Turkcell Internet Iptal Nasıl Yapılır?

Turkcell Uygulaması üzerindeki Yardım> Talep İlet > Abonelik İptali alanından talebinizi iletebilir Turkcell’de kayıtlı e-posta adresinizden [email protected] adresine kimlik görselinizi ekleyerek ve iptal edilmesini istediği hat bilgisini yazarak iptal talebinde bulunabilirsiniz.
Ne yapmam gerekir? İptal işlemi için 0850 222 1 222 Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal talebi iletilmelidir.

Interneti iptal etmek için ne yapmalıyım?

Böylece, sabit veya mobil telefon, internet ve kablo TV aboneleri, aboneliğini iptal ettirmek istediğinde, hizmet aldığı işletmeciye yazılı dilekçeyle başvurmak, faks çekmek gibi işlemlerle uğraşmadan ‘turkiye.gov.tr’ adresi üzerinden abonelik iptal başvurusunu yapmış olacak.

Turkcell abonelik fesih nasıl yapılır?

Abonelik İşlemleri

 1. Turkcell İletişim Merkezlerimize gidebilir.
 2. 532 nolu Müşteri Hizmetlerimizi arayabilir.
 3. 0216 633 07 27 nolu hatta faksa kimlik görselinizi ekleyerek gönderebilir.
 4. Turkcell Uygulaması üzerindeki Yardım> Talep İlet > Abonelik İptali alanından talebinizi iletebilir.

Superonline abonelik iptali kaç gün sürer?

Superonline bayisinden evraklı fesih alınır, Bir hafta içerisinde Superonline çağrı merkezi iptal talebini sesli onay alarak tamamlar.

You might be interested:  Whatsapp Sözleşmesi Ne Zaman Yapıldı?

E devletten Superonline abonelik iptali nasıl yapılır?

E-DEVLET’TEN ABONELİK İPTALİ NASIL YAPILIR?

 1. Aboneliklerinizi kontrol edin.
 2. Kişisel bilgilerinizi doğrulayın.
 3. Feshetmek istediğiniz aboneliğinizi seçin.
 4. Fesih başvuru nedeninizi doldurun.
 5. Abonelik fesih belgesini imzalayın.
 6. Fesih işleminiz tamamlandı

Türk Telekom internet abonelik iptali nasıl yapılır?

Fesih İşlemleri Hakkında

 1. Türk Telekom Ofis /Grup Mağazalarına şahsen başvuru yaparak.
 2. 0(312) 306 07 16 no’lu faksa kimlik belgesi ve imzalı dilekçe göndererek,
 3. E-Devlet sistemi üzerinden başvuru yaparak.

Türk Telekom iptal dilekçesi nereye verilir?

Türk Telekom’da kayıtlı e-posta adresi üzerinden [email protected] adresine kimlik fotokopisi ve imzalı dilekçe ileterek, 444 5 444 müşteri hizmetlerimize ulaşarak yapabilirsiniz.

Turkcell cayma bedeli ne kadar?

Turkcell Evde İnternet Hizmeti için Turkcell tarafından cayma bedeli ödenmektedir. Cayma bedeli ödeme belirli tutardaki işlemleri kapsamaktadır. 500 TL’ye kadar olan faturalar için geçerlidir. 500TL’nin üzerinde olduğu taktirde ceza tutarını ilgili kişinin kendisi ödemelidir.

Turkcell hat iptal olmaması için kaç TL?

Kullanıma devam edebilmek için her 185 günde bir en az 10 TL, paket yüklemeniz ya da hattınıza en az 10 TL Transfer almanız gerekir. Hattınızın yarı aktif olduğu dönem sonuna kadar tekrar TL yüklemezseniz, Hazır Kart numaranız iptal edilir ve hattınız tekrar kullanılamaz.

Turkcell abonelik ne demek?

En altta bulunan ‘İşlem Merkezi’ seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada sol tarafta bulunan menüden ‘Hat Özetim’e tıklayarak aboneliklerinizi görünteleyebilirsiniz. Mevcut aboneliklerinizi hemen öğrenmek için tıklayın. Dilerseniz DURUMUM yazarak 2222’ye ücretsiz SMS göndererek de öğrenebilirsiniz.

Superonline fesih nasıl yapılır?

Fesih İşlemleri

​Abonelik sözleşmesini e-posta yoluyla feshetmek isteyen bireysel Turkcell Superonline müşterileri [email protected] mail adresine müşteri ad-soyad / şirket ünvanı, müşteri numarası ve irtibat numarasını belirterek abonelik iptal talebini iletebilirler.

You might be interested:  Masaüstü Bilgisayar Nasıl Temizlenir?

Superonline modem iade edilmezse ne olur?

Superonline hediye modem vermez, aboneliğiniz bitince iade etmeniz gerekir. Etmezseniz faturanıza 150 lira eklerler.

Modem iadesi nereye?

Modem iptal talebinin yapıldığı Fiber Çözüm Merkezleri ve DSL Çözüm Merkezleri​’ne 15 gün içerisinde teslim edilmelidir. 15 gün içerisinde modemin teslim edilmemesi durumunda cihaz bedeli faturaya yansıtılacaktır.

Süperonline iptal formu nasıl doldurulur?

Süperonline İptal Dilekçesi Örneği 2021

Turkcell Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş’e //2021 Müşteri Ad-Soyadı / Şirket Ünvan: Müşteri Numarası: İptal Talebi Nedeni: İrtibat Telefonu: Yararlanmaya devam ettiğim Superonline hizmetimi sonlandırmak istediğini beyan ederim.

Superonline iptal dilekçesi nasıl gönderilir?

Abonelik sözleşmelerini faks yoluyla feshetmek isteyen bireysel Turkcell Superonline müşterilerinin, fesih taleplerini teyit edilmiş olmak kaydıyla 0850 502 61 49 faks numarasına göndermeleri gerekmektedir.

Abonelikler internetten kapatılır mı?

Abonelik iptalini en kısa sürede ve en kolay şekilde tamamlayabilmenize imkân tanıyan e-devlet kapısı, var olan aboneliği dilediğiniz yerden ve yalnızca birkaç dakikada kapatabilmenizi sağlayarak size zaman kazandırır. Taşınma sürecinde yapılması gereken işlemler arasında elektrik aboneliği iptali de bulunur.

2 yıllık internet sözleşmesi yasal mı?

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 52. Madde 4. fıkra: Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir.

1 yılı aşan taahhüt yasal mı?

Tüketici hakem heyeti bugün lehime karar verdi. Ayrıca bir şey daha öğrendim, 1 yılı aşan hiçbir taahhüt yasal değil. 1 yılı aşan aboneliği gerekçesiz iptal etme hakkı bulunuyor. Taahhüt/cayma bedeli ile ilgili detayları buradan izleyebilirsiniz.

İnternet cayma bedeli ne kadar?

Kullanıcının abonelik iptali yapması durumunda, her ay standart olan 100 TL ile indirimli ücret olan 80 TL arasındaki farkı ödemesi gerekiyor. Yani kısacası, sözleşmenin imzalanması sonrasında indirimli hizmetten yararlanılan her ay için 20 TL ödeme yapılıyor.

You might be interested:  Bilgisayarda Kronometre Nerede Windows 7?

Internette cayma bedeli var mı?

İnternet erişim işletmecileri ile imzalanan taahhüt sözleşmeleri, belirli hız kriterlerinin sağlanamamasının saptanması halinde abone tarafından cayma bedeli olmaksızın feshedilebilecek. İnternette hız kriterlerini sağlayamayan sözleşmeler, cayma bedeli olmaksızın iptal edilebilecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.