Turkcell Bedava Internet Nasıl Alınır?

Salla kazan seçeneği Turkcell Dijital Uygulamasında bulunan ve bedava internet kazanabilmek için en kolay şeklini ifade etmektedir. Uygulama üzerinden salla kazan bölümü açılarak telefonun hafif bir şekilde sallanmasıyla bedava internet kazanılabilmektedir.

Ücretsiz internet Turkcell nasıl yapılır?

Turkcell kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla hattını Turkcell’e taşıyan kişilere 5 GB bedava internet vermektedir. Kampanyaya katılmak için hattınızı Turkcell’e taşıdıktan sonra HOSGELDİN5GB yazıp 2222’te mesaj göndermeniz yeterlidir.

2022 Turkcell bedava internet nasıl yapılır?

Turkcell Yaani 2 GB Bedava İnternet Paketi 2022

Yeni Turkcell uygulaması olan yerli arama motoru uygulaması yaani ile birlikte uygulama indirdikten sonra her gün uygulama içerisinde arama yaparak bir hafta sonucunda kazanabileceğiniz 2 GB bedava internet sms sonrası hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell hediye 1 GB internet nasıl yapılır?

Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.

  1. İnternet Paketi hediye etmek için hediye etmek istediğiniz paketi ve hediye etmek istediğiniz numarayı 2200’a gönderebilirsiniz.
  2. Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2200’a göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
You might be interested:  Tüplü Televizyona Bilgisayar Nasıl Bağlanır?

Turkcell 4 GB internet hediye nasıl yapılır?

​​Turkcell Şirketim’e girin, 4GB İnternet Paketinizi hemen alın! Kampanya süresince Şirketim uygulamasına giriş yapan kurumsal faturalı ya da ön ödemeli hat sahibi tüm şirket yetkililerine bir ay süre ile kullanabilecekleri 4GB internet paketi hediye edilecektir.

Turkcell 10 GB internet hediye nasıl yapılır?

  1. Aylık 10GB paketini;
  2. Onay SMS’i geldikten sonra paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  3. İnternet paketinizi hem cep telefonunuz, hem de bilgisayarınız/tabletiniz üzerinden kullanabilirsiniz.
  4. *123*45# tuşlayarak,
  5. İnternet paketi 31 gün geçerlidir.
  6. Ay içinde kullanmadığınız internet miktarı bir sonraki aya devretmemektedir.

Turkcell hediye internet veriyor mu?

Kampanya kapsamında 4.5G şebekesi üzerinden yapılacak kullanımlarda yurt içinde 2 hafta geçerli 3GB internet hediyesi sunulacaktır. Kampanyaya katılım Turkcell Uygulaması uygulamasındaki Hediye Havuzu ekranlarından sağlanacaktır.

Turkcell hangi uygulamaları indirince internet veriyor?

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bip TV+
Supercam Bizce
Yaani Arıkovanı
Merhaba Hayat Gnç
İçimdeki Umut Fulltrip

Ya aniden internet nasıl kazanılır?

App Store ve Play Store üzerinden Yaani’yi indiren ve uygulamayı açan tüm Turkcell aboneleri, ayda bir kere bir ay geçerli 1 GB data kazanırlar. Yaani uygulamasını, uygulama marketlerinden indiren ve uygulamayı açan kullanıcı 1 ay geçerli 1 GB data hediyesi kazanır.

Turkcell Platinum 5 GB hediye nasıl yapılır?

Hediye 5 GB internet, her 30 günde 1 kez alınabiliyor. 7 gün yurt içinde geçerli oluyor. Fayda Platinum mobil uygulaması üzerinden alınabiliyor. Hediye internetinizi kullanmak için her ay Platinum mobil uygulamasını ziyaret ederek, İnterneti Al butonundan aktif hale getirebilirsiniz.

Turkcell 1 GB internet SMS ile nasıl yapılır?

CEPTEN HAFTALIK 1GB yazıp 2222’ye SMS yollayarak paketi alabilirsiniz.

Hediye 1 GB nasıl gönderilir?

HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

You might be interested:  Vodafone Seviyorum Internet Nasıl Yapılır?

1 GB internet yeter mi?

Online olarak oynanan oyunlar saatte ortalama 5 MB kadar internet harcarlar. Yani 1 GB internet ile 200 saat online oyun oynayabilirsiniz. Ancak güncelleme gibi işlemleri wi-fi ile yapmaya özen gösterin yoksa bir güncelleme ile 100 MB internet kotanızı kullanabilirsiniz.

Turkcell Neşeli 4 GB paketi nasıl yapılır?

Paketten bireysel ön ödemeli Turkcell aboneleri faydalanabilirler. Paket sadece Dijital Operatör uygulaması veya turkcell.com.tr üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile yüklenebilir. Dijital Operatör’den paket yüklemek için tıklayın. turkcell.com.tr’den paket yüklemek için tıklayın.

Turkcell 4 GB internet ne kadar?

Paket ücreti 24.06.2022 tarihi itibarıyla KDV-ÖİV dahil 70 TL olarak güncellenmiştir. Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da kullanım süresi bittikten sonra müşterilerimizin ek bir paketleri yok ise müşterilerimizin aramaları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

4 GB internet nasıl yapılır?

1HAFTA 4GB yazıp 5555’e gönderin. 12.05.2022 Tarihi itibarıyla 4.5G 1 HAFTALIK 4GB Paketi’nin fiyatı 26 TL olarak güncellenmiştir. 4.5G 1 HAFTALIK 4GB Paketi tanımlı olan müşterilerimiz, bu tarihten sonraki kullanımları için 26 TL fiyatı üzerinden ücretlendirileceklerdir.

Turkcell Platinum 5 GB hediye nasıl yapılır?

Hediye 5 GB internet, her 30 günde 1 kez alınabiliyor. 7 gün yurt içinde geçerli oluyor. Fayda Platinum mobil uygulaması üzerinden alınabiliyor. Hediye internetinizi kullanmak için her ay Platinum mobil uygulamasını ziyaret ederek, İnterneti Al butonundan aktif hale getirebilirsiniz.

Turkcell hangi uygulamaları indirince internet veriyor?

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bip TV+
Supercam Bizce
Yaani Arıkovanı
Merhaba Hayat Gnç
İçimdeki Umut Fulltrip

Kim 20 GB ister ücretli mi?

Kim 20 GB İster? 5 aşamadan ve her aşamasında 1 soru bulunan bir GB ödüllü yarışmadır. BiP uygulamasını Android cihazınıza indirmek ve “Keşfet” alanı altındaki “Kim 20 GB İster?” kanalını takip etmek ücretsizdir.

You might be interested:  Eski Bilgisayar Ne Yapılır?

Turkcell sil süpür nasıl yapılır?

Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey; Akıllı telefonunuza ‘Yaani’ uygulamasını indirmek ve 1 adet arama gerçekleştirmek. Bu kampanya sayesinde 1 hafta boyunca geçerli ücretsiz internetinizi Turkcell’den kullanabilirsiniz ve doya doya internet zevkine varabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.