Biple Nasıl Internet Kazanılır?

BiP hediye internet nasıl kazanılır? Öncelikle kullandığınız operatör Turkcell olmalı. Eğer telefonunuzda yoksa BiP uygulamasını indirip giriş yapmalısınız. Bir diğer yöntem ise BIP yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj gönderdikten sonra gelen linke tıklayarak indirebilirsiniz.
BiP Yıldızları kampanyasından yararlanabilmek için BiP keşfet bölümünde yer alan BiP Yıldızları kanalını takip etmek ve en az 1 kez mesaj atmış olmak gerekmektedir. BiP Yıldızları kanal takipçileri, kendilerine özel mesaj hedefleri doğrultusunda mesaj hedeflerini yerine getirince Günlük 1 GB kazanacaktır.

Bipten 5 GB internet nasıl yapılır?

Kampanyadan faydalanabilmek için BiP Hediye Avı kanalını takip etmeniz gerekmektedir. En fazla puan toplayan ilk 5.000 BiP kullanıcısı, Haftalık 5GB; sonraki 10.000 kullanıcı Günlük 2GB; sonraki 20.000 kullanıcı ise Günlük 1GB kazanacaktır.

BiP çok internet yiyor mu?

Ücretsiz BİP Kullanımı:

Mobil internet bağlantınız ile BiP uygulamasından yapacağınız metin, fotoğraf, video ve sesli mesaj gönderimleri ile sesli ve görüntülü görüşmeler (arama ve aranma) internet kotanızdan düşmeyecektir.

BiP Kim 1 GB ister nasıl yapılır?

Yaani uygulamasını indirip Kim GB İster butonuna tıklayarak veya www.yaani.com.tr üzerinden yarışmaya katılabilirsiniz. Yaani Kim GB İster, www.yaani.com.tr ve Yaani mobil uygulaması üzerinden oynanabilen internet paketi ödüllü bir bilgi yarışmasıdır.Yarışma 3’er soruluk 5 aşamadan oluşmaktadır.

You might be interested:  Internet Hızım Kaç Mbit Nasıl Öğrenebilirim?

BiP internet nasil yapilir?

Bip hediye internet kazanabilmek için verilen görevler; 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj atmanızı gerektiğini bildiren görevler alırsınız ve bu görevleri hafta dolmadan bitirir yani tamamlarsanız günlük 1 GB internet kazanma hakkına sahip olabilirsiniz.

Turkcell bedava internet nasıl kazanılır?

Turkcell bünyesinde yer alan BİP uygulaması sayesinde siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak için telefonunuzda BİP uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. BİP uygulaması üzerinden “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip edip, size belirtilen lokasyonlara gidip hediye kazanabilirsiniz.

BiP hangi hatlara ücretsiz?

BiP’i tüm operatör kullanıcıları ücretsiz indirip kullanabilir. Üstelik BiP Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone İletişim Pass kullanıcılarının internetinden harcamaz. İnternet paketiniz olmasa bile BiP’te kesintisiz iletişime devam edebilirsiniz.

BiP in sahibi kim?

Turkcell bünyesinde olan BiP uygulaması Türk mühendisler tarafından geliştirilmiştir. Turkcell’e ait olan BiP %100 Türk uygulamasıdır. Türkiye’nin ilk GSM ağı olan Turkcell 2019 yılının başında Türkiye’de bulunan cep telefonu kullanıcılarının %41.6’sına sahip olmuştur.

BiP internet olmadan çalışır mı?

Üç şirketten yapılan ortak açıklamaya göre, iş birliği kapsamında Türk Telekom müşterileri BiP’i, Turkcell kullanıcıları ise Türk Telekom’un yeni nesil sosyal medya platformu Yaay’ı internet kotalarından harcama yapmadan kullanabilecek.

Kim 20 GB ister nasıl oynanır?

5 aşamadan ve her aşamasında 1 soru bulunan bir GB ödüllü yarışmadır.

 1. BiP uygulamasını Android cihazınıza indirmek ve “Keşfet” alanı altındaki “Kim 20 GB İster?” kanalını takip etmek ücretsizdir.
 2. Kim 20 GB İster? 5 aşamadan ve her aşamasında 1 soru bulunan bir GB ödüllü yarışmadır.

Bil Kazan Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en eğlenceli yarışması Bil Kazan BiP’te!

BiP uygulaması içerisinden Keşfet’e girip, Bil Kazan yarışma servisini takip ederek yarışmaya katılabilirsiniz.

 1. Bil Kazan bir yarışma servisidir.
 2. Her çarşamba büyük ödül yarışması sabah saat 09:00’da açılır ve 24 saat açık kalır.
You might be interested:  Adeks Internet Cafe Saati Ne Kadar?

Kim GB ister ücretli mi?

Kim GB İster? ücretsiz olarak MetaByte biriktirmenizi ve dilediğiniz zaman kullanabilmenizi sağlar. Her gün uygulamayı ziyaret ederek ücretsiz kazanımlardan faydalabilirsiniz. Kazan Kazan oyunumuz ise ücretli olup; ucuz, kolay ve eğlenceli yoldan MetaByte kazanmanızı sağlar.

BiP 1 GB ne demek?

BiP uygulaması içerisinden gerçekleştirilen kişiden kişiye yapılan sesli, görüntülü ve her yöne aramalarda kullanılan datalar pakete dâhildir. Kampanyadan Turkcell, aktif, bireysel, kurumsal, faturalı, faturasız, ses hatları faydalanabilecektir.

BiP de salla kazan nasıl yapılır?

​Salla Kazan ikinci ekrandan tıklayarak BiP indiren ve BiP Salla Kazan kanalına gelen kullanıcıları sürpriz hediyeler bekliyor. *Kampanya 13 Mayıs 2020 günü başlamıştır. *Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir.

Gnç 1 TL 1 GB nasıl yapılır?

KATIL GNC yazıp 2200’a SMS göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Katılım ücretsizdir. Kampanyadan 26 yaş altındaki Turkcell aboneleri faydalanabilir.

BiP internet paketi nasıl kullanılır?

BiP uygulaması hız kısıtlı İnternet paketleriyle birlikte alınabilir. BiP ile beraber alınan hız kısıtlı İnternet paketi bittiğinde, İnternet erişim hızı ile birlikte BiP kullanım hızı da 96 kbps’a indirilmektedir.

Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır?

Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye!

 1. Online İşlemler uygulamasından İlk TL Yükleyene, Haftalık 2GB Hediye!
 2. BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası
 3. Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye!
 4. Türk Telekom Mobil Ödeme ile Google Play harcamana Pokus’ta geçerli 10 TL hediye!

Bil Kazan Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en eğlenceli yarışması Bil Kazan BiP’te!

BiP uygulaması içerisinden Keşfet’e girip, Bil Kazan yarışma servisini takip ederek yarışmaya katılabilirsiniz.

 1. Bil Kazan bir yarışma servisidir.
 2. Her çarşamba büyük ödül yarışması sabah saat 09:00’da açılır ve 24 saat açık kalır.
You might be interested:  Windows 10 Old Dosyası Nasıl Silinir?

Turkcell internet gönderme nasıl yapılır?

Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.

 1. İnternet Paketi hediye etmek için hediye etmek istediğiniz paketi ve hediye etmek istediğiniz numarayı 2200’a gönderebilirsiniz.
 2. Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2200’a göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.