Iphone Whatsapp Da Toplu Mesaj Nasıl Atılır?

Gelelim iPhone kullanıcılarının bu özelliği nasıl kullanancağına. WhatsApp’ı açtıktan sonra Sohbetler ekranının üstündeki Toplu Mesaj Listesi tuşuna dokunun. Bu işlemin ardından Toplu Mesaj Listesi ekranının aşağısında yer alan Yeni Liste’ye basın.
Toplu mesaj listesine gönderdiğiniz mesajlar, listede bulunan ve sizi telefonlarındaki rehbere kaydetmiş olan tüm alıcılara gönderilir.

Toplu mesaj listesi oluşturma

 1. WhatsApp > Diğer seçenekler > Yeni toplu mesaj’a gidin.
 2. Eklemek istediğiniz kişileri aratın veya seçin.
 3. Onay işaretine dokunun.

Whatsapp’ta toplu mesaj listesi nedir?

Dünyanın en çok kullanılan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta Toplu Mesaj Listesi özelliği sayesinde toplu mesaj göndermek mümkün. Çeşitli özel günlerde WhatsApp’ın toplu mesaj özelliği sayesinde birden fazla arkadaşınıza aynı anda resim, mesaj veya belge gönderebilirsiniz.

Whatsapp’ta toplu mesaj gönderme yöntemi nedir?

Çeşitli özel günlerde WhatsApp’ın toplu mesaj özelliği sayesinde birden fazla arkadaşınıza aynı anda resim, mesaj veya belge gönderebilirsiniz. WhatsApp’ta toplu mesaj özelliğini kullanmak isteyen kullanıcılar ilk etapta toplu mesaj özelliği ni bulamayabilir. Çünkü WhatsApp’ta toplu mesaj göndermek için Toplu Mesaj Listesi oluşturulması gerekiyor.

You might be interested:  Bilgisayar Bluetooth Nereye Kaydediyor?

Yani WhatsApp toplu mesaj listesine yazdığınız mesaj nasıl görünür?

Yani WhatsApp toplu mesaj listesine yazdığınız mesaj alıcı tarafından kişisel bir mesaj olarak görünür. Alıcıların yolladıkları cevaplar size sohbet ekranında görülür. Ek olarak alıcıların mesajları diğer Toplu Mesaj Listesin deki kişilere gitmez.

iPhone toplu mesaj nasıl gönderilir?

Grup mesajı gönderme

 1. Mesajlar uygulamasını açın ve Oluştur düğmesine dokunun.
 2. Gruba ekleyeceğiniz kişilerin adlarını girin veya kişilerinizden eklemek için Ekle düğmesine. dokunun.
 3. Mesajınızı yazın ve Gönder düğmesine. dokunun.

Whatsapptan en fazla kaç kişiye mesaj atılır?

Toplu Mesaj gereklilikleri: – Toplu Mesaj Listenizdeki kişilerin hepsinin sizin telefonunuzu adres defterlerine kaydettiğinden emin olun. – Dilediğiniz kadar Toplu Mesaj Listesi oluşturabilirsiniz, limit bulunmamaktadır. – Her bir Toplu Mesaj Listesine 256 kişiye kadar alıcı ekleyebilirsiniz.

iPhone WhatsApp toplu fotoğraf gönderme nasıl yapılır?

iPhone’unuzdaki Fotoğraflar uygulamasından veya albümlerinizden fotoğraf ya da video seçmek için Fotoğraf ve Video Arşivi’ne dokunun. Bir fotoğraf veya video seçtikten sonra, aynı anda birden çok fotoğraf ya da video seçmek için sol alttaki Ekle simgesine dokunun.

WP toplu mesaj olduğunu nasıl anlarız?

Toplu gönderdiğiniz ya da size toplu halde gelmiş mesajlarda mini bir megafon simgesinin yer aldığını da belirtelim. Mesajı alan kişiler mesajın kimlere gönderildiğini göremiyor, ancak bunun bir toplu mesaj olduğunu biliyor anlayacağınız.

Toplu SMS gönderimi nasıl yapılır?

Toplu veya tek tek SMS göndermek için hesabınıza giriş yapıp sol üst köşedeki menü çubuğundan SMS Gönder butonuna basın. 1- Mesaj kısmına, göndermek istediğiniz metni yazdıktan sonra alıcılar kutusuna telefon numaralarını elle ekleyebilir, kopyala-yapıştır yapabilir ya da rehberden seçebilirsiniz.

Toplu mesaj gönderme nasıl yapılır?

WhatsApp’tan sonra diğer seçenekler ve oradan ise yeni toplu mesaj kısmına gitmeniz gerekiyor. Eklemek istediğiniz kişileri aratın veya seçin. Daha sonra ise onay işaretine dokunun. Toplu mesaj listesine gönderdiğiniz mesajlar, listede bulunan ve sizi telefonlarındaki rehbere kaydetmiş olan tüm alıcılara gönderilir.

You might be interested:  Internet Nasıl Hızlandırılır Windows 10?

WhatsApp kime kaç mesaj attım 2021?

WhatsApp üzerinde Ayarlar / Veri ve Depolama Kullanımı / Ağ Kullanımı bölümüne eriştikten sonra en üst bölümdeki ‘Mesajlar’ başlığı altında detaylar listeleniyor. Ağ kullanımı menüsünü açtığınızda karşınıza gönderilen ve alınan mesajların sayısını listeleyen ‘Mesajlar’ başlığı çıkıyor.

iPhone fotoğraf birleştirme nasıl yapılır?

Bir iPhone cihazına kolayca iki fotoğrafı yan yana yapıştırabilirsiniz. Bunu yapmak için bir uygulama kim destekliyor kolajlar. Kolaj uygulamalarına doğrudan şuradan erişilebilir:App Store. İndirip yükledikten sonra, seçtiğiniz uygulama iki fotoğrafınızı tek bir görüntüde birleştirmenize yardımcı olacaktır.

Toplu fotoğraf nasıl gönderilir?

Fotoğrafları e-postayla göndermek için:

 1. E-postayla gönderilecek fotoğrafları seçin.
 2. Fotoğraf tepsisinde E-postayla gönder’i tıklayın.
 3. Gmail’i veya varsayılan e-posta programınızı seçin.
 4. E-posta hesabınızda oturum açın.
 5. Alıcınızın e-posta adresini ve bir ileti ekleyin, ardından e-postayı gönderin.

iPhone 11 fotoğraf kolaj nasıl yapılır?

Animasyon ve kolaj oluşturma

 1. iPhone veya iPad’inizde Google Fotoğraflar uygulamasını açın.
 2. Google Hesabınızda oturum açın.
 3. En altta, Kitaplık. Yardımcı öğeler’e dokunun.
 4. Yeni Oluştur bölümünde Animasyon’u veya Kolaj’ı seçin.
 5. Animasyonunuza veya kolajınıza eklenecek fotoğrafları seçin.
 6. Sağ üstte Oluştur’a dokunun.

Birinin sizi telefonuna kaydettiğini nasıl anlarız?

‘OKUYAN KİŞİ’ başlığını kontrol et.

Mesajını okuyabilen kişiler, senin numaranı kaydetmiştir; bu yüzden, numarana sahip olduğunu bildiğin kişinin adını burada görüyor olmalısın. Kontrol etmek istediğin kişinin adını burada görürsen bu kişi numaranı kaydetmiştir.

WP toplu mesaj kalktı mı?

WhatsApp, toplu mesaj gönderme özelliğini bugün kaldırıyor. O özellik WhatsApp ‘tan kaldırılıyor. Popüler mesajlaşma ve arama uygulaması WhatsApp ‘tan bir son dakika açıklaması geldi. Yapılan açıklamada toplu mesaj gönderme özelliğinin kaldırılması için çalışmaların başladığına yer verildi.

Mesajın okunup okunmadığını nasıl anlarız?

İnternete bağlıyken bir metin mesajı gönder.

You might be interested:  Windows Ürün Kimliği Ne Işe Yarar?

Arkadaşın (okundu bilgileri açıksa) mesajını okuduğunda, ‘Okundu’ kelimesini ve onun altında bir zaman damgası göreceksin. Arkadaşın ‘onun’ mesajını okuduğunda benzer bir şey görecektir. Eğer internete bağlı değilsen mesaj bunun yerine SMS şeklinde gönderilecektir.

Iphone mesaj nasıl gönderilir?

Mesaj gönderme:

 1. Yeni bir mesaja başlamak için ekranın en üstündeki. simgesine dokunun ya da var olan bir mesaja dokunun.
 2. Her alıcının telefon numarasını, adını veya Apple kimliğini girin. simgesine dokunun, sonra kişileri seçin.
 3. Metin alanına dokunun, mesajınızı yazın, sonra göndermek için. simgesine dokunun.

Iphone da rehber toplu nasıl silinir?

iCloud.com’da Kişiler uygulamasında, önce kenar çubuğundaki Tüm Kişiler grubunu, ardından da silmek istediğiniz bir ya da daha fazla kişiyi seçin. Önce Sil tuşuna basın ve ardından Sil seçeneğine tıklayın.

Iphone mesaj nasıl silinir?

Yazışmayı silme

 1. Mesajlar listesindeki yazışmanın üzerinde sola kaydırın.
 2. Sil’e dokunun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.