Turkcell Biz Internet Transferi Nasıl Yapılır?

Turkcell Biz GB transferi, Turkcell hesabım uygulamasından yapılmaktadır. Uygulamaya giriş yapıp Biz kısmına geçiş sağlayarak ekibinizi oluşturabilirsiniz. Gruba eklemek istediğiniz kişinin cep numarasını girerek davet göndermeniz ve o kişinin de bunu kabul etmesi gerekmektedir.

GB transferi nasıl yapılır?

Hediye İnternet göndermek için,

HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

Turkcell Biz kaç GB internet paylaşılabilir?

Faturalı ve faturasız Turkcell Biz üyeleri birbirlerine GB transfer edebilirler. Transferi yapan abonenin tarife/paketinde minimum 1,5GB interneti olması gerekmektedir. Faturalı aboneler faturalama dönemi boyunca maksimum 2 kez GB transferi yapabilir veya maksimum 2 kez GB transferi alabilirler.

Turkcell internet paylaşımı nasıl yapılır?

Bağlantı Ayarları

 1. Ana menüden “Ayarlar”a girin.
 2. Ayarlardan “Daha fazla “ bölümüne girin.
 3. Taşınabilir kablosuz ortak erişim noktası adlarına girin.
 4. Açılan ekranda “Taşınabilir kablosuz ortak erişim noktası”nı işaretleyin ve ayarlar için “Wi-Fi bağlantı noktasını ayarla” bölümüne girerek bağlantıyı gerçekleştirin.

Turkcell Biz nasıl kullanılır?

Turkcell Biz’e Nasıl Katılırım? Turkcell Uygulaması veya turkcell.com.tr üzerinden kolay bir şekilde Turkcell Biz ekibinizi oluşturabilir, sevdiklerinizi davet edebilirsiniz!

You might be interested:  Windows Araç Çubuğu Kaybolduğunda Nasıl Geri Getirilir?

Bir başkasına internet nasıl gönderilir?

ISTE yazıp, Hediye İnternet talep etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve istenen internet miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir. *100# içindeki ‘İşlemler’ menüsünden Hediye İnternet talep etme veya gönderme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone GB transferi nasıl yapılır?

Eğer vodafone yanımda uygulaması kullanıyorsanız, kolaylıkla aynı operatörü kullanan arkadaşlarınıza vodafone cep lira yollayabilirsiniz. Gönderilen cep liralar ile internet satın alabilirler. Vodafone Yanımda kullanmayanlar için 7000 vodafone sesli mesaj servisi ile hediye internet gönderimi yapılabilir.

Turkcell Biz 2 GB nasıl yapılır?

Turkcell Biz Genç 2GB

 1. 04.09.2020 tarihi itibarıyla Turkcell Biz Genç 2GB Paketi satışa sunulacaktır.
 2. Paket, Turkcell Uygulaması uygulaması ve turkcell.com.tr üzerinden alınabilir.
 3. Paket her yöne 24 saat geçerlidir ve yalnızca yurt içi kullanımlar içindir.

Turkcell’de internet transferi var mı?

Turkcell müşterileri Turkcell Biz özelliği sayesinde tarifesindeki GB’ları tanıdıklarına ücretsiz olarak transfer edebiliyor. Turkcell Biz başka avantajlar da sunuyor. Turkcell kullanıcıların tarifesinde GB’ları transfer edebileceği ücretsiz bir özellik kullanıma sundu.

Turkcell Biz 1 GB nedir?

Turkcell Biz kapsamında oluşturulan ekip üyelerine özel günlük 1GB sunulacaktır. 04.09.2020 tarihi itibarıyla Turkcell Biz 1 GB Paketi satışa sunulacaktır. Paket her yöne 24 saat geçerlidir ve yalnızca yurt içi kullanımlar içindir.

Turkcell hızlı giriş ile internet paylaşımı nasıl yapılır?

Turkcell Hızlı Giriş özelliğinden faydalanmanız için, öncelikle cihazınızın ayarlarından ‘kişisel erişim noktası’nı açmanız gerekmekte. Ardından paylaştığınız mobil ağınıza, başka bir cihazla bağlanmanız gerekiyor. Başka bir cihaz, erişim noktanıza bağlandıktan kısa süre sonra hattınıza Turkcell’den bir sms gelecek.

Turkcell Transfer internet nedir?

Tüm Bireysel Turkcell müşterilerinin HazırKartlılara kredi gönderebilmesini sağlayan Turkcell servisidir. Nasıl kullanırım/alırım? TL Transfer etmek için TL göndermek istediğiniz telefon numarasını yazın, bir boşluk bırakarak transfer etmek istediğiniz TL miktarını ekleyip 2200’a kısa mesaj gönderin.

You might be interested:  Whatsapp Yedeklemeye Nasıl Ulaşırım?

Turkcell hotspot nedir nasıl kullanılır?

Bağlantı Ayarları

 1. Menü tuşuna basarak Wi-Fi Hotspot bölümüne girin. Alternatif olarak: Ayarlar > Daha >Taşınabilir Hotspot ve veri bağlantısı içerisinden ulaşılabilir.
 2. Açılan Taşınabilir Wi-Fi Hotspot ekranında ‘Tamam’ diyerek standart bilgi ekranına ulaşın.
 3. Yeni gelen ekranda gerekli yerleri doldurun.

Ekip içi sınırsız ses Turkcell ne demek?

Öncelikle biraz bu kampanyadan bahsedeceğim. Turkcell Biz’de en az iki kişi en fazla 5 kişi kendi arasında ekip kurup, bu ekibi kurduktan sonra sınırsız konuşma ücretsiz, yani mevcut tarifeleri değişmeden hangi tarifeyi kullanıyorlarsa o tarifeden değişmeden kendi içinde sınırsız konuşabiliyorlar.

Biz bize tarifesi nedir?

Bizbize Tarifesi’ne geçtiğinizde, Bizbize Tarifesi üzerinden konuşup, mesajlaşırsınız. Yapacağınız görüntülü görüşmeleriniz tarifenizin ücretleri üzerinden, konuşma görüşmelerinizle aynı şekilde ücretlendirilir. 02.02.2022 tarihi itibarıyla tarife aylık sabit ücreti 34,90 TL olarak güncellenmiştir.

Turkcell Biz nasıl iptal edilir?

Evet, iptal edebilirsiniz. Turkcell.com.tr üst menüdeki ‘İşlem Merkezi’ sayfasına Turkcell şifrenizle giriş yaparak ulaşabilir, açılan sayfanın sol tarafında yer alan Kulüp/Programlarım seçeneğine tıklayarak üyelik iptalinizi gerçekleştirebileceğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz.

Hediye 1 GB Turkcell nasıl gönderilir?

Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.

 1. İnternet Paketi hediye etmek için hediye etmek istediğiniz paketi ve hediye etmek istediğiniz numarayı 2200’a gönderebilirsiniz.
 2. Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2200’a göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Turkcell Mobil veri paylaşımı ücretli mi?

Birkaç gün önce kullanıcılara gönderdiği mesajla hotspot yani mobil internet paylaşımının ücretli olacağının bilgisini veren Turkcell, yeni açıklamada ücret alınmayacağını doğruladı.

Mobil veri paylaşımı ücretli mi?

Mobil internet paylaşımı artık ücretli olacak. Hotspot VPN olarak bilinen mobil üzerinden internet paylaşımı bu zamana kadar ücretsizdi. Akıllı telefonlarındaki mobil internet paketini başka cihazlarla paylaşanlara ek ücret gelecek. 15 Ocak 2019’dan itibaren mobil hotspot kullananlara aylık ek ücret yansıtılacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.