Gg Ne Demek Whatsapp?

GG Nedir? Oyun tutkunlarının oldukça fazla kullandığı GG kısaltması ‘iyi oyun’, ‘güzel oyun’ anlamlarına gelmektedir.

GG ne demek mesajda?

Good Game şeklinde açılımı olan ve Türkçe ile iyi oyun- güzel oyun anlamına gelen GG kısaltması oyunlarda çokça kullanılmaktadır. Kelime anlamı, tam şekilde budur.

Sosyal medya GG ne demek?

good game manasına gelir, kazanan tarafın ilk olarak yazması hoş olmaz, rakibe bir sinir dalgası yayar. çok oyunculu * oyun platformlarında, genelde oyunu kaybedenin ilk olarak söylediği iyi niyet tamlamasıdır. gg = good game(s) manasında kullanılır.

GG WP neyin kısaltması?

ggnin extended versiyonu. good game well played. lol’de ‘league of legends’ her oyundan sonra alay edercesine yazılan kısaltmalar.

GG hesap ne demek?

Good Game, İyi oyun anlamına gelir. GG kelimesinin anlamı da iyi oyun, güzel oyun demektir. Oyunun chat kısmına yazılan GG, o oyunun beğenildiği ve oynayan kişinin oyundan zevk aldığı anlamına gelir.

12 GG ne demek?

GG’nin açılımı Good Game şeklindedir. Türkçe karşılığı olarak iyi oyun – güzel oyun anlamına gelen GG kısaltması oyunlarda oyuncular tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Çevrim içi oyunlarda bulunan chat kısmında bu kısaltmayı sıklıkla görüyoruz. Oyun tutkunlarının kendi yarattıkları kelimelerin başında gelen gelir.

You might be interested:  Bilgisayar Cpu Nasıl Bakılır?

GG ve ez ne demek?

online oyunlarda kazanılan oyun sonrasında ‘good game, easy’ manasına gelen kısaltma. hafif aşağılama içerir. genellikle aşağılık kompleksi barındıran oyuncuların karşı tarafı kendince küçük görme çabasıdır.

Best GG Kpop ne demek?

GG ifadesinin açılımı ‘Gamer Good’ olarak bilinmektedir. Türkçesi iyi oyun ve iyi oyuncu anlamına gelmektedir.

Oyunda tt ne demek?

‘trending topic’ anlamına gelen tt kısaltmasından hareketle, ‘yükselen, trend haline gelen başlık olmak’ anlamına gelmekteymiş.

GG ne demek küfür?

Good Game şeklinde açılımı olan ve Türkçe ile iyi oyun- güzel oyun anlamına gelen GG kısaltması oyunlarda çokça kullanılmaktadır.

VALO WP ne demek?

Wp iki kelimenin kısaltılmış halidir. Bu kellimeler well ve played’dir. Well played yerine wp kullanılır. Well played denilerek bir kişiyi övme hatta onore etme kullanılır.

WP whatsapp demek mi?

Efendim “WP” son zamanlarda yükselişe geçmiş olan yeni bir sosyal ağ platformu Wattpad’dir. Yani bir çok insanın düşündüğü gibi sohbet uygulaması olan whatsapp değildir. Fakat bizim gibi blog yazarı olan yada uzun zamandır internetle haşır neşir olan birine sorarsanız “WP” yıllardır “Wordpress” için kullanılır.

GT demek ne demek?

Bu kelime grubu da geri takiptir. Karşılıklı olarak birbirini takip etmek isteyen sosyal medya kullanıcılarının sıklıkla kullandığı bir kısaltmadır. GT kısaltmasını kullanan bir kullanıcı karşı tarafa ben sizi takip edeyim, karşılığında size de beni takip edin demek istiyordur.

Instagram GB ne demek?

GB kısaltması ve açılımı sosyal medya platformlarından olan Instagrama özgü bir ifadedir. GB Ne Demek? GB kısaltması ‘Geri Beğeni’ sözcüklerinin baş harflerinin bir araya gelmesi ile oluşmuş ve Instagram kullanıcıların bildiği bir ifadedir.

Oyunda GP ne demek?

gold pieces frp oyunlarinda falan (bkz: frp) para birimi

You might be interested:  Eba Ücretsiz 8 Gb Internet Nasıl Alınır?

GG ve ez ne demek?

online oyunlarda kazanılan oyun sonrasında ‘good game, easy’ manasına gelen kısaltma. hafif aşağılama içerir. genellikle aşağılık kompleksi barındıran oyuncuların karşı tarafı kendince küçük görme çabasıdır.

Oyunda tt ne demek?

‘trending topic’ anlamına gelen tt kısaltmasından hareketle, ‘yükselen, trend haline gelen başlık olmak’ anlamına gelmekteymiş.

DM oyunda ne demek?

Dungeon Master (DM) zindan efendisi anlamına gelen ve rol yapma oyunlarında (RYO) oyuncuları yönlendiren kişidir. DM’ye oyun yöneticisi de denir. Oyunculardan önce tüm hikâyeyi okuyarak veya kendileri yazarak bu hikâye doğrultusunda oyunu yönetir ve oyuncuların belirli bir senaryoyu takip etmelerini sağlar.

AFK ne anlama gelir?

İngilizce olarak Away from Keyboard şeklinde söylenen bir cümle grubudur. Anlamı ise ‘bilgisayar başında değil’ şeklinde ifade edilir. Uzun bir süre bilgisayarın başında bulunmayan oyuncuların, diğer oyunculara bunu anlattığı bir kısaltma olarak değerlendirilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.