Index Bilgisayar Kimin?

Nevres Erol Bilecik (d. 26 Kasım 1962; Antakya, Hatay) Türk iş adamı, eski Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı, Index Grup CEO’su.

Indeks hangi ülkenin malı?

Index Grup, 1989 yılında Türkiye genelindeki bilgisayar firmalarına, ihtiyaç duydukları tüm teknoloji ürünlerini, güçlü bir distribütör güvencesi ile sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Index hangi marka?

Indeks hangi marka? Index ‘in dağıtımını yaptığı markalar arasında, Apple, HP, Lenovo, Asus, Acer, Canon, Epson, Intel, Microsoft, LG, Kingston gibi dünya devleri bulunmaktadır. Index Bilgisayar, “INDES” koduyla, 2004 Haziran’ından bu yana BIST’de işlem görmektedir.

Salih Baş kimdir?

Evli ve 1 çocuk babası olan Salih Baş, İngilizce bilmektedir. 1965 yılında Giresun’da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Bulancak’ta tamamlamış, 1987 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Indeks Bilgisayar Genel müdür?

İndeks Bilgisayar’ın genel müdürlüğü görevine Banu Sürek getirildi. Şirketin önceki genel müdürü Atilla Kayalıoğlu, görevine İndeks İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak devam edecek. Index Grup şirketlerinden İndeks Bilgisayar’ın genel müdürlüğü görevini Banu Sürek üstlendi.

Indeks Bilgisayar Sistemleri ne iş yapar?

İndeks Bilgisayar olarak faaliyetlerimizi, bilişim sektörü bünyesinde sürdürüyoruz. Ürün portföyümüzde bilişim teknolojisine dair tüm ürün gamlarını barındırmakla birlikte, ticaretin ağırlığını kişisel bilgisayarlar ve akıllı telefonlar oluşturuyor.

You might be interested:  Cs Go Ne Kadar Internet Harcar?

Indeksleme ne anlama gelir?

İndeksleme, bilgi erişimde kullanılan temel işlemlerden biri, belki de en önemlisidir. Bir indeksin temel işlevi de, indeksleme aracılığıyla depolanmış alan doküman ya da dokümanlara erişimdir. Bu depolama indeksleme ile belli kurallar doğrultusunda yapılmaktadır. Depolama ve erişim birbirinden ayrılmaz iki işlemdir.

Index nedir ne işe yarar?

İndeks, verilerin indeksleme alanına göre sıralanmış ve tablo halini almış şeklidir. Belirli bir sıra düzenine geçmek için indeks yapısı kullanılır. Bu şekilde veriler istenilen sıraya göre dizilmiş olur ve verilerin olduğu sıradan daha farklı şekilde görünümü sağlanır.

Indes ne Firması?

INDES – INDEKS BILGISAYAR SISTEMLERI MUHENDISLIK SANAYI VE TICARET A.S.

Index değeri ne demek?

İndex, bireyde veya toplumda hastalığın ve etkeninin miktarını ya da şiddetini belirlemek için kullanılan ölçüm metodlardır.

Datagate Genel müdür?

Salih Bas – General Manager – Datagate Bilgisayar A.S. | LinkedIn.

Yönetim Kurulu Başkanı kim?

Yönetim kurulu başkanı, bir şirkette hak sahiplerini ve kurul hissedarlarını temsil eden kişiye verilen mesleki addır. Şirketi temsil eden yetkili kişidir. Hissedarlara toplantı ya da gelişmelerle ilgili bilgi verir.

Yönetim Kurulu üyeleri kimlerdir?

Tipik iç yöneticiler şunlardır:

 • Yönetim kurulu başkanı da olabilen icra kurulu başkanı (CEO)
 • Mali işler müdürü (CFO) veya başkan yardımcısı yöneticiler.
 • İnsan kaynakları müdürü
 • Büyük hissedarlar.
 • İşçi sendikaları, büyük kredi verenler ve paydaş temsilcileri.
 • Indes hisse kimin?

  INDES Kime ait? INDES, %7,79 oranında DESBİL TEKNOLOJİK ÜRÜNLER TİC A Ş %59,9 oranında DİĞER %32,31 oranında NEVRES EROL BİLECİK iştiraklerine aittir.

  Atilla Kayalıoğlu kimdir?

  ATİLLA KAYALIOĞLU. 1952 yılında Samsun’da doğan Atilla Kayalıoğlu, 1974 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, daha sonra Syracuse Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır.

  You might be interested:  Whatsapp Guvenlik Kodu Degisti Ne Demek?

  Indes ne üretiyor?

  Indes ne üretiyor? Bu fabrika bünyesinde Kamyon ve Otobüs Fabrikaları, Jeneratör Fabrikaları, İş Makinesi, Forklift ve Akü Fabrikaları, Gemi, Motor Yat Fabrikaları yer almaktadır. Bu Fabrikalara Ek Olarak Ayrıca Indeks A.Ş.

  Indes hisse kimin?

  INDES Kime ait? INDES, %7,79 oranında DESBİL TEKNOLOJİK ÜRÜNLER TİC A Ş %59,9 oranında DİĞER %32,31 oranında NEVRES EROL BİLECİK iştiraklerine aittir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.