Vatan Bilgisayar Kargo Ücreti Ne Kadar?

Vatan Bilgisayar kaç tl üzeri kargo bedava? “Bugün Teslim” özel bir hizmet olup; 1000 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz, 1000TL altında ki siparişleriniz için ise 9,90 TL ‘dir. Kurye ürünü teslim ettiğinde, paketinizi açıp kontrol edebilirsiniz. Vatan Bilgisayar’da kargo kaç günde gelir?
Kargo bedeli 500 TL ve altı siparişlerinizde 9.90 TL’dir. Ürün teslimatı, sipariş esnasında belirttiğiniz adrese yapılacaktır. Siparişinizi tamamladıktan sonra teslimat isminde değişiklik yapılamamaktadır. Vatan Bilgisayar internet sitesinden yaptığınız alışverişleriniz tüm Türkiye’ye kargo yoluyla ulaştırılmaktadır.

Vatan hangi kargo ile çalışıyor?

Siparişinizi normal teslimat ile tamamladıysanız genellikle ürününüz ertesi gün kargoya teslim edilir ve ortalama 3 gün içerisinde ürün adresinize teslim olur. Bugün teslimat seçeneği ile tamamladıysanız akşam saat 22:00’a kadar ürününüz Aras kurye ile teslim edilecektir.

Vatan Bilgisayar nakit ödeme var mı?

Vatan Bilgisayar Mağazalarından yapacağınız alışverişlerde ödemenizi nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Vatandan aldığım ürün ne zaman gelir?

Siparişiniz ortalama 3-4 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır.

You might be interested:  Windows Bileşenleri Nerede?

Vatan Bilgisayar alışveriş nasıl yapılır?

Mağazalarımızdan Fibabanka ve Akbank kredisiyle alışveriş yapabilirsiniz. Fibabanka için VATAN boşluk TC Kimlik numaranızı 3422’ye, Akbank için VATAN boşluk TC Kimlik numaranızı 4425’e SMS olarak gönderebilirsiniz. Mesajınıza olumlu cevap geldiği zaman size en yakın Vatan Bilgisayar Mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teknosa hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Standart Teslimat seçeneği ile verilen siparişlerde beyaz eşya, spor aleti Horoz Lojistik, 65” ve üzeri televizyon ürünleriniz Horoz Lojistik ve Aras Kargo ile, diğer ürünleriniz ise Aras Kargo, UPS Kargo, Kolay Gelsin ile sevk edilmekte ve kargo takip numaranız SMS ile gönderilmektedir.

Vatan kargo kime ait?

Şirketin sahibi ve kurucu olarak Fas uyruklu Souad Bouaddi isimli bir kişi görünüyor. Bu kişinin 27 Temmuz 2020 tarihinde soyadını Kutlu olarak değiştirdiği yine resmi belgelerde yer alan bilgilerden biridir. Şirketin genel merkezi İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunuyor.

Vatan Bilgisayar taksit ödeme nasıl yapılır?

Kredi taksit ödemelerinizi; Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımız, Çağrı Merkezimiz ve tüm şubelerimizden hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, Bankamızdaki kredi hesabınıza para transferi yaparak ve Vatan Bilgisayar mağazalarında yer alan ödeme noktalarından da ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Vatanda Fibabanka kaç taksit yapıyor?

3 Taksit Fırsatı: Kampanya, Vatan Bilgisayar internet sitesinde 3500 TL üstü seçili ürünlerde geçerlidir, seçili ürünlerde sigorta bedeli yansıtılabilir. Fibabanka, kredileri serbestçe değerlendirme ve koşulları değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya Kredili Mevduat Hesabı açılması durumunda geçerlidir.

Fibabank ödemesi nasıl yapılır?

Fibabanka Alışveriş Kredisi taksitlerinizi Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan, 444 88 88 Telefon Bankacılığımızdan, şube ve ATMlerimizden ödeyebilirsiniz. İş Bankası Bankamatikleri’nde Fibabanka Banka Kartı’nızı kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Toplama yapıyor mu?

Montaj yapıyorlar ancak bazen montajda hataları olabiliyor.

You might be interested:  Ipv6 Internet Erişimi Yok Ne Demek?

Vatan Bilgisayar telefonla sipariş nedir?

İletişim – 0850 222 56 56 – Vatan Bilgisayar.

Vatan Bilgisayar iade kaç gün?

İade koşullarında belirtilen şartlara uygun taleplerinizde; ilgili ürün Vatan Bilgisayar’a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli alışveriş yaptığınız hesaba iade edilecektir.

Vatan Bilgisayardan cep telefonu alınır mı?

Apple (iPhone), General Mobile, Huawei, LG, Oppo, Realme, Samsung, Tecno, Vestel, Vivo ve Xiaomi markaları tarafından üretilen akıllı cep telefonlarını www.vatanbilgisayar.com adresinden veya Vatan Bilgisayar mağazalarından satın alabilirsiniz.

Fibabanka Vatan kredi taksit ödeme nasıl yapılır?

Kredi Taksit Ödemesi Yapabileceğiniz Kanallarımız

  1. Fibabanka Mobil ve İnternet Bankacılığı
  2. Fibabanka şube ve ATMleri.
  3. 444 88 88 Telefon Bankacılığı
  4. Fibabanka Banka Kartınız ile tüm İş Bankası Bankamatikleri ve Akbank ATMleri.

Bilgisayara kaç taksit yapılıyor 2021?

Ticaret Bakanlığı, BDDK’nin kredi kartı taksit sınırlamasına uyum için perakande ticarette taksit sayısını yeniden düzenledi. Fiyatı 3 bin 500 lira üstünde olan cep telefonu satışlarında 3 ay, tablet bilgisayarda 6 ay taksit yapılacak. Konut hariç taksitli mal ve hizmet satışında taksit 12 ayı aşmayacak.

Vatan Bilgisayar iPhone kaç taksit?

12 Aya Kadar Taksit Fırsatı: Kampanya, Vatan Bilgisayar mağazalarında 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında 5.000 TL ve altı seçili ürünlerde geçerli olup, detaylı bilgiye mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Peşin fiyatına taksit ne demek?

peşin veya tek ödemelerde avantaj sağlamayan yerlerde ‘faizi de içine yedirdik, peşin de alsan faiz alacaz’ anlamına gelmektedir. böylesine 28 taksit yapmak müstahaktır.

Peşin fiyatına taksitte faiz olur mu?

İlahiyat profesörü Nihat Hatipoğlu, ürünlerin peşin ve taksitli fiyatının farklı olmasının faiz durumu oluşturmayacağını söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.