Çift Sim Kartlı Telefon Whatsapp Nasıl Kullanılır?

Bu üç markanın çift SIM destekleyen cihazlarından birine sahipseniz ilk olarak Play Store’dan WhatsApp uygulamasını indirmelisiniz. Daha sonra cihazların Ayarlar menüsünden kullandığınız cihaza bağlı olarak App Twin, Dual Apps veya Clone App seçeneğine girmeniz gerekiyor.
İlk önce WhatsApp uygulamasını Play Store hesabınızdan telefonunuza indirin. WhatsApp, programı yüklemek için telefonunuza bir doğrulama kodu gönderiyor. Kodun gönderileceği numara yerine SIM1 numaranızı yazın.

Telefonda çift WhatsApp kullanılır mı?

WhatsApp hesabınız, sadece tek bir numarayla tek bir telefonda doğrulanabilir. Çift SIM kartlı bir telefon kullansanız bile WhatsApp hesabınızı doğrularken numaralardan birini seçmeniz gerekir. Aynı WhatsApp hesabını iki farklı numarayla kullanmanız mümkün değildir.

WhatsApp ikiz uygulama nasıl yapılır?

Ayarlar > Uygulamalar > İkiz Uygulama bölümüne gidin ve özelliği uygulamak istediğiniz uygulamanın düğmesini açın veya kapatın. İkiz uygulama başlangıç ekranında görüntülenecektir.

Aynı WhatsApp hesabı aynı anda 2 farklı cihazda kullanılabilir mi?

Çoklu Cihaz 2.0 sistemi sayesinde aynı WhatsApp hesabı iki farklı telefonda bağımsız olarak kullanılabilecek.

2 tane WhatsApp nasıl yüklenir?

Şu adımları izleyerek uygulama aracılığı ile bir telefonda iki WhatsApp hesabı kullanabilirsiniz. Parallel Space-Çoklu hesap uygulamasını indirin. Uygulamayı başlatın ve WhatsApp seçeneğinin yanındaki “Ekle” butonuna dokunun. Cihazınızda yaratılan yeni bir alana WhatsApp uygulaması eklenecek.

You might be interested:  Whatsapp Nasıl Para Kazanıyor?

Samsung çift sim kartlı telefonlarda WhatsApp nasıl kullanılır?

Galaxy A70 cihazında Dual Messenger özelliğini etkinleştirmek için lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

 1. 1 Menüden Ayarlar uygulamasına dokunun.
 2. 2 Gelişmiş Özellikler sekmesine dokunun.
 3. 3 Dual Messenger sekmesine dokunun.
 4. 4 Dual Messenger’da kullanmak istediğiniz ikinci uygulamayı Aktif konuma getirin.

Ikinci WhatsApp nasıl yapılır?

Settings / Ayarlar menüsünde Advanced features / Gelişmiş seçenekler seçeneğini ziyaret edin. Bu menüde Dual Messenger seçeneğini bulup üzerine dokunun. WhatsApp’ın yanındaki seçeneğe dokunarak etkinleştirin.

Başka biri benim WhatsApp girebilir mi?

WhatsApp’ın uçtan uca şifreli olduğunu ve mesajların sadece cihazınızda depolandığını; bu sebeple başka bir cihazdan hesabınıza erişen kişilerin geçmiş sohbetlerinizi okuyamayacağını lütfen unutmayın.

Dual WhatsApp ne demek?

Samsung’un çıkardığı orta ve üst düzey telefonlarda bulunan Dual Messenger özelliği, ekstra bir programa ihtiyaç duymadan mesajlaşma uygulamalarını kopyalamanızı sağlıyor. Uygulamayı kopyaladıktan sonra ikinci bir hesabınız ile uygulama kullanılabiliyor.

Ortak WhatsApp nasıl yapılır?

WhatsApp’ı açın >üst üste üç noktaya basın ve diğer seçenekler’e dokunun. Bağlı Cihazlar’a dokunun.

Süreç iOS için şöyle işliyor:

 1. WhatsApp’ta Ayarlar’a gidin.
 2. Bağlı Cihazlar’a dokunun.
 3. Çoklu Cihaz Beta Programı’na dokunun.
 4. Beta Programına Katıl’a dokunun.

Eşimin WhatsApp mesajlarını nasıl takip edebilirim?

Yapmanız gereken tek şey mSpy’a üye olup uygulamayı takip etmek istediğiniz cihaza yüklemek. Sonrasında kontrol panelinin bulunduğu cihazdan takip işlemine başlayabilirsiniz. Uygulama hedef cihazda arka planda çalışacağı için takip edilen kişinin fark etmesi mümkün değildir.

WhatsApp başka cihazda kaydediliyor ne demek?

WhatsApp, hesabınızı korumak amacıyla, başka biri sizin telefon numaranızla WhatsApp’a kaydolmaya çalıştığında size anlık bildirim gönderir. Hesabınızı güvende tutabilmek için, doğrulama kodunuzu başkalarıyla paylaşmaktan kaçının.

Çift WhatsApp nedir?

İkinci WhatsApp’ın kısayolu ana ekrana turuncu bir simge ile belirtilerek oluşturuldu. Bu uygulama üzerinden yeni hesabınızın kurulumunu yapabilirsiniz. Dual Messenger özelliği WhatsApp’ın dışında Facebook, Facebook Messenger ve Snapchat gibi uygulamalar tarafından da destekliyor.

You might be interested:  Windows 10 Nasıl Yüklenir Bedava?

Çift hatlı cep telefonu nasıl kullanılır?

Çift SIM kart kullanımını etkinleştirmek için

 1. Her iki SIM kartının da takılı olduğundan emin olun.
 2. Ana ekran konumundan, Uygulamalar ekran simgesine dokunun.
 3. Ayarlar > Dual SIM / Dual SIM ayarları öğelerini bulup dokunun.
 4. SIM1 ve SIM2 yanındaki kaydırma kızağını sağa doğru çekin.

Dual WhatsApp ne demek?

Samsung’un çıkardığı orta ve üst düzey telefonlarda bulunan Dual Messenger özelliği, ekstra bir programa ihtiyaç duymadan mesajlaşma uygulamalarını kopyalamanızı sağlıyor. Uygulamayı kopyaladıktan sonra ikinci bir hesabınız ile uygulama kullanılabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.