Internet Cafe Ne Zaman Açılacak 2021?

İNTERNET KAFELER AÇIK MI 2021? İnternet kafeler 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00-21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

Internet kafe ne zaman açılacak?

Kademeli normalleşmenin ikinci adımında pek çok iş yeri gibi internet kafeler, elektronik oyun yerleri/salonları, bilardo salonları ve benzeri mekanlar 1 Haziran itibariyle faaliyetine geri dönecek. İnternet kafe, bilardo salonu, elektronik oyun yeri, kahvehane, kıraathane gibi mekanlar 1 Haziran itibariyle açılıyor.

Internet kafe yasağı kalktı mı?

İşte İçişleri Bakanlığı Genelgesi. İçişleri Bakanlığı genelgesine göre internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, Kovid-19 tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz’da faaliyetlerine başlayabilecek.

İnternet kafeler pazar günü açık olur mu?

İnternet Cafe Pazar Açık Mı? İnternet Cafe pazar günleri açıktır.

Internet cafe saat kaçta açılıyor?

İnternet Cafe Mesai Saati

Sabah açılış saati 07:00 – 00:00 saatleri arasında açık olup kullanımıza hazır bilgisayarlar olacaktır. Cafe sahibine göre daha geç açılabilir veya daha erken kapatılabilir bu durumlar internet cafelerde olur.

You might be interested:  Whatsapp Mesajımın Okunduğunu Nasıl Anlarım?

Internet cafe ve playstation ne zaman açılacak?

PLAYSTATION SALONLARI NE ZAMAN AÇILACAK

İçişleri Bakanlığınca 81 ilin valiliğine, ‘İnternet Kafeleri, Salonları ve Elektronik Oyun Yerleri’ konulu genelge gönderildi – Genelgeye göre, internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, Kovid-19 tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz’da faaliyetlerine başlayabilecek.

Internet cafe saat kaçta kapanıyor 2021?

kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

1 Temmuz internet kafeler açılacak mı?

İçişleri Bakanlığı genelgesine göre internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, Kovid-19 tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz’da faaliyetlerine başlayabilecek.

18 yaş altı internet kafeye girebilir mi?

a) 12 yaşından küçükler, ancak yanlarında veli veya vasileriyle işyerlerine girebilirler. b) 15 yaşından küçükler yanlarında veli veya vasileri olmadan saat 20.00’den sonra işyerlerine alınmazlar.

Internet cafe saati ne kadar?

Elektiriğin kWh başına fiyatı 2 TL. Her biri 500Watt olan 10 bilgisayarlı internet kafede oyuncular her saat 10 TL elektrik masrafı yapacak. Günde 12 saat açık kalsa 120 TL.

Kafeler açık mı kapalı mı?

Koronavirüs normalleşme kararları kapsamında faaliyetlerine devam etmesi kararlaştırılan işletmelerden biri de kafeler ve restoranlardı. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan koronavirüs normalleşme kararlarına göre restoranlar ve kafeler sokağa çıkma yasağı uygulanmayan günlerde müşteri kabul edebilecek.

Playstation Cafe kaça kadar açık?

Kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00-21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

Cafe kaçta kapanır?

RESTORAN, KAFE, KAFETERYA, PASTANE, LOKANTA NE ZAMAN KAPANACAK? Restoran, lokanta, pastane, kafe, kafeterya gibi yeme içme yerleri 10:00 ila 20:00 saatleri arasında sadece paket servis veya gelal hizmeti verecek şekilde açık olabilecektir.

İnternet cafede yaş sınırı kaç?

a) 12 yaşından küçükler ancak, yanlarında veli veya vasileriyle işyerlerine girebilirler. b) 15 yaşından küçükler yanlarında veli veya vasileri olmadan saat 20.00’den sonra işyerlerine alınmazlar.

You might be interested:  Whatsapp Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır?

Mekanlar saat kaça kadar açık?

MEKANLAR KAÇA KADAR AÇIK? Kafeler, kahvehaneler, spor salonları gibi mekanlar ise sabah 07:00 – akşam 21:00 saatleri arasında açık olacak. İçişleri Bakanlığı kademeli normalleşme genelgesinde yeme-içme yerlerine dair ayrıntılar paylaşıldı.

Çorbacılar saat kaça kadar açık?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bugün yaptığı açıklamada ‘Lokanta, kafe, kıraathane gibi işletmelerin kapanış saati 22.00’den 24.00’e uzatılmıştır’ diyerek yeni kuralı açıkladı.

İnternet kafelerde yaş sınırı kaç?

a) 12 yaşından küçükler, ancak yanlarında veli veya vasileriyle işyerlerine girebilirler. b) 15 yaşından küçükler yanlarında veli veya vasileri olmadan saat 20.00’den sonra işyerlerine alınmazlar. c) İşyerlerinde tütün ve tütün mamulleri içilemez, içilmesine müsaade edilmez.

Internet kafe saati kac tl?

Elektiriğin kWh başına fiyatı 2 TL. Her biri 500Watt olan 10 bilgisayarlı internet kafede oyuncular her saat 10 TL elektrik masrafı yapacak. Günde 12 saat açık kalsa 120 TL.

Adeks internet cafe saati ne kadar?

Çalışma Saatlerimiz. Saatlik kullanım ücretlerimiz 9,5-30 TL arasıdır.

İnternet cafe açmak için ne gerekli?

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER :

  • Matbu Dilekçe.
  • İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsat Fotokopisi (Ruhsat İnternet Salonu Olarak Alınacaktır)
  • Sabit IP Numarası (Telekom Onaylı)
  • Esnaf ve Sanatkârlar Oda Kayıt Belgesi.
  • İş Esnaf ve Sanatkâr Sicil Tasdiknamesi.
  • Gerçek Kişi Nüfus Cüzdanı Fotokopisi.
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.