Tivibu Internet Kurulumu Nasıl Yapılır?

Kurulum için öncelikle Tivibu Ev paketinden çıkacak olan modemi çalıştırın. Modem kurulumunu yaptıktan sonra aynı işlemleri Tivibu cihazı içinde yapılması gerekmekte. Daha sonra televizyona Scart kablosunu takıyoruz ve diğer ucunu ise modeme bağlıyoruz.

Tivibu ile internete girilir mi?

Kablosuz bağlantı cihazı ile Tivibu Uydu cihazınız Wifi üzerinden internetinize bağlanır. İnternet bağlantısı sayesinde Tivibu teknik özelliklerini uydu cihazınızda kullanılabilirsiniz.

Tivibu Uydu için internet gerekli mi?

TTNET ürünü olan Tivibu’ya abone olmak için internete abone olmak zorunda değilsiniz.

Tivibuyu internetten nasıl izlenir?

-Web sitemizde (www.tivibu.com.tr) sağ üst köşede yer alan “İZLE” butonuna basarak Web’den İzle ya da İndir İzle seçenekleri ile izlenebilirsiniz. -Web’den İzle özelliği ile Türk Telekom Kullanıcı Adı ve TekŞifre’niz ile giriş yaparak uyumlu internet tarayıcınız üzerinden izleme yapabilirsiniz.

Tivibu neden sinyal yok diyor?

Sinyal yok uyarısı mı alıyorsunuz? Bulunduğunuz bölgede olumsuz hava koşulları varsa, hava koşulları düzelene kadar beklemenizi öneririz. Olumsuz hava koşulları yoksa kablo bağlantılarını kontrol ediniz. Tüm işlemleri yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa 4445375 ile irtibata geçiniz.

You might be interested:  Bilgisayar Enformatik Ne Iş Yapar?

Tivibu cihazı kablosuz internete nasıl bağlanır?

Cihazınızın USB girişine kablosuz ağ adaptörünü ( USB dongle) takınız. İnternet ayarları menüsünden ağ tipi ayarını Kablosuz Aygıt olarak değiştiriniz. Kullanılabilir kablosuz ağları aramak için kumandanızın “MAVİ” renkli fonksiyon tuşuna basınız. Ağ adınızı seçtiğinizde, açılan sanal klavyede ağ şifrenizi giriniz.

İnternet ve Tivibu ne kadar?

İnternet Bağlantı Ücreti: 24 ay boyunca 11TL olarak faturalandırılır. Tivibu Aktivasyon Ücreti; 48TL bağlantı ücretiniz taahhüt süresi boyunca aylık 2TL’dir.

Tivibu için Türk Telekom internet şart mı?

Şimdiye dek sadece TTNET abonelerinin kullanabildiği Tivibu, beklentilere cevap verecek şekilde tüm internet kullanıcılarına açıldı.

Tivibu kutusu internetsiz çalışır mı?

TTnet’in interaktif dijital televizyon servisi Tivibu için artık evinizde telefon ya da ADSL internet aboneliği olmasına gerek yok. PC Extra’nın haberine göre Tivibu aboneliği artık evde telefon olmadan da başlatılabilecek ama fiyatı ev telefonu olanlara göre aylık çok az daha pahalı olacak.

Tivibu Go internetsiz çalışır mı?

kullanmak için tek şartı internete bağlanabilmek olan servis.

Tivibu nasıl giriş yapılır?

Bunun için, mesaj alanına TEKSIFRE yazın, bir boşluk bırakın ve TC KİMLİK NUMARANIZI, INTERNET HİZMET NUMARANIZI ya da başında sıfır olmadan SABİT TELEFON NUMARANIZI yazıp 6606’ya mesaj gönderin. Kullanıcı adınız ve TekŞifre’niz SMS olarak cep telefonunuza yeniden gönderilecektir.

Tivibu televizyon nasil açılır?

Kumandanızın üzerindeki numerik tuşlardan 1 ve 8 tuşlarına aynı anda basarak 3 sn kadar basılı tutunuz. Kumandanızın “Tv” tuşunun kırmızı ışığının yandığını göreceksiniz. Ardından Televizyon kodları listesinden televizyon kodunuzu tuşlayınız.

Tivibu ya nasıl bağlanırım?

Bu çok sık olarak talep görmekte olan Tivibu müşteri hizmetleri temsilcisine kolay ve direk olarak bağlanmak amacı ile öncelikle 444 5 375 numaralı Tivibu müşteri hizmetleri aranmalıdır. Daha sonra da 4 tuşu tuşlanıp müşteri hizmetlerine en hızlı şekilde bağlanılabilir.

You might be interested:  Vodafone Evde Internet Faturası Nasıl Ödenir?

Tivibu diğer mod nedir?

Tivibu kumandasını incelediğimiz de üzerinde Mod yazan bir tuş göreceksiniz. Bu mod yazan tuşa basarsanız tivibu uydu alıcısını tıpkı bir farklı uydu cihazına dönüştürebilirsiniz. Bu mod tuşu tivibu kanal listesi ile diğer farklı bir kanal listesini aynı anda kullanmanıza izin vermektedir.

Televizyon Mozaiklenme neden olur?

O çanak antende kanallar çekiyorsa o zaman sizin ya çanak anteniniz ya da kullandığınız lnb bozul demektir. ilk önce lnb satın alıp denemelisiniz. Bir başka sorunda anten kablosunun çok fazla yıpranmış olabileceğidir. Eğer böyle bir durum varsa aynı metrajda bir kablo satın alarak değiştirmelisiniz.

Tivibu Kanalları neden hd değil?

Televizyonum HD veya HD ready değil, HD kanalları izleyebilir miyim? Tivibu cihazımız HD yayın çözebilen özelliktedir. Televizyonunuzun HD yayın desteklemiyorsa, HD özellikli kanalları SD kalitesine indirgenmiş olarak izleyebilirsiniz.

Tivibu Go internetsiz kullanılır mı?

kullanmak için tek şartı internete bağlanabilmek olan servis. daha önce bahsettiğim, nat geo vb belgesel kanallarını internetten izleyememe sorununa çözüm sunuyor. 24 aylık söze aylık 5.90 tl. süper.

Tivibu paketinde neler var?

Tivibu Ev (IPTV) Paketleri:

Paket İsmi Tarife Fiyatı(KDV Dahil) Kampanyalı Paket Fiyatı (KDV Dahil)
Aile Paketi ₺76,00 ₺38,00
Sinema Paketi ₺88,00 ₺50,00
Spor Paketi ₺88,00 ₺55,00
Süper Paketi ₺108,00 ₺65,00

Tivibu uydu alıcısı hangi marka?

Cihaz. Türk Telekom İnternet tarafından sağlanan tivibu Ev için alıcı cihazların markaları genellikle Motorola, Vestel ve Airties’tır. tivibu Uydu için dekoderlerin markaları genellikle Humax ve Vestel’dir.

Tivibu ya nasıl bağlanırım?

Bu çok sık olarak talep görmekte olan Tivibu müşteri hizmetleri temsilcisine kolay ve direk olarak bağlanmak amacı ile öncelikle 444 5 375 numaralı Tivibu müşteri hizmetleri aranmalıdır. Daha sonra da 4 tuşu tuşlanıp müşteri hizmetlerine en hızlı şekilde bağlanılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.