Internet Kafeler Ne Zaman Kapanıyor?

Paket servis hariç olmak üzere lokanta, restoran, pastane, berber, kuaför, nikah, düğün salonu, yüzme, internet kafe, halı saha, konser salonu vb. tüm işyerlerinde hizmetler saat 22:00’de sona erecektir. Türkiye genelinde geçerli olmak üzere özel sektör ve kamuda esnek mesai uygulaması teşvik edilecek.
İnternet Cafe Kaça Kadar Açık? İnternet Cafe şubeleri hafta içi her gün saat 00:00’da kapanıyor.

Internet cafe saat kaçta kapanıyor?

İnternet Cafe Mesai Saati

Sabah açılış saati 07:00 – 00:00 saatleri arasında açık olup kullanımıza hazır bilgisayarlar olacaktır. Cafe sahibine göre daha geç açılabilir veya daha erken kapatılabilir bu durumlar internet cafelerde olur.

18 yaş altı internet kafeye girebilir mi?

a) 12 yaşından küçükler, ancak yanlarında veli veya vasileriyle işyerlerine girebilirler. b) 15 yaşından küçükler yanlarında veli veya vasileri olmadan saat 20.00’den sonra işyerlerine alınmazlar.

Yasaklarda internet kafeler açık mı?

İçişleri Bakanlığı genelgesine göre internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, Kovid-19 tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz’da faaliyetlerine başlayabilecek.

You might be interested:  Internet Üzerinden Ne Iş Yapabilirim?

Playstation Cafe saat kaça kadar açık?

Buna göre kahvehane – kıraathanelerin açılış saati 3.30 ve kapanış saatinin 2.00, oyun, atari, playstation, bilardo, internet salonlarının açılış saati 7.00 ve kapanış saatinin 2.00 olarak uygulanmasına karar verildi.

İnternet kafe saat ne kadar?

kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

18 yaşından küçük bara girebilir mi?

Perakende alkollü içki satışı için izin verilen diskotek, gece kulübü, pub, bar kafe-bar olan eğlence mekanlarına onsekiz yaşından küçük kişilerin girmesi yasaktır, bu kişilerin girmesine izin verilmez ve izin verilmesine müsaade edilmez.

Kafede kaç yaşında?

YAŞ SINIRI

Yönetmeliğe göre, 12 yaşından küçükler ancak yanlarında veli veya vasileriyle internet kafelere girebilecek. 15 yaşından küçükler ise yanlarında veli veya vasileri olmadan saat 20.00’den sonra işyerlerine alınmayacak.

Internet cafe açmak için ne gerekli?

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER :

 • Matbu Dilekçe.
 • İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsat Fotokopisi (Ruhsat İnternet Salonu Olarak Alınacaktır)
 • Sabit IP Numarası (Telekom Onaylı)
 • Esnaf ve Sanatkârlar Oda Kayıt Belgesi.
 • İş Esnaf ve Sanatkâr Sicil Tasdiknamesi.
 • Gerçek Kişi Nüfus Cüzdanı Fotokopisi.
 • İnternet kafeler açılacak mı?

  Kademeli normalleşmenin ikinci adımında pek çok iş yeri gibi internet kafeler, elektronik oyun yerleri/salonları, bilardo salonları ve benzeri mekanlar 1 Haziran itibariyle faaliyetine geri dönecek. İnternet kafe, bilardo salonu, elektronik oyun yeri, kahvehane, kıraathane gibi mekanlar 1 Haziran itibariyle açılıyor.

  2021 internet cafe ne zaman açılacak?

  İNTERNET KAFELER AÇIK MI 2021? İnternet kafeler 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00-21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

  Ramazan ayında internet kafeler kapanacak mı?

  Kahvehane, kıraathane, kafe, dernek lokali, çay bahçesi gibi yerler, İnternet kafe/salonu, elektronik oyun yerleri, bilardo salonu gibi yerler. Çay ocakları ise masa, sandalye/taburelerini kaldırmak ve sadece esnafa servis yapmak kaydıyla faaliyetlerine devam edebilecek.

  You might be interested:  Whatsapp Ekran Fotoğrafı Nasıl Değiştirebilirim?

  Pazar gunu Playstation acik mi?

  Kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00-21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

  Playstation salonu ne zaman açılacak?

  PLAYSTATION SALONLARI NE ZAMAN AÇILACAK

  İçişleri Bakanlığınca 81 ilin valiliğine, ‘İnternet Kafeleri, Salonları ve Elektronik Oyun Yerleri’ konulu genelge gönderildi – Genelgeye göre, internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, Kovid-19 tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz’da faaliyetlerine başlayabilecek.

  Kahvehaneler saat kaçta kapanıyor?

  Kahvehanelerin Kaça Kadar Açık? Kahvehanelerin şubeleri hafta içi her gün saat 24:00’da kapanıyor.

  Kafeler ne zaman kapanıyor 2021?

  Lokanta, restoran, kafeler gibi uzun süredir kapalı olan işletmeler kademeli normalleşme genelgesi ile kapılarını müşterilerine açtı. Restoran ve kafeler Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde 07.00-21.00 saatleri arasında açık olacak.

  Çorbacılar saat kaça kadar açık?

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bugün yaptığı açıklamada ‘Lokanta, kafe, kıraathane gibi işletmelerin kapanış saati 22.00’den 24.00’e uzatılmıştır’ diyerek yeni kuralı açıkladı.

  Birahaneler kaça kadar açık 2021?

  Birahaneler saat kaçta kapanıyor? NARGİLE KAFE, TAVERNA, BİRAHANE KAPALI – Sağlık Bakanlığı Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberinde içerisinde bulunduğu işkolu için belirlenen tüm salgınla mücadele tedbirlerine riayet etmek kaydıyla (Pazar günleri hariç) 07.00-21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

  Yemek Yerleri saat kaçta kapanıyor?

  Uzun bir süredir pandemi yasakları nedeniyle açılış ve kapanış saatleri sürekli olarak değişen bunun yanı sıra müşteri kabul etme ve sadece paket servis hizmeti gibi hizmet anlayışları koronavirüs tedbirleri kapsamında değişten restoran ve kafe çalışanlarının kısıtlamaları 1 Temmuz tarihinden itibaren kaldırıldı. 1

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.