Bimcell De Kalan Internet Nasıl Öğrenilir?

5555 numarasına KALAN yazarak gönderin. SMS gönderdikten sonra kısa süre içinde Bimcell kalan kullanım haklarınızı içeren bir mesaj gelecektir. Dakika, sms ve internet gibi paket kullanım haklarını öğrenmenin en hızlı yolu sms yöntemidir.
9333’ü arayarak; Arama sonucu, bakiyeniz sesli yanıt sistemi tarafından size anons edilir.

BİMcell internetim ne kadar kaldi?

İnternet paketlerinde kota bilgimi nasıl sorgulayabilirim? 10 GB paketi için KALAN BIMCELL 10 GB yazıp 4551’e SMS göndererek internet paketinizdeki kalan miktarı sorgulayabilirsiniz.

BİMcell 20 GB internet paketi nasıl yapılır?

BİMcell Haftalık 20GB Paketi’nden faydalanabilmek için aboneler, SMS göndermek suretiyle, BİMcell.com.tr’de yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden, Mobil online uygulaması (MOİM) üzerinden veya BİMcell müşteri hizmetlerini arayarak ilgili paket için talepte bulunabilecektir.

BİMcell dost S paketi bitti mi?

BİMcell Dost S, Dost M, Dost L paketleri 29.06.2022 tarihi itibarıyla kapatılmıştır ve paketler tekrar yenilenmeyecektir. Hâlihazırda paketten faydalanmakta olan mevcut müşteriler paket kapsamında sunulan faydalardan geçerlilik süresi sonuna kadar yararlanacaktır.

You might be interested:  Nasıl Açılır Whatsapp Aç?

BİMcell 20 GB 42 TL nasıl yapılır?

Dost XL yazıp 4551’e gönderin. BİMcell Dost XL Paketi’nden tüm faturasız BİMcell müşterileri faydalanabilecektir.

Kaç gb internetim kaldığını nasıl öğrenebilirim?

İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Faturalı hatlar için yapılan sorgularda son 1 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil değildir.

1 gb internet ne kadar?

Paket Bilgisi

Hangi Paket? Ek 1GB İnternet Paketi
Ne Alırım? 1 GB Cepten İnternet
Ne Öderim? 5 TL / AY
Nasıl Alırım? EKINTERNET yaz 5555’e gönder

BİMcell haftalık 20 GB SMS nasıl yapılır?

HAFTALİK 5 GB EKSTRA yazıp 4551’e gönderin. HAFTALİK 10 GB EKSTRA yazıp 4551’e gönderin. HAFTALİK 20 GB EKSTRA yazıp 4551’e gönderin.

20 GB internet ne kadar?

​Doyasıya 20 GB paketi, ayda sadece 55 TL’ye 20 GB cepten internet, her yöne 200 DK ve 200 SMS ile Türk Telekom’da!

Paket Bilgisi.

Hangi Paket? Doyasıya 20GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 200 DK + Her Yöne 200 SMS + 20 GB İnternet
Ne Öderim? 55 TL / Ay

BİMcell’de Ek internet nasıl yüklenir?

4551’e SMS göndererek, bimcell.com.tr online işlemler üzerinden veya BİMcell Online İşlemler uygulamamız üzerinden paketlerimizi satın almak için talep gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz.

BİMcell dost S paketi nedir?

BİMcell Dost S Paketi kapsamında 30 gün boyunca geçerli BİMcell’lilerle yurt içinde geçerli sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 750 dakika, 750 SMS ve yurt içi 4 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 28 TL’dir.

BİMcell 25 TL Paket nasıl yapılır?

Paket Bilgisi

BİMcell’lilere özel, BİMcell’lilerle sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 600 dakika ve yurt içi her yöne 600 SMS, 3 GB cepten internet veren Dost 3GB Paket sadece 26 TL! DOST3GB yazıp 4551’e gönderin.

You might be interested:  Ev Vergisi Internet Üzerinden Nasıl Ödenir?

BİMcell dost büyük paket nasıl yapılır?

Paket Bilgisi

DOST BUYUK yazıp 4551’e gönderin.

Bimcel 30 GB nasıl yapılır?

Kampanya süresince 3G sim kartını 4.5G sim kart ile değiştiren abonelerimize 7 gün geçerli 30 GB yurt içi cepten internet hakkı ücretsiz olarak hediye edilecektir. Abonelerimiz sim kart değişiklikleri sonrasında, 5555’e 4.5G 30GB yazıp SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir.

BİMcell paket alma nasıl yapılır?

*120#yi tuşladığınızda BİMcell paketlerine ulaşırsınız. Paketi satın almak için karşınıza gelen ekranda ilgili paket için tuşlama yapmanız gerekmektedir. Konuşma paketleri için paket tipi olarak ‘Ses Paketleri’ni seçiniz. Seçiminizin ardından istediğiniz paketin numarasını giriniz.

BİMcell küçük dost paketi nasıl yapılır?

DOST KUCUK yazıp 4551’e gönderin. BİMcell Dost Küçük Paketi’nden tüm faturasız BİMcell müşterileri faydalanabilecektir.

9333 ücretsiz mi?

Tarife kalan tüm kullanım hakları 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir. Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 ‘e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz.

BİMcell 5 GB Hediye nasıl yapılır?

Bimcell’de 100 TL ve üzeri yükleme yapıldığında 5 GB internet hediye olduğu ilgili firma üzerinden hem SMS olarak hem de sitesinde yazmakta. Bu kampanyadan faydalanmak için yükleme yaptıktan sonra dendiği üzere 4551 e Bimcell şenlik yazıp gönderdim.

Kaç dakika kaldığını nasıl öğrenebilirim?

Kalan dakikalarınızı KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzdan *159# tuşlayarak ‘ara’ tuşuna basabilir ya da K urumsal Online İşlemler üzerinden sorgulayabilirsiniz.

BİMcell’de hediye internet var mı?

BİMcell’den yeni hat alan abonelere özel HEDİYE 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB cepten internet fırsatı! Hattınız aktif olduktan sonra, 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published.