Vodafon Sınırsız Internet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone sınırsız internet hakkınızı tanımlamak için tek yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulamasına girmek ve daha sonra hediye çarkını çevirmek. Daha sonra hediye çarkından karşınıza çıkacak olan pass paketi anında hattınıza tanımlanmaktadır. En Çok Tercih Edilen Pass Paketleri

Vodafone 50 GB internet ne kadar?

50GB 1 ay boyunca ek 139 TL’ye senin!

Vodafone sınırsız internet paketi nedir?

Paket kapsamında müşterilere her fatura dönemi boyunca 1 kez 24 saat geçerli sınırsız yurt ici internet kullanım hakkı ücretsiz olarak verilir. Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar. Paket yenilenmez ve üst üste alınamaz. Paket kapsamında yüklenen içerik 24 saat geçerlidir.

Vodafone sınırsız internet paketi var mı?

Genç Red 20 GB Sınırsız İletişim+5GB

Vodafonelular ve sabit hatlarla sınırsız konuşabilirsiniz. 23 ülkeyi ayda 120 dakika ücretsiz arayabilirsiniz. Her ay 24 saat geçerli sınırsız internet hakkın Vodafone Yanımda’da seni bekliyor!

Vodafone hesaplı 4 GB paketi nasıl yapılır?

Yenilenen 4 GB

You might be interested:  Brawl Stars Windows 10 A Nasıl Indirilir?

Tarifenizin içeriğini yenilemek için YENILE yazıp 7000’e SMS gönderin.

50 GB internet ne kadar?

Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir. Mobil Wi-Fi 20GB paketi 59 TL, Mobil Wi-Fi 30GB paketi 90 TL, Mobil Wi-Fi 50GB paketi 125 TL’dir. Paketler geçerlilik süreleri içinde birden fazla kez alınabilir.

50 GB internet kac saat?

50 * 1024 = 51200 MB / 7200 MB = ortalama 7.11 saat.

Limitsiz Redli tarifesi nedir?

sınırsız internet olan bir vodafone tarifesi. geçen gün operatör uygulaması üzerinden teklif olarak sunulan, vodafone’un sınırsız internet ve iletişim içeren yeni tarifesi.

Sınırsız Vodafone güzelliği paketi nedir?

‘FreeZone güzellikleri’ kapsamında sunduğumuz İnternet Sınırsızlaştırıcı özelliğiyle genç müşterilerimize 24 saat geçerli sınırsız internet hediye ediyoruz. Gençler, her ay diledikleri bir gün bu özellikten yararlanabiliyor.

Kotadan düşmeyen WhatsApp görüntülü konuşma dahil mi?

İSTANBUL (AA) – Vodafone, tüm faturalı bireysel müşterilerine 1 ay, faturasız bireysel müşterilerine ise 1 hafta süreyle geçerli sınırsız WhatsApp kullanımı hediye edecek. Paket dahilinde internet kotasından düşmeden WhatsApp üzerinden görüntülü konuşulabilecek.

Cepte sınırsız internet ne kadar?

Limitsiz(AKN’li) internet paketinde 12 GB adil kullanım kotası bulunmaktadır.

Paket Bilgisi.

İnternet Paketi Aylık Fiyat (KDV, ÖİV Dahil)
250 MB 14 TL
1 GB 21 TL
4 GB 35 TL
1 GB Limitinde Duran 24 TL

Vodafone sınırsız tarife nedir?

vodafone yanımda uygulamasından teklif olarak gelmiştir. sınırsız her yöne arama ve mesajlaşma + sınırsız full hız internet aylık 170 lira. 1 sene taahhüt şartı var. 2. sene aynı tarifeye devam etmek isterseniz fiyat 190 lira oluyormuş.

Her yöne sınırsız internet ne demek?

Sınırsız internet, kullanımında herhangi bir üst limit olmayan ancak adil kullanım kotasının (AKK’nin) aşılması durumunda verilen internet hızında belirli bir oranda yavaşlama olan internet paketleri veya kampanyalarıdır.

You might be interested:  Windows 8 Ne Demek?

Vodafone 4 GB internet nasıl yapılır?

Mayıs sonuna kadar geçerli olacak ‘Vodafone Evde, Ev İnternetiniz Cebinizde’ kampanyasından faydalanmak isteyen müşteriler, Vodafone Yanımda uygulamasından ‘GUNLUK 4GB’ yazıp 7000’e SMS atarak ya da 0850 542 0 542 no’lu telefonu arayarak faydalanabilecek.

Yeni Fırsat 4 GB paketi nasıl yapılır?

​Büyük Fırsat 4 GB Paketi ile Her Yöne 1000 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 4 GB Cepten İnternet sadece 35 TL!

Paket Bilgisi.

Hangi Paket? Büyük Fırsat 4 GB Paketi
Ne Öderim? 35 TL / AY
Nasıl Alırım? FIRSAT4GB yaz 5555 ‘e gönder

Vodafone 4 ay 3 gb nasıl yapılır 7000?

Tarifenin içeriği 7+2 GB 750 dakika 250 SMS. Ayrıca ilk ay 10 GB ınternet. Faturalıya geçtiğim için 12 ay boyunca 5 GB internet ve 7000 e SMS yoluyla 4ay3gb yazıp gönderdiğimde 4 ay boyunca 3 GB hediyesi olacaktı.

50 GB kotalı ne demek?

İnternet kotası en temel tanımıyla internet kullanım miktarına koyulan bir sınırdır. Yani belli bir GB ve Mbps hızında internet alırsınız. Bu GB kotasını aştığınızda internetinizin hızı yavaşlatılır. Örneğin 50 GB interneti 16 Mbps hızda kullanıyorsanız bu kotayı aştığınızda hızınız 8 Mbps’ye kadar düşebilir.

50 GB güvenli depo ek paketi nedir?

Vodafone Güvenli Depo Nedir? Vodafone Güvenli Depo ile telefonunuzdaki tüm dosyaları internet kotanızı kullanmadan yedekleyebilir, telefonunuzun başına bir şey gelmesi durumunda tümüne diğer cihazlarınızdan kolayca erişebilirsiniz.

Turkcell 50 GB internet paketi ne kadar?

27.06.2022 itibarıyla katılan aboneler için kampanya ücreti 125 TL olmuştur. Kampanyaya katılmak için, MOBIL WIFI 50 GB yazıp 2200’a göndererek, 532 ya da 0532 532 0000 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya Turkcell Mağazaları’ndan başvuru yapabilirsiniz.

Vodafone internet kaç GB?

Tarifemde kaç GB veya SMS kaldığını nereden öğrenebilirim? Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet Tarifem ve Kullanımlarım sayfasından, 7000 Self Servis’e SMS göndererek veya 7000’i arayarak, Facebook Self Servis’ten veya Vodafone Müşteri Hizmetleri’nden öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.