl Yapılır Kampanyaya katılım göstermek isteyen kişiler telefonlarının mesaj bölümüne girdikten sonra GUNLUK 4GB yazarak 7000’e mesaj göndermelidir. SMS ile yapılan bu başvuru sonrasında hediye internetler hemen hatlara tanımlanacaktır. Hediye internetler 1 gün boyunca kullanım içindir.
Mayıs sonuna kadar geçerli olacak ‘Vodafone Evde, Ev İnternetiniz Cebinizde’ kampanyasından faydalanmak isteyen müşteriler, Vodafone Yanımda uygulamasından ‘GUNLUK 4GB’ yazıp 7000’e SMS atarak ya da 0850 542 0 542 no’lu telefonu arayarak faydalanabilecek.

Vodafone evde internet 16 GB Hediye nasıl yapılır?

00100**** numaralı Vodafone evde internet abonesiyim. abone olmadan önce tarafınızdan arandım ve 16 GB evde internet almam dahilinde cep telefonuma her ay 16 GB internet yükleneceği bilgisi verildi. arama ses kayıtlarını inceleyebilirsiniz.

Vodafone 1 GB hediye nasıl alınır?

My Vodafone uygulamasını indirin, anında 1 GB kazanın! Faturalı ve faturasız abonelerimiz uygulamayı indirdiğinde (uygulamaya giriş yaptığında) 1 GB hediye internet kazanacaklardır. Daha önce uygulamayı indirmiş abonelerimiz bu kampanyadan yararlanamazlar. 1 numara 1 kez hediye internet alabilir.

You might be interested:  Bilgisayardan Whatsapp Nasıl Kapatılır?

Vodafone evde internet hediye çeki nasıl kullanılır?

Her Şey Yanımda 200 TL Hediye Çeki Kullanım Detayları

  1. Vodafone Yanımda uygulamasının güncel versiyonunu.
  2. Uygulama giriş sayfasında “Ev İnternetim” hesabını seçmelisiniz.
  3. “Ev internetim” hesabına giriş yaptığınızda, ana sayfada karşınıza çıkan “Hediyeni seç” butonuna tıklamalısınız.

Vodafone evde internet ücreti ne kadar?

RedBox Her Yerde Paketi yeni RedBox müşterilerimiz için tarifeye ek ayda 20 TL, mevcut RedBox müşterilerimiz için 30 TL’dir. Üstelik farklı bir operatör kullanıcısıysanız taahhüt cayma bedelinizi 500 TL’ye kadar karşılıyoruz. Hızlı ve ücretsiz kurulum ile yeni nesil ev interneti kapınıza gelir.

Vodafone 10 GB hediye nasıl alınır?

Son 30 gün içinde, vodafone.com.tr’den ya da Vodafone mağazalarından numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Vodafone’a gelenler tarifelerine göre 1 aylık 20 GB veya 1 aylık 10 GB hediye kazanıyor! Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone hediye nasil kazanilir?

Hediyeni kazanman için ilk adım olarak telefon numaranı ve onay kodunu girmen yeterli. Mevcut operatör ile olan taahhütünün bitiş tarihini gir. Kazandığın sürpriz hediyeleri ve sana özel teklifleri taahhüt bitiş tarihinden önce sana hatırlatalım.

Vodafone 5 GB hediye nasıl alınır?

Vodafone Yanımda uygulamasına giriyoruz. Ardından Avantajlar->Fırsatlar Dünyası kısmına giriyoruz. Çarkın altında Tavla Stars ile ilgili 5 GB internet kodumuzu alıyoruz.

Vodafone haftalık 1 GB internet paketi nasıl yapılır?

Kampanya tüm bireysel ön ödemeli ve faturalı tüm tarifeler için geçerlidir. Kampanyaya katılmak için, 1GB Destek Paketi için DESTEK1, 2GB Destek Paketi için DESTEK2, 1903 Destek Paketi için BJK1903 yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Vodafone evde internet 200 TL hediye çeki nasıl kullanılır?

200 TL değerinde hediye tutarı alışveriş tamamlandıktan sonra toplam sepet tutarından düşecektir. Her Şey Yanımda platformunda yapılan tüm alışverişlerde kargo bedavadır. 200 TL değerinde hediye çeki, Vodafone Her Şey Yanımda platformu altında yer alan tüm kategorilerde geçerlidir.

You might be interested:  Rom Ne Demek Bilgisayar?

Vodafone 200 TL hediye çeki nasıl yapılır?

200 TL Değerinde Her Şey Yanımda Ramazan Hediyeli – Evde İnternet Kod Kullanım Detayları

  1. Uygulama giriş sayfasında “Ev İnternetim” hesabını seçmelisiniz.
  2. “Ev internetim” hesabına giriş yaptığınızda, ana sayfada karşınıza çıkan “Hediyeni seç” butonuna tıklamalısınız.

Vodafone her şey Yanımda 15 GB nasıl yapılır?

Her Şey Yanımda Hakkında

Her Şey Yanımda’dan yapacağınız ilk alışverişinizde haftalık 15 GB hediye kazanırsınız. Sipariniz teslim edildikten 14 gün sonra GB hakkınız hattınıza otomatik olarak yüklenir. Tüm siparişinizi iptal ya da iade ettiğinizde kampanyadan yararlanamazsınız.

En ucuz ev interneti ne kadar?

En Uygun İnternet Paketleri

Paket Hız Aylık Ücret
Taahhütsüz Özgür İletişim + Fiber Kotasız, Taahhütsüz İnternet 1000 Mbps’e kadar 1000 Mbps 139,90 TL
Hızlı ve Net Kampanyası 12/24 Ay + + Fiber Hızlı ve Net Kampanyası 12/24 Ay 25 Mbps 126,00 TL
Evde Fiber 100 + Fiber İlk 6 ay ₺80, sonraki 18 ay ₺160 100 Mbps 160,00 TL

Vodafone evde internet ne kadar 2022?

Vodafone Evde 24 ADSL İnternet Fiyatı:

İnternet Hızı: 24 Mbps. Kampanyalı Fiyatı: İlk 3 ay 80,00 TL. Kampanya Sonu Fiyatı: 3 aydan sonra 160,00 TL. Hediye: 300TL’ye kadar cayma bedeli karşılama.

İnternet sınırsız ne kadar?

İnternet Paketleri BAĞLANTI HIZI KAMPANYALI FİYAT
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps’ye kadar 119,00 TL
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35 Mbps’ye kadar 169,00 TL
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps’ye kadar 219,00 TL
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 100 Mbps’ye kadar 299,00 TL

Vodafone 3 GB internet hediye nasıl yapılır?

www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti adresinden ya da ‘Vodafone Yanımda’ uygulamasından erişilebilen ‘Seviyorum İnterneti’ platformundan, Vodafone kullanıcısı olsun olmasın, herkes yararlanabiliyor. Anketi tamamlayan herkese 3 GB mobil internet, bir kişiye de çekilişle ‘5 yıllık internet’ hediye ediliyor.

You might be interested:  Whatsapp Ne Demek Türkçe Anlamı?

Vodafone hediye nasil kazanilir?

Hediyeni kazanman için ilk adım olarak telefon numaranı ve onay kodunu girmen yeterli. Mevcut operatör ile olan taahhütünün bitiş tarihini gir. Kazandığın sürpriz hediyeleri ve sana özel teklifleri taahhüt bitiş tarihinden önce sana hatırlatalım.

Hediye internet nasıl yapılır?

HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

Vodafone 45 g bedava internet nasıl yapılır?

4.5G SIM Kart Değişimi Kampanyası

Ayrıca ilgili kampanya SMS’ini almış tüm bireysel müşterilere, koşulu sağlamaları durumunda tarifelerine ek 1 ay geçerli 5GB internet hediye edilir. «4.5G» yazıp 4545’e SMS gönderilerek hem 4.5G cihaz ve SIM uyumluluğu sorgulanabilir hem de 4.5G aboneliği yapılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.