Superonline Fiber Internet Nerede Var?

Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon ve Uşak illerinde bağımsız şebekeye sahip Turkcell Superonline, Türkiye

Turkcell Superonline fiber hangi illerde var?

​Turkcell Superonline dünyada pek çok gelişmiş ülkenin hayal bile edemediği bir hız olan saniyede 1000 Mbps’ye ulaşabilen fiber internet hizmetini Fiberkentler olan Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mersin, Samsun,

Superonline VDSL nerede var?

Superonline Vdsl Altyapı Sorgulama Nasıl Yapılır? VDSL altyapısı sorgulamak için müşteri temsilcimize bağlanarak açık adresinizi söylemeniz yeterlidir. Temsilcimiz Turkcell sistemlerinden adresinizi sorgulayarak hangi altyapıların olduğunu ne kadar hız alabileceğinizin bilgisini verecektir.

Superonline fiber internet ne kadar?

Fiyatlar

İndirme (Download) Hızı​​ Yükleme (Upload) Hızı​​​ Toplam Kampanya Fiyatı*
75 Mbps ​​5 Mbps 165 TL
​100 Mbps ​​10 Mbps 170 TL​
​200 Mbps ​​10 Mbps ​190 TL
​100 Mbps​ 20 Mbps​ ​​199 TL
You might be interested:  Kyk Yurt Internet Şifresi Nasıl Alınır?

Fiber internet ile ADSL arasındaki fark nedir?

Fiber, ADSL, İnternet Bağlantısının Farkları Fiber bağlantılar fiber optik kablo altyapısı üzerinden veriyi ışıkla çok daha hızlı bir şekilde aktarır. Fiber internet bağlantısı için telefon hattına sahip olmanıza gerek yoktur. ADSL’de ise bilgi, telefon altyapısındaki bakır kablolarla elektrik kullanılarak aktarılır.

Superonline altyapı nereden alıyor?

Turkcell Superonline ADSL

Türkiye’deki en yaygın internet teknolojisi olan ADSL sistemiyle çalışan bu hizmette Türk Telekom’un bakır kablolardan oluşan altyapısı kullanılmaktadır.

Turkcell Superonline kendi altyapısı var mı?

Tüm internet sağlayıcıları Türk Telekom’un altyapısını kullanmaktadır. Superonline sadece fiber altyapısı olarak bağımsız çalışmaktadır.

Turkcell Superonline modem VDSL destekliyor mu?

Turkcell Superonline VDSL, ​100 Mbps’ye (yerel operatörün desteklediği altyapıya göre değişebilir) hız sunan internet erişim seçeneğidir. Hem kablolu hem kablosuz şekilde kullanılabilen VDSL, internet ihtiyacınızı başarıyla karşılar.

Turkcell Superonline VDSL nedir?

Turkcell Superonline Vdsl. Turkcell Superonline VDSL hizmetiyle altyapı destekleme durumunuza göre 24 Mbps’ye, 35 Mbps’ye, 50 Mbps’ye ve 100 Mbps’ye varan hızlara ulaşabilir, mesajlaşma, eğlence ve dosya paylaşımı gibi işlemlerini çok hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

VDSL altyapı gerekli mi?

Eğer VDSL hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, VDSL destekli bir modeme sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca bazı modemler hem ADSL hem VDSL desteğine sahip olabiliyor. Eğer mevcut olan ADSL aboneliğiniz var ise, aynı hat (altyapı) üzerinden VDSL abone olmanız mümkün değildir.

Superonline sınırsız internet kaç TL?

Evinizde internet keyfini ayda 99 TL’den başlayan Limitsiz Kablo İnternet teklifleriyle yaşayın!

Fiber internet aylık ne kadar?

İnternet Paketleri ve Fiyatları

Paket İsmi Bağlantı Hızı Paket Liste Fiyatı (Aylık)
Fiber (FTTH) Paket Tarifeleri 500 Mbps ye kadar 779
200 Mbps ye kadar 429
Fiber / Hiper Paket Tarifeleri 100 Mbps ye kadar 412
294
You might be interested:  Windows Ürün Anahtarı Nerede Bulabilirim?

Superonline fiber kaç Mbps?

Yeni nesil Wi-Fi 6 teknolojisiyle evinizin duvarları ortadan kalkıyor. Turkcell Superonline Fiber şimdi 100 Mbps indirme hızı ve 20 Mbps yükleme hızı ile her odada daha da hızlı!

Fiber internet mi ADSL internet mi?

Fiber internet, standart ADSL internetten daha iyi, daha hızlı ve daha güvenilirdir. ADSL, genel olarak veri iletmede fiber internetten önemli ölçüde daha yavaştır, maksimum 200Mbps hız sağlayabilir.

Türk Telekom ADSL fiber mi?

ADSL gibi bağlantı teknolojilerine kıyasla çok daha hızlı indirme ve yükleme hızlarına sahip olan Fiber bağlantı modeli, Türk Telekom’un Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği altyapı faaliyetleri sayesinde yüz binlerce kullanıcının evine kadar ulaşmakta.

ADSL internet ne demek?

Asymmetric Digital Subscriber Line kelimelerinin kısaltılmış hali olan ADSL, (Asimetrik Sayısal Abone Hattı) alt yapısında bakır kabloların bulunduğu veri aktarımı sağlayan internet hizmetidir.

Fiber internet olup olmadığını nasıl anlarım?

TürkNet, Turkcell SuperOnline, KabloNet gibi firmaların sorgulamaları internet sitelerinden yapılıyor. Türk Telekom ise genellikle yeni fiber altyapı getirilen bölgelerdeki kullanıcılarını, bir bilgilendirme mesajının ardından fiber internet hizmeti sunuyor. Ancak yine de sitesinden sorgulama yapabilirsiniz.

Turkcell Superonline modemi nereye teslim edilir?

Modem iptal talebinin yapıldığı Fiber Çözüm Merkezleri ve DSL Çözüm Merkezleri​’ne 15 gün içerisinde teslim edilmelidir. 15 gün içerisinde modemin teslim edilmemesi durumunda cihaz bedeli faturaya yansıtılacaktır.

Fiber internet VDSL mi?

Santraldan gelen fiber hattının sonlandığı bir optik ağ ünitesi ile ev ya da işyerine bağlı olan tek bir bakır hat arasında uygulanan VDSL, binanın yakınlarına kadar gelen fiber hattını, evlere eski ya da yeni döşenen bakır hatlar üzerinden bağlamaktadır.

Bölgeme fiber ne zaman gelir?

Centipat. Konuşsanız bile 3-4 ay beklemeniz gerekmekte.Bölgede ki yoğunluk ve talebe göre zaman değişebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.