Bimcell Internet Nasıl Yapılır?

4551’e SMS göndererek, bimcell.com.tr online işlemler üzerinden veya BİMcell Online İşlemler uygulamamız üzerinden paketlerimizi satın almak için talep gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz.

BİMcell internet nasıl açılır?

ANDROID İÇİN : Ayarlar – Mobil Ağlar – Şebeke Modu – LTE/3G/2G’den LTE’yi seçerek 4.5G cihaz ayarlarınızı aktif hale getirebilirsiniz. IOS İÇİN : Ayarlar – Hücresel ya da Hücresel veri seçenekleri – Ses ve veri –LTE’ seçeneğini seçerek cihaz yarlarınızı aktif hale getirebilirsiniz.

BİMcell 20 GB 42 TL nasıl yapılır?

Dost XL yazıp 4551’e gönderin. BİMcell Dost XL Paketi’nden tüm faturasız BİMcell müşterileri faydalanabilecektir.

BİMcell 20 GB 20 TL nasıl yapılır?

BİMcell Haftalık 20GB Paketi’nden faydalanabilmek için aboneler, SMS göndermek suretiyle, BİMcell.com.tr’de yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden, Mobil online uygulaması (MOİM) üzerinden veya BİMcell müşteri hizmetlerini arayarak ilgili paket için talepte bulunabilecektir.

BİMcell’de hediye internet var mı?

BİMcell’den yeni hat alan abonelere özel HEDİYE 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB cepten internet fırsatı! Hattınız aktif olduktan sonra, 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

You might be interested:  Dll Dosyaları Nereye Atılır Windows 8.1?

Paketsiz internet erişim onayı nedir BİMcell?

Paketsiz internet kullanım onayı, sadece mobil hatta ücretli bir internet faydası bulunmadığında yapacağınız ilk internet kullanımı için istenmektedir. Onay vermeseniz bile, hattınızı kullanmaya devam edebilirsiniz ancak bu durumda internet erişiminiz durdurulacaktır.

BİMcell internet çekim gücü nasıl?

BimCell’in çekim gücü son derece iyidir. Bu nedenle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. BimCell’in çekim gücü yüzde 98’lere kadar çıkmaktadır. Bulunduğunuz yerdeki BimCell çekim gücünü sorgulamak için yapabilecekleriniz şunlardır; Türk Telekom alt yapısını sorgulayabilirsiniz.

BİMcell haftalık 20 GB paketi nasıl yapılır?

HAFTALİK 20 GB EKSTRA yazıp 4551’e gönderin.

20 GB internet ne kadar?

Paket Bilgisi

Hangi Paket? Doyasıya 20GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 200 DK + Her Yöne 200 SMS + 20 GB İnternet
Ne Öderim? 55 TL / Ay
Nasıl Alırım? DOYASIYA 20GB yaz 5555’e gönder.

Bimcel 30 GB nasıl yapılır?

Kampanya süresince 3G sim kartını 4.5G sim kart ile değiştiren abonelerimize 7 gün geçerli 30 GB yurt içi cepten internet hakkı ücretsiz olarak hediye edilecektir. Abonelerimiz sim kart değişiklikleri sonrasında, 5555’e 4.5G 30GB yazıp SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir.

10 GB internet ne kadar?

Aylık 10GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 54 TL! AYLIK EK 10GB yazıp 5555e gönderin. 24.05.2022 Tarihi itibarıyla Aylık 10GB Paketi’nin fiyatı 54 TL olarak güncellenmiştir. Aylık 10GB Paketi tanımlı olan müşterilerimiz, bu tarihten sonraki kullanımları için 54 TL fiyatı üzerinden ücretlendirileceklerdir.

BİMcell 5 GB Hediye nasıl yapılır?

Bimcell’de 100 TL ve üzeri yükleme yapıldığında 5 GB internet hediye olduğu ilgili firma üzerinden hem SMS olarak hem de sitesinde yazmakta. Bu kampanyadan faydalanmak için yükleme yaptıktan sonra dendiği üzere 4551 e Bimcell şenlik yazıp gönderdim.

You might be interested:  Windows 10 Fotoğrafları Nerede?

BİMcell 1 GB hediye nasıl yapılır?

BİMcell 1 GB Cepten İnternet Paketi

  1. BİMcell Müşteri Hizmetleri’nden (444 4 551) destek alabilir ve ayarlarınızı yaptıktan sonra internete bağlanabilirsiniz.
  2. 1 GB cepten internet paketi için 1GB yazıp 4551’e gönderdikten sonra paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir.

BİMcell haftalık hediye var mı?

Her hafta BİMcell’den sana özel hediyeleri Sil Süpür! Her hafta sürpriz hediyeler sizi bekliyor! Cepten internet, konuşma ve daha fazlası için şimdi Online İşlemler Uygulaması’ndan giriş yapın! Online İşlemler uygulaması’nı indirmek için tıklayınız.

BİMcell mi Türk Telekom mu?

BİMcell kurulduğundan bu yana Türk Telekom altyapısını kullanıyor.

BİMcell sil süpür nasıl aktif edilir?

Nasıl Kayıt Olabilirsiniz? Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri süpürmeye başlayabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.

BİMcell 5 GB Hediye nasıl yapılır?

Bimcell’de 100 TL ve üzeri yükleme yapıldığında 5 GB internet hediye olduğu ilgili firma üzerinden hem SMS olarak hem de sitesinde yazmakta. Bu kampanyadan faydalanmak için yükleme yaptıktan sonra dendiği üzere 4551 e Bimcell şenlik yazıp gönderdim.

20 GB internet ne kadar?

Paket Bilgisi

Hangi Paket? Doyasıya 20GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 200 DK + Her Yöne 200 SMS + 20 GB İnternet
Ne Öderim? 55 TL / Ay
Nasıl Alırım? DOYASIYA 20GB yaz 5555’e gönder.

BİMcell’e Nasıl abone Olunur?

BİMcell. BİMcell’e abone olmak için hangi evraklar gereklidir? Kimlik fotokopiniz ile en yakın BİM mağazasına uğrayınız, ilgili formları doldurup simkartınızı alınız. BİMcell Bireysel Abonelik Sözleşmesi için tıklayınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.