Türk Telekom Hediye Internet Nasıl Kullanılır?

*100# içindeki ‘İşlemler’ menüsünden Hediye İnternet talep etme veya gönderme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması ile: Hediye İnternet gönderme ve talep etme işlemlerinizi, Türk Telekom Online İşlemler uygulamamızdan 7/24, hızlı ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom hediye GB nasıl gönderilir?

SMS ile; Hediye İnternet göndermek için, HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır?

  1. Kampanyaya kayıt için mobil bireysel faturalı ya da faturasız Selfy üyesi olan hattından TAMBU (Hediye Kodu) yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim.
  2. Kampanyaya katılım ve kampanya kapsamında sunulan fayda ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Türk Telekom 5 GB internet hediye nasıl yapılır?

  1. Selfy Özgürce 5GB Kampanyası’na katılmak için hattından SELFY ÖZGÜRCE 5GB yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.
  2. 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalarak taahhütlü fiyatlardan yararlanabilirsin.
You might be interested:  Windows 10 Cortana Nasıl Kullanılır?

Türk Telekom hediye internet nedir?

Hediye internet göndermek isteyen abone ise “HEDIYE” yazarak, internet paketi göndermek istediği numara ve internet veri miktarını (Örn: HEDIYE 0 555 XXX XX XX 1GB) 9433’e kısa mesaj göndererek internet paketi hediye edebiliyor. Kampanyadan tüm Türk Telekom faturalı ve faturasız aboneleri faydalanabiliyor.

Wi Fi Bonus Free 1 GB nasıl kullanılır?

ADSL Kullanıcıları İçin

Ayrıca bu kotaya ek olarak Türk Telekom WiFi Otomatik için aylık 1 GB hediyeniz Türk Telekom’dan size ücretsiz. Türk Telekom WiFi’a, Türk Telekom’un tüm katma değerli hizmetlerinden faydalanabildiğiniz Tek Şifreniz ile kolayca bağlanabilirsiniz.

Türk Telekom 1 GB hediye nasıl alınır?

Kampanyaya kapsamında e-fatura aboneliği başlatan müşterilerimize bir hafta boyunca geçerli cepten 1GB internet hediye edilecektir. Kampanyaya kayıt olmak için 1GB boşluk e-mail adresinizi yazıp 3008’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Her müşterinin yalnız 1 kez kampanyaya katılma hakkı vardır.

Türk Telekom bedava 1 GB nasıl alınır?

Bu kampanyadan yararlanmak için 3008’e atmanız gereken SMS şu şekildedir; “1GB e-mail adresiniz” bu mesajı göndermenizin ardından hattınıza hediye 1GB tanımlanacaktır. Mobil uygulama üzerinden TL yüklemesi yaptığınız taktirde bir aylık 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom 30 GB 9 TL nasıl yapılır?

Paket yalnızca SMS kanalından ve kampanya tanıtım kanallarından satışa sunulmaktadır. SMS ile paketi satın almak için Sahur 30GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Indirimli ekstra 5 GB kaç TL?

Paket Bilgisi

Aylık 5GB mobil internet 12 ay pakette kalma sözünüze 40 TL yerine ayda sadece 29 TL! Üstelik ek 15GB cepten internet de hediye! yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Süper 5 GB Türk Telekom nasıl yapılır?

BANAOZEL5GB yaz 5555’e ücretsiz SMS gönder

Paket kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 5 GB internet sunulacak olup, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 32 TL’dir. Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

You might be interested:  Windows 10 Usb Ile Nasıl Format Atılır?

Türk Telekom hediye internet nasıl yapılır 2021?

15 Aralık 2021 itibarıyla Türk Telekom’a gelin, Online İşlemler uygulamasından Sil Süpür yapın, 3 ay boyunca her ay Haftalık 10GB hediye kazanın!

BTK interneti ne işe yarar?

Ülkemizde daha çok yazılımcı yetişmesine destek olmak amacıyla, BTK Akademi eğitim portalına yönelik kullanımlar için aylık 6 GB cepten internet hediye! BTK Akademi’nin online eğitim portalından yararlanmak artık çok kolay!

Türk Telekom haftalık 5 GB 10 TL nasıl yapılır?

HAFTA1 yaz 5555’e gönder. HAFTA10GB yaz 5555’e gönder. Paket ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.

Türk Telekom 10 GB hediye nasıl alınır 2022?

Türk Telekom’a gelin, ilk ay 10GB hediye kazanın!

Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler, belirtilen tarifelere geldikleri ilk 30 gün içerisinde HEDIYE 10 yazıp 5555’e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir.

Türk Telekom internet Yükleme Nasıl Yapılır?

  1. 3 Günlük 1 GB Ek İnternet Paketi için KALAN 3GUN 1GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.
  2. 3 Günlük 2 GB Ek İnternet Paketi için KALAN 3GUN 2GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.
  3. Haftalık 1 GB Ek İnternet Paketi için KALAN HAFTA 1GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom internet nasıl alınır?

Aylık 1 GB Ek İnternet Paketi için KALAN AYLIK EK 1GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Aylık 2 GB Ek İnternet Paketi için KALAN EK2GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Aylık 4 GB Ek İnternet Paketi için KALAN EK4GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Turkcell hediye internet nasıl gönderilir?

Başkasına Hediye İnternet Nasıl Gönderilir?

  1. Öncelikle Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir.
  2. Turkcell hattına sahip olan telefonunuzun mesaj kısmını açmanız gerekiyor.
  3. Mesaj kısmına büyük harfler ile HAFTALIK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra 1 GB yazmalısınız.

Türk Telekom faturasız sil süpür nasıl yapılır?

Nasıl Kayıt Olabilirsiniz? Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri süpürmeye başlayabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.