Gb Whatsapp Ne Ise Yarar?

Gb Whatsapp, orijinal Whatsapp’ın yasakladığı bir sürümdür. Kullananlara yüksek oranda gizlilik sunar, fakat yasaklı bir uygulama olmasından kaynaklı Whatsapp tarafından 1 gün veya 1 hafta süreyle cezalandırılabilir. Gb Whatsapp uygulamasıyla çevrimiçi olduğunuzu sizden başkası bilmeyecek!

GB WhatsApp ne özelliği var?

WhatsApp’a Alternatif Olarak Geliştirilen GBWhatsApp’ta Bulabileceğiniz 5 Özellik

 • Bir kere de 90 fotoğraf gönderebilirsiniz.
 • İkinci Tik Özelliğini Gizleme.
 • ‘Yazıyor’ bildiriminin karşıya gitmesini engelleme.
 • 24 Saat ‘Çevrimiçi’ Kalma.
 • Konuşmalarınızı Şifreleme.
 • GB WhatsApp neden yasaklandı?

  Eğer geçici olarak yasaklandınız hatasıyla karşılaşıyorsanız, bunun sebebi GBWhatsApp, WhatsApp Plus, YoWhatsApp gibi orijinal WhatsApp’ın çakması olan uygulamalar kullanmanızdır. WhatsApp, artık orijinal uygulamayı kullanmayanların hesabına bu şekilde yaptırımlar uygulamaya başladı.

  GB WhatsApp ne?

  GBWhatsapp APK ile resmi WhatsApp uygulamasına ek özellikler getiren anlık mesajlaşma uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz. GBWhatsapp APK, SMS’in yerini alan iletişim uygulaması WhatsApp’ın sunmadığı özellikleri sunan ücretsiz bir uygulama.

  GBWhatsApp zararlı mı?

  GBWhatsApp gibi tüm ücretsiz üçüncü taraf klon uygulamalar, kullanıcıların güvenliğini kullanıcının haberi olmadan tehlikeye atma potansiyeline sahip. Dolayısı ile WhatsApp üzerinde gerçekleştirdiğiniz sohbetlerin güvenliğinden emin olmak istiyorsanız bu tarz uygulamalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

  You might be interested:  Whatsapp Konusmalari Nereye Kaydolur?

  WhatsApp Profilime kim bakmış?

  Resmi olarak WhatsApp uygulaması içerisinde böyle bir imkan yer almıyor. Birkaç uygulama indirerek profilinize kimin baktığını görebilirsiniz. WhatsApp hesabıma kim baktı programı kendi veri tabanını kullanarak profil ziyaretlerine dair kullanıcıları bilgilendiren uygulamalar olarak nitelendirilir.

  1 GB WhatsApp nasıl kullanılır?

  Hem yurtiçinde hem yurtdışında doyasıya ücretsiz mesajlaşmak için UCRETSİZ yaz 5555’e gönder. Yurt içinde 1GB, yurtdışında aylık 20 MB’a kadar Whatsapp, Bip ve Wirofon internet kullanımlarını kapsar.

  WhatsApp hesabıma başkası giriyor ne yapmalıyım?

  Hesabınıza erişiminiz varsa ve başka birinin WhatsApp Web/Masaüstü üzerinden hesabınızı kullandığından şüpheleniyorsanız tüm bilgisayarlardan çıkış yapmanızı öneriyoruz. WhatsApp, hesabınızı korumak amacıyla, başka biri sizin telefon numaranızla WhatsApp’a kaydolmaya çalıştığında size bildirim gönderir.

  Wp plus ne işe yarıyor?

  WhatsApp Plus, WhatsApp Messenger’ın orijinal sürümünde olmayan özellikleri sunan üçüncü taraf bir uygulamadır. Uygulamanın en büyük avantajı, WhatsApp Messenger’ın orijinal sürümündeki belli başlı kısıtlamaları ortadan kaldırılmasıdır.

  WhatsApp durum özel ne demek?

  Durum güncellemeleriniz, ancak telefon numarası telefonunuzun rehberinde kayıtlı olan ve sizin telefon numaranızı kendi rehberine kaydetmiş kişiler tarafından görülebilir. Durum güncellemelerinizi tüm kişilerinizle veya yalnızca belirli kişilerle paylaşmayı seçebilirsiniz.

  WhatsApp Aero ne işe yarıyor?

  whatsapp’ın 3. parti uygulaması. binlerce tema seçeneği, silinen mesajları, hikayeleri görebilme, log bilisiyle kim ne zaman çevrimiçi olmuş bakabilme, okundu/ kaydediyor/ yazıyor/ çevrimiçi gibi bilgilerinizi gizleyebilme, profilinizi ziyaret edenleri görebilme, resim ve vieodaki gönderme sayısı ve boyut olarak

  Mavi WhatsApp ne demek?

  Uygulamanın tüm özellikleriyse şöyle: Gizlilik : Mavi tikler, 2.tikler, yazıyor, kaydediyor, mavi mikrofon ve benzeri her şeyi gizleyebilirsiniz. Profilime Kim Baktı? : Whatsapp Plus sayesinde profilinize kimin baktığını kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için “Rehberler” bölümüne bakınız.

  You might be interested:  Apple Müzik Ne Kadar Internet Yer?

  WhatsApp kişisel bilgileri çalıyor mu?

  WhatsApp, gizlilik notlarına göre kişi isimleri ve adresleri saklamıyor. Kişi isimleri ve numaralar, WhatsApp’ın sunucularında değil de telefonunuzda eşitleniyor. Facebook’un aksine WhatsApp, konum bilgisini de toplamıyor. Bunların dışında WhatsApp, uygulama üzerin den gönderilen verilerin güvenliliğini garantilemiyor.

  WhatsApp şu an tehlikeli mi?

  WhatsApp, uçtan uca şifreleme sayesinde mesajlaşma işini son derece güvenli bir hale getirmiş olsa da, görüşmelerinizin dinlenmesi halen mümkün. Örneğin mSpy adındaki yazılım, aramalar, web’de gezinti, metin mesajları, WhatsApp görüşmeleri ve fazlasını bir sunucuya geri gönderiyor.

  WhatsApp Plus özel gizlilik nedir?

  Uygulamanın tüm özellikleriyse şöyle: Gizlilik : Mavi tikler, 2.tikler, yazıyor, kaydediyor, mavi mikrofon ve benzeri her şeyi gizleyebilirsiniz. Profilime Kim Baktı? : Whatsapp Plus sayesinde profilinize kimin baktığını kolaylıkla görebilirsiniz.

  WhatsApp Plus da neler var?

  WhatsApp Plus tarafından kullanıcılara sunulan özellikler:

 • Özelleştirilebilir 4 binden fazla tema.
 • Özelleştirilebilir arayüz.
 • Farklı yazı tipleri.
 • Resmi uygulamada olmayan emojiler.
 • Çevrimiçi bildirimini gizleme.
 • Mavi tiki ve gönderildi tikini gizleme.
 • Uygulamayı desen ve parmak izi ile kilitleme.
 • WhatsApp Aero ne işe yarıyor?

  whatsapp’ın 3. parti uygulaması. binlerce tema seçeneği, silinen mesajları, hikayeleri görebilme, log bilisiyle kim ne zaman çevrimiçi olmuş bakabilme, okundu/ kaydediyor/ yazıyor/ çevrimiçi gibi bilgilerinizi gizleyebilme, profilinizi ziyaret edenleri görebilme, resim ve vieodaki gönderme sayısı ve boyut olarak

  WhatsApp Aero özel gizlilik nedir?

  Whatsapp Aero Özellikleri

  Mavi tik okundu bilgisi kaldırma. Okundu, yazıyor,çevrimiçi gibi bilgileri gizleme. (Whatsapp bunu sunuyor ancak bu özelliği aktifleştirdiğiniz zaman siz de karşı tarafın bilgilerini göremiyorsunuz. Burada ise siz görüyorsunuz ancak karşı taraf sizin bilgilerinizi göremiyor).

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.