Internet Anlaşmam Ne Zaman Bitiyor?

Yakınınızda olan herhangi bir Türk Telekom bayisinden taahhüt sorgulama yapılabilir. 444 1 444 numaralı telefonu arayarak bilgi alınabilir. Türk Telekom Online İşlemler mobil uygulamasını üzerinden taahhüt işlemleri hakkında araştırma yapılabilir.

Superonline internet sözleşmesi ne zaman bitiyor?

​Turkcell Uygulamasıe giriş yaptıktan sonra profil kısmından ev interneti aboneliğinizi seçip ekranın en altında mevcut ürün ve servislerim altından görüntüleyebilirsiniz.

İnternet taahhüt süresi bitince ne olur?

İnternet taahhüt bitiş tarihi öncesi internetinizden memnun kalmazsanız aldığınız hizmeti iptal etmek için belli bir internet taahhüt bozma bedeli (taahhüt cayma bedeli) ödemek zorunda kalırsınız. İnternet taahhüdü bozma bedeli genellikle hizmetin ücretinden daha az olsa da yine de düşük bir miktar olmaz.

Vodafone evde internet taahhüt ne zaman bitiyor?

2. Vodafone Müşteri Hizmetleri Üzerinden Taahhüt Sorgulama

Dolayısı ile istediğiniz saatte Vodafone hatlarınızdan 542’yi arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir, faturalı hat taahhüdünüz ne zaman bitiyor öğrenebilirsiniz.

You might be interested:  Bilgisayar Şifresi Nasıl Kaldırılır Windows 8?

Internetin ne kadar kaldı?

İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Faturalı hatlar için yapılan sorgularda son 1 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil değildir.

Turkcell Superonline tarifem ne zaman bitiyor?

En altta bulunan ‘İşlem Merkezi’ seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada sol tarafta bulunan menüden ‘Hat Özetim’e tıklayarak aboneliklerinizi görünteleyebilirsiniz. Mevcut aboneliklerinizi hemen öğrenmek için tıklayın. Dilerseniz DURUMUM yazarak 2222’ye ücretsiz SMS göndererek de öğrenebilirsiniz.

Turkcell Superonline internet ne kadar kaldı?

Ayrıca, KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek veya *159# yazıp göndere basarak da öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom taahhüt bitti nasıl iptal edilir?

Türk Telekom’da kayıtlı e-posta adresi üzerinden [email protected] adresine kimlik fotokopisi ve imzalı dilekçe ileterek, 444 5 444 müşteri hizmetlerimize ulaşarak yapabilirsiniz.

Türk Telekom Tarife bitince ne olur?

Kullanım haklarını bitirirseniz paket ücretinin tamamı alınır. Kullanım haklarını bitirmediyseniz gün bazlı ücretlendirme yapılır. Fatura Dönemi içerisinde deaktif edilen paketlerde; Kullanım haklarınızı fatura dönemi sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Taahhüdü dolan internet nasıl kapatılır?

Süresi bir yıldan az olan belirli süreli abonelik sözleşmesinde satıcı veya sağlayıcı tarafından sözleşme koşullarında değişiklik yapılması hâlinde de tüketici sözleşmeyi feshedebilir. Fesih bildiriminin kâğıt üzerinde veya kalıcı veri saklayıcısı ile satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir.

Vodafone internet taahhüt bitiş tarihini nasıl öğrenebilirim?

Sözleşmelerime nasıl ulaşabilirim? Yanımda İnternet Hesabım sayfasından sözleşme ve taahhütnamelerinize ulaşabilirsiniz. ‘Hesabım’ sekmesine erişmek için ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan kullanıcı ikonunu tıklayıp, açılan menüden ‘Hesabım’ı seçmeniz yeterlidir.

Vodafone Net Taahhütüm ne kadar kaldı?

Ayrıca almış olduğunuz hizmet kapsamında kalan taahhüt süresini hesaplayabilmek için 0 542 veya 0 542 542 00 00 numarasını arayabilir, telefon aracılığı ile Vodafone müşteri temsilcisi ile görüşerek kalan taahhüt süresi hakkında bilgi alabilirsiniz.

You might be interested:  Türk Telekomda Sınırsız Internet Ne Kadar?

Ev internet son ödeme tarihinden kaç gün sonra kesilir?

Faturalar ay sonu veya her ayın 15’inde kesilir. Sisteme yansıması yaklaşık 3 gün sürdüğünden, 3 gün sonrasında bir hafta sürecek şekilde sms göndererek bilgi verilmektedir. Son ödeme tarihleri kesim tarihi sonrasındaki 15.gündür.

Türk Telekom tarifenin ne kadar kaldığını öğrenme?

3. 9333 ile bakiye sorgulamak için: 9333’ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz.

Aylık kaç gb internet kullanıyorum nasıl öğrenirim?

Bunun için Android telefonlarda ilk olarak Ayarlar bölümüne girmeniz gerekiyor. Ayarlar bölüne giriş yaptıktan sonra ‘Veri kullanımı’ sekmesine basıyoruz. Buradan fotoğraftan da görebileceğiniz üzere belli bir tarih aralığına dair veri tüketimini görebilirsiniz.

* 124 nedir?

Tarifeden kalan tüm haklarınızı 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden de güncel kullanımlarınızı görebilir, fatura tutarınızı öğrenebilirsiniz.

Superonline abonelik iptali kaç gün sürer?

Superonline bayisinden evraklı fesih alınır, Bir hafta içerisinde Superonline çağrı merkezi iptal talebini sesli onay alarak tamamlar.

Superonline sözleşme nasıl ulaşırım?

Sözleşme, taahhütname ve aboneliğimle ilgili belgelere nasıl ulaşabilirim? ​Aboneliğinize ait sözleşme ve belgelerinizi Turkcell Uygulaması uygulamamızdan, profil ayarlarına giriş yaptıktan sonra belgelerimin altında görüntüleyebilirsiniz.

Internet sözleşmesi kaç yıllık?

Yani mobil operatörlerin ve internet servis sağlayıcılarının bir yıldan fazla yaptığı sözleşmelerin aslında tüketici için bir önemi yok. Tüketici 12 aydan daha fazla süreli imzaladığı sözleşmeden ister ilk ay, ister 13. ay ayrılsın hiçbir ceza ödemeksizin bu sözleşmesini iptal edebiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.