Samsung Telefona Whatsapp Nasıl Indirilir?

Whatsapp’ı indirmek için bir Google Play hesabınız olması gerekmektedir. Eğer Samsung telefonunuzu yeni aldıysanız ve bir Google Play hesabınız yoksa oluşturmalısınız. Bunun için Google’a Gmail hesap açma yazmanız yeterli olacaktır.
WhatsApp nasıl indirilir veya kaldırılır

 1. Google Play Store’a gidip WhatsApp Messenger’ı aratın.
 2. WhatsApp’ı açın ve Hizmet Koşullarımızı kabul ederek bir sonraki ekrana geçin.
 3. Telefon numaranızla kaydolun.
 4. Sohbet geçmişinizin yedeklemesi bulunduysa ve bu yedeklemeyi geri yüklemek istiyorsanız Geri Yükle’yi seçin.

WhatsApp Nasıl Kurulur Samsung?

WHATSAPP ANDROİD CİHAZLARA NASIL YÜKLENİR?

Google Play’de Whatsapp Yükleme:

 1. Play Store’ye giriş sağlayın:
 2. Arama kısmına ‘whatsapp’ yazın:
 3. Arama kısmına ‘whatsapp’ yazın:
 4. 3. INSTALL (Yükleme) butonuna tıklayın:
 5. App Store’a giriş sağlayın:
 6. App Store’a giriş sağlayın:
 7. App Store arama kısmına ‘whatsapp’ yazın:

WhatsApp inmiyor ne yapmalıyım?

Cihazda yeterli alan yok. WhatsApp’ı cihazınızda yeterli alan olmadığı için yükleyemiyorsanız Google Play Store’un önbelleğini ve verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz: Cihazınızda Ayarlar’a gidin, ardından Uygulama ve bildirimler > Google Play Store > Uygulama bilgileri > Depolama > ÖNBELLEĞİ TEMİZLE’ye dokunun.

WhatsApp Yeni hesap nasıl açılır?

WhatsApp’ı telefonunuza yükledikten sonra Lisans Sözleşmesini kabul etmeniz gerekiyor. Kabul Et ve Devam et butonuna dokunun daha sonra devam ettikten sonra ekranda göreceğiniz ‘Türkiye’ ibaresini seçin ve cep telefonu numaranızı yazın. Doğrulama işleminin ardından Whatsapp’ı kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Indeks Bilgisayar Bedelsiz Ne Zaman?

Samsung s5 mini WhatsApp nasıl yüklenir?

Samsung cihazınıza WhatsApp uygulamasını yüklemek için tercih edebileceğiniz ilk yöntem, şüphesiz Google Play Store’dur. Samsung cihazınızda yer alan Google Play Store uygulamasına giderek, arama kısmına WhatsApp yazmalı ve ardından gelen ilk uygulamayı seçmelisiniz.

Eski WhatsApp’ı mı nasıl indirebilirim?

Yeni Android cihazınızın, yedeklemenizin kayıtlı olduğu Google Hesabına bağlı olduğuna emin olun. WhatsApp’ı yükleyin ve açın, ardından numaranızı doğrulayın. Sohbet ve medyalarınızı Google Drive’dan geri yüklemek için, sorulduğunda GERİ YÜKLE’ye dokunun. Geri yükleme işlemi tamamlandıktan sonra İLERİ’ye dokunun.

WhatsApp indirme başarısız neden olur?

SD kartınızda yeterli boş depolama alanı bulunmalıdır. SD kartta yeterli boş alan olduğu halde WhatsApp’tan SD karta dosya indiremiyorsanız SD kartınızdaki WhatsApp verilerini silmeniz gerekebilir. Salt okuma modu kapalı olmalıdır.

Play Store’da indirme bekleniyor ne demek?

Google Play Store’da arka planda güncellenen veya daha önce indirmeye başladığınız uygulamalar olduğu zaman mevcut indirme işlemi bitmeden yeni indirme işlemi başlamayacaktır. Bu nedenle biraz beklemeniz gerekecek.

WhatsApp neden açılmıyor?

Mobil veri’yi açık konuma getirin. Cihazınızda Ayarlar’ı açın > Uygulamalar > WhatsApp > Mobil veri ve Kablosuz’a dokunun > Arka planda mobil veri’yi açık konuma getirin. WhatsApp’ı Google Play Store’da sunulan en yeni sürüme güncelleyin. Android işletim sisteminizi cihazınız için sunulan en yeni sürüme yükseltin.

WhatsApp Yükleme Nasıl Yapılır?

Telefonlarda yer alan uygulama mağazalarından whatsapp kolayca indirilebiliyor. Mağaza arama yerine uygulama adı yazılarak uygulama bulunur. Daha sonra uygulamanın yanında yer alan indir botunu kullanılarak kolayca telefonlara indirilebilir.

WhatsApp nasıl aktifleştirilir?

WhatsApp’ta Ayarlar’ı açın. Hesap > İki adımlı doğrulama > Etkinleştir’e dokunun. Belirlediğiniz altı haneli anahtarı girin ve onaylayın. Erişebileceğiniz bir e-posta adresi girin veya e-posta adresi eklemek istemiyorsanız Atla’ya dokunun.

You might be interested:  Telefonda Whatsapp Web Nasıl Açılır?

WhatsApp nasıl girilir?

Giriş yapma

 1. Telefonunuzda WhatsApp’ı açın. Android: Diğer seçenekler’e dokunun. iPhone: WhatsApp’ta Ayarlar’a gidin.
 2. Bağlı Cihazlar’a dokunun.
 3. Telefonunuzu kullanarak bilgisayarınızdaki veya Portal cihazınızdaki QR kodunu tarayın.
 4. İstenirse Bitti seçeneğine dokunun veya seçin.

WhatsApp 2022 de hangi telefonlarda çalışmayacak?

iPhone 5 ve iPhone 5c’de artık WhatsApp çalışmayacak

WABetaInfo’nun paylaştığı ekran görüntüsünde, WhastApp’ın 24 Ekim 2022’den itibaren iOS 10 ve iOS 11 çalıştıran cihazlar için destek sunmamaya hazırlandığı görülüyor.

Samsung telefona neden uygulama indiremiyorum?

Uygulama indirmeden önce kablosuz ağın doğru çalıştığından ve internet bağlantısının stabil olduğundan emin olun. Eğer kablosuz ağ doğru çalışmıyorsa, mobil verinizi kullanarak uygulama indirmeyi deneyin. İnternet bağlantısının zayıf olması uygulama indirmenizi kolayca engelleyebilir.

WhatsApp hangi telefon modellerine yüklenir?

OS 4.1 veya daha yeni bir Android sürümü yüklü Android telefonlar. iOS 12 veya daha yeni bir iOS sürümü yüklü iPhone’lar. JioPhone ve JioPhone 2 dahil olmak üzere KaiOS 2.5.0 veya daha yeni bir KaiOS sürümü yüklü telefonlar.

WhatsApp güncellemesi nasıl yapılır?

Android. Google Play Store’da WhatsApp Messenger’ı bulup Güncelle’ye dokunun.

Samsung Galaxy S3 Mini WhatsApp destekliyor mu?

İşte 1 Kasım itibarıyla Whatsapp kullanamayacak telefonların listesi The Samsung Galaxy Trend Lite, Galaxy Trend II, Galaxy SII, Galaxy S3 mini, Galaxy Xcover 2, Galaxy Core and Galaxy Ace 2.

Leave a Reply

Your email address will not be published.