Vatan Bilgisayar Hangi Bankalarla Anlaşmalı?

Vatan Bilgisayar hangi bankayla anlaşmalı? Mağazalarımızdan Fibabanka ve Akbank kredisiyle alışveriş yapabilirsiniz. Fibabanka için VATAN boşluk TC Kimlik numaranızı 3422’ye, Akbank için VATAN boşluk TC Kimlik numaranızı 4425’e SMS olarak gönderebilirsiniz.
Mağazalarımızdan Fibabanka ve Akbank kredisiyle alışveriş yapabilirsiniz. Fibabanka için VATAN boşluk TC Kimlik numaranızı 3422’ye, Akbank için VATAN boşluk TC Kimlik numaranızı 4425’e SMS olarak gönderebilirsiniz. Mesajınıza olumlu cevap geldiği zaman size en yakın Vatan Bilgisayar Mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Nasıl taksit yapıyor?

Vatan Bilgisayar Kredisi, Vatan Bilgisayar mağazaları ve vatanbilgisayar.com’dan yapacağınız alışverişleri daha hızlı, kolay ve avantajlı şekilde yapmanızı sağlar. Vatan Bilgisayar’dan yapacağınız elektronik alışverişlerinizde faizsiz 3 ay, 6 ay, 10 ay, 12 ay ve 24 ay taksit fırsatı sunar.

Vatan Bilgisayar hangi kredi kartına taksit yapıyor?

Kredi Kartı ile Peşin Fiyatına Taksitli Ödeme Seçenekleri

– CardFinans 2+4 ve 3+1 taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir. – Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

You might be interested:  Samsung J5 Whatsapp Nasıl Yüklenir?

Fibabanka Vatan kredi taksit ödeme nasıl yapılır?

Kredi Taksit Ödemesi Yapabileceğiniz Kanallarımız

 1. Fibabanka Mobil ve İnternet Bankacılığı
 2. Fibabanka şube ve ATMleri.
 3. 444 88 88 Telefon Bankacılığı
 4. Fibabanka Banka Kartınız ile tüm İş Bankası Bankamatikleri ve Akbank ATMleri.

Fibabanka taksit ödeme nasıl yapılır?

Fibabanka Alışveriş Kredisi taksitlerinizi Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan, 444 88 88 Telefon Bankacılığımızdan, şube ve ATMlerimizden ödeyebilirsiniz. İş Bankası Bankamatikleri’nde Fibabanka Banka Kartı’nızı kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Iphone kaç taksit?

12 Aya Kadar Taksit Fırsatı: Kampanya, Vatan Bilgisayar mağazalarında 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında 5.000 TL ve altı seçili ürünlerde geçerli olup, detaylı bilgiye mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Vatan elden taksit var mı?

Elden taksit yapmıyorlar, kredi kartı gerekiyor.

Vatan telefona kaç taksit yapıyor?

Vatan 12 ay taksit yapıyor mu? *Bilgisayar ve 5.000 TL’ye kadar cep telefonu alımlarında 12 ay taksitli faizsiz kredi seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. **5.000 TL üzeri cep telefonu alımlarında 3 ay taksitli faizsiz kredi seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar ticari kartlara kaç taksit?

Kampanya dahilinde Vatan mağazalarından yapılan ödemelerde ilgili kategorilerde seçmeli 6’e kadar taksit imkanı sunulacaktır. 2 taksitli alışverişlerde +4 taksit imkanı sunulacaktır. 6 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS’larından yapılması gereklidir.

Vatanda Fibabanka kaç taksit yapıyor?

3 Taksit Fırsatı: Kampanya, Vatan Bilgisayar internet sitesinde 3500 TL üstü seçili ürünlerde geçerlidir, seçili ürünlerde sigorta bedeli yansıtılabilir. Fibabanka, kredileri serbestçe değerlendirme ve koşulları değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya Kredili Mevduat Hesabı açılması durumunda geçerlidir.

Fibabanka alışveriş kredisi nasıl kullanılır?

Başvuru ve Kredi Kullanım Adımları

Ödeme sayfasında Alışveriş Kredisi seçeneklerinden Fibabanka’yı seçeneği ile ilerleyin. Kredi başvuru formunu doldurmanızın ardından kredi değerlendirmeniz otomatik gerçekleşir. Onaylanan başvurunuzla birlikte sepetteki ürününüze uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.

You might be interested:  Iphone Whatsapp Sent Klasörü Nerede?

Fibabanka kredisi kaç taksit?

12-36 ay vade için geçerlidir. 50.000 TL ve altındaki kredi kullanımları için maksimum vade 36 ay, 50.001 TL-100.000 TL arası kullandırımlar için maksimum vade 24 ay, 100.001 TL ve üzeri kullandırımlar için maksimum vade 12 aydır.

Fibabanka borcumu nasıl ödeyebilirim?

Telefon, doğal gaz, elektrik, su, kablolu TV, internet ve cep telefonu faturalarınızı Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan, 444 88 88 Telefon Bankacılığımızdan ve tüm şubelerimizden kolayca ödeyebilirsiniz.

Fibabank borç nasıl ödenir?

Artık fatura ödeme işlemleri çok kolay. Telefon, doğalgaz, elektrik, su, kablolu TV, internet ve cep telefonu gibi birçok faturanız için tüm şubelerimizden, Fibabanka İnternet Bankacılığı’ndan veya 444 88 88 Telefon Bankacılığı’ndan talimat vererek kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Fibabanka PTT kredi ödeme nasıl yapilir?

Kredi kartınız için zengin ödeme kanalı seçeneklerinden size en uygun olanını seçerek işleminizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

 1. 444 88 88 Telefon Bankacılığı
 2. İnternet Bankacılığı
 3. ATM ile vadesiz hesaplardan.
 4. Otomatik ödeme talimatı
 5. Başka bankadan kredi kartına EFT.
 6. Fibabanka şubeleri.
 7. PTT şubeleri.

Vatan Bilgisayar en fazla kaç taksit yapıyor?

Vatan Bilgisayar en fazla kaç taksit yapıyor? Vatan Bilgisayarda; bilgisayar kategorisindeki ürünlerde maksimum 12 ay, tablet kategorisindeki ürünlerde maksimum 6 aydır. 5000 TL üzerindeki cep telefonlarında maksimum 3 ay, 5000 TL altındaki cep telefonlarında maksimum 12 ay vadeli olarak taksit seçeneği sunulmaktadır.

Bilgisayara kaç taksit yapılıyor 2021?

Ticaret Bakanlığı, BDDK’nin kredi kartı taksit sınırlamasına uyum için perakande ticarette taksit sayısını yeniden düzenledi. Fiyatı 3 bin 500 lira üstünde olan cep telefonu satışlarında 3 ay, tablet bilgisayarda 6 ay taksit yapılacak. Konut hariç taksitli mal ve hizmet satışında taksit 12 ayı aşmayacak.

Peşin fiyatına taksitte faiz olur mu?

İlahiyat profesörü Nihat Hatipoğlu, ürünlerin peşin ve taksitli fiyatının farklı olmasının faiz durumu oluşturmayacağını söyledi.

You might be interested:  Internet Ne Zaman Bulunmuştur?

Vatan Bilgisayar ticari kartlara kaç taksit?

Kampanya dahilinde Vatan mağazalarından yapılan ödemelerde ilgili kategorilerde seçmeli 6’e kadar taksit imkanı sunulacaktır. 2 taksitli alışverişlerde +4 taksit imkanı sunulacaktır. 6 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS’larından yapılması gereklidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.