Internet Kafeler Ne Zaman Açılacak 2020?

İNTERNET KAFELER NE ZAMAN AÇILACAK? 31.12.2020 tarihine kadar sinema salonlarının; yeni bir karar alınıncaya kadar ise kahvehane, kıraathane, kır bahçesi, internet kafe/salonu, elektronik oyun salonları, bilardo salonları, lokaller ve çay bahçeleri ile halı sahaların faaliyetleri durdurulacaktır.

İnternet kafeler ne zaman acıldı?

Kademeli normalleşmenin ikinci adımında pek çok iş yeri gibi internet kafeler, elektronik oyun yerleri/salonları, bilardo salonları ve benzeri mekanlar 1 Haziran itibariyle faaliyetine geri dönecek. İnternet kafe, bilardo salonu, elektronik oyun yeri, kahvehane, kıraathane gibi mekanlar 1 Haziran itibariyle açılıyor.

2021 internet kafeler ne zaman açılacak?

İNTERNET KAFELER AÇIK MI 2021? İnternet kafeler 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00-21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

İnternet kafelerde yasak var mı?

İçişleri Bakanlığı genelgesine göre internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, Kovid-19 tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz’da faaliyetlerine başlayabilecek.

Diyarbakır internet cafe ne zaman açılacak?

İçişleri Bakanlığınca 81 ilin valiliğine, ‘İnternet Kafeleri, Salonları ve Elektronik Oyun Yerleri’ konulu genelge gönderildi. Genelgeye göre, internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, Kovid-19 tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz’da faaliyetlerine başlayabilecek.

You might be interested:  Whatsapp Ses Kayıtları Nerede?

Bilardolar açıldı mı?

İnternet kafe, bilardo salonu, elektronik oyun yeri, kahvehane, kıraathane gibi mekanlar 1 Haziran itibariyle açılıyor. Ancak bu yerlerin çalışma saatleri sokağa çıkma yasağı uygulanmayan saatlerle sınırlı tutulacak.

İnternet kafelere ne oldu?

Yeni düzenlemede artık internet kafelerin,, zemin altı katlarda faaliyet göstermesi yasaklandı. Kafeler 4 yıl içinde bu karara uygun hale getirilecek. Duvarlarda hologramlar, sloganlar ve yazıların bulunması da yasaklandı. Bu düzenleme için internet kafelere 1 ay süre verildi.

İnternet kafeler hangi saatlerde açık?

İnternet Cafe Mesai Saati

Sabah açılış saati 07:00 – 00:00 saatleri arasında açık olup kullanımıza hazır bilgisayarlar olacaktır. Cafe sahibine göre daha geç açılabilir veya daha erken kapatılabilir bu durumlar internet cafelerde olur.

Ankara internet cafe ne zaman açılacak?

İçişleri Bakanlığı genelgesine göre internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, koronavirüs tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz’da faaliyetlerine başlayacak.

Playstation salonları Ne Zaman Açılacak 2021?

– Sinema salonlarında % 50 kapasite (bir koltuk dolu bir koltuk boş) sınırına uyulması, Kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00-21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

18 yaş altı internet kafeye gidebilir mi?

Yasa hükmüne bakıldığında, internete bağlanma hizmeti veren, bira, alkollü içki içilmeyen, satılmayan ve ruhsatnamelerinde “İnternet Kafe” yazılı yerlere 18 yaşından küçüklerin girmesine engel bir durum bulunmamaktadır.

18 yaş altı internet kafeye girebilir mi?

a) 12 yaşından küçükler, ancak yanlarında veli veya vasileriyle işyerlerine girebilirler. b) 15 yaşından küçükler yanlarında veli veya vasileri olmadan saat 20.00’den sonra işyerlerine alınmazlar.

İnternet kafeler ne zamana kadar kapalı?

1 Haziran’dan sonra uygulanacak yeni kararı Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında duyurdu. Kahvehane, kafe, çay bahçesi, halı saha, spor salonu, lunapark gibi işletmeler kurallar çerçevesinde pazar günü hariç 07.00-21.00 arasında bugünden itibaren çalışabilecek.

You might be interested:  Avea Faturasız 1Gb Internet Paketi Nasıl Yapılır?

Playstation Cafe kapalı mı?

Playstation kafeler için yayımlanan bilgilere göre; ‘31.12.2020 tarihine kadar sinema salonlarının; yeni bir karar alınıncaya kadar ise kahvehane, kıraathane, kır bahçesi, internet kafe/salonu, elektronik oyun salonları, bilardo salonları, lokaller ve çay bahçeleri ile halı sahaların faaliyetleri durdurulacaktır.

İnternet kafeler hafta sonu açık mı?

İnternet Cafe Pazar Açık Mı? İnternet Cafe pazar günleri açıktır.

Playstation Cafe kaça kadar açık?

Buna göre kahvehane – kıraathanelerin açılış saati 3.30 ve kapanış saatinin 2.00, oyun, atari, playstation, bilardo, internet salonlarının açılış saati 7.00 ve kapanış saatinin 2.00 olarak uygulanmasına karar verildi.

Ankara internet cafe ne zaman açılacak?

İçişleri Bakanlığı genelgesine göre internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, koronavirüs tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz’da faaliyetlerine başlayacak.

Oyun salonu ne zaman açılacak?

Yasak uygulanmayan saatlerde belli kurallar dahilinde vatandaşlara hizmet verebilecek. İnternet kafe, bilardo salonu, elektronik oyun yeri, kahvehane, kıraathane gibi mekanlar 1 Haziran itibariyle açılıyor. Ancak bu yerlerin çalışma saatleri sokağa çıkma yasağı uygulanmayan saatlerle sınırlı tutulacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.