Bilgisayar Şarj Soketi Değişimi Ne Kadar?

Laptop şarj girişi soket tamir yada değişim işçilik fiyatımız 350 TL ‘dir.

Bilgisayar şarj aleti tamiri ne kadar?

Laptop şarj giriş yeri (şarj soketi) tamiri ve değişim fiyatı için marka model gerekmektedir. Ama ortalama fiyatları 150 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Şarj soketi tamiri ne kadar?

Şarj soketi değişim fiyatları genel olarak 50 TL ile 150 TL arasında farklılık göstermektedir.

Laptop şarj soketi bozuk olduğu nasıl anlaşılır?

Eğer ölçüm değerleri normalse şarj aleti ve kablosu çalışıyor demektir. Voltaj görmüyorsanız yada kabloyu oynattığınızda voltaj görüyorsanız sorun şarj alet kablosunda demektir ve değişmeniz gerekir. Sorun kablo veya adaptörde değilse o zaman laptop şarj soketinde demektir.

Laptop şarj aleti ne kadar?

Notebook Adaptörü Sıkça Sorulan Sorular

%8 indirimle Lenovo G710 (Type 80AH) Notebook Adaptör Şarj Aleti 176 TL’ye, %20 indirimle Acer Aspire 6935, 6935G Notebook Adaptör Şarj Aleti 123 TL’ye, %7 indirimle Apple MacBook Pro A1502 Adaptör Şarj Aleti Laptop Şarjı 343 TL’ye sahip olabilirsiniz.

You might be interested:  Windows 7 Mobil Etkin Nokta Nasıl Yapılır?

Laptop şarj aleti neden bozulur?

Notebook bilgisayarlar için bir diğer durum ise; notebook bilgisayarların elektrik prizi ile bağlantısını sağlayan adaptör cihazının da sürekli şarj işlemleri için kullanılması zamanla adaptörün deformasyona uğramasına, kablo içinde kopuklukların meydana gelmesine neden olmaktadır.

Şarj soketi değişimi kaç TL 2021?

Samsung Galaxy şarj soketi değişimi fiyat listesi

Model Şarj Soketi Değişimi Fiyatı
Samsung Galaxy J7 100 TL
Samsung Galaxy J7 Prime 2 130 TL
Samsung Galaxy J7 Prime 130 TL
Samsung Galaxy J7 Pro 150 TL

Telefon şarj soketi değişimi ne kadar sürer?

Şarj soket değişimi işlemi ortalama 30 dakika ile 45 dakika arasında sürmektedir. Şarj soket değişimi için hem kargo aracılığı ile cihaz yollanabilmektedir hem de servisimize gelip cihaz bırakılabilmektedir. Kargo ile cihazını gönderenlere 3 iş günü içerisinde cihazlarını teslim etmekteyiz.

Samsung şarj soketi değişimi ne kadar?

Samsung Galaxy şarj soketi değişim fiyatı 159 TL civarında olmaktadır.

Şarj kablosunun bozuk olduğu nasıl anlaşılır?

Pilimiz tamamen bitti ve şarj kablosunun düzgün çalışıp çalışmadığını anlamak için şarj cihazını takınız birkaç dakika bekledikten sonra şarj işaretinin ekran görünüp görünmediğini dikkat etmeliyiz. Eğer iyi bir şarja sahipseniz takribi 5 dakika ile 10 dakika arasında telefonunuz otomatik olarak açılacaktır.

Laptop şarj entegresi bozulursa ne olur?

Bilgisayarınızı çalıştırır fakat doğru voltaj ve akım çekemediği için bataryayı şarj etmeyebilir. Adaptöründe sağlamlığı onaylandığında ilk olarak şarj entegresine bakılmalıdır. Bu entegre bozulduğunda da bilgisayar çalışır fakat şarj olmaz.

Laptop batarya bozuk olduğunu nasıl anlarız?

Ortalama olarak yüzde 100 şarj, kullanılan programlara bağlı olarak yaklaşık altı saat veya daha fazla güç üretmelidir. Dizüstü bilgisayarınız adaptöre takılı olmadan sadece birkaç saat çalışıyorsa bu, pilin değiştirilmesi gerektiğini gösteren bir işaret olabilir.

You might be interested:  Windows Servis Nasıl Yazılır?

Laptop şarj aleti nasıl alınır?

Cihazınızın alt bölümündeki etikette yazan DC Input (Giriş) Volt ve Amper değerlerine göre seçim yapınız. Etiket okunmuyorsa ya da bu değerleri göremiyorsanız, son kullandığınız adaptörün üzerinde yazılı olan değerlerden yararlanabilir ve sihirbaz yardımıyla cihazınızla uyumlu adaptör seçeneklerini listeleyebilirsiniz.

Laptop kablosu ne kadar?

Notebook Adaptör Kablosu Sıkça Sorulan Sorular

%16 indirimle NOTEBOOK ADAPTÖRÜ JACKLI KABLO 7.4×5.0 UÇ (YD-38) x G-7450 37 TL’ye, %17 indirimle NOTEBOOK ADAPTÖRÜ JACKLI KABLO 5.5×2.5 UÇ (YD-111) 33 TL’ye, %20 indirimle NOTEBOOK ADAPTÖRÜ JACKLI KABLO 6.3×3.0 UÇ (YD-99) 24 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Laptop şarj aletleri aynı mı?

Uzun lafın kısası: Her bilgisayara her şarj aleti uymaz! Her adaptörde bir AC girişi ve bir DC çıkışı vardır. Bu durum alınan alternatif akımın, doğrusal akıma çevrilmesini sağlar.

Şarj soketi bozuk olursa ne olur?

Şarj soketi bozuk olan telefon telefonun şarj edilmesi uzmanlar tarafından önerilmez. Zira, oluşabilecek akım dengesizlikleri nedeniyle cihazınız ciddi zarar görebilir ve kullanılmaz bir hale gelebilir. Bu tip durumlar ile karşılaşmamak adına mutlaka uzman bir teknik servise başvurmalı ve gerekli desteği almalısınız.

iPhone şarj soketi tamiri kaç TL?

iPhone şarj soketi değişimi fiyat listesi

iPhone şarj soketi değişimi Şarj soketi değişim fiyatı
iPhone 7 şarj soketi değişimi 150 TL
iPhone 6s Plus şarj soketi değişimi 150 TL
iPhone 6s şarj soketi değişimi 120 TL
iPhone 6 Plus şarj soketi değişimi 120 TL

Telefon şarj soketi nasıl tamir edilir?

Şarj soketinin elbise pamuğu, toz, kir gibi parçacıklar ile dolması durumunda şarj problemi yaşanıyor ise; şarj soketinin değiştirilmesine gerek kalmamaktadır. Soketin içinde biriken parçacıkların temizlenmesi yeterli olmaktadır. Metal olmayan ve sokete zarar vermeyecek bir parça ile temizleme işlemi yapılabilmektedir.

You might be interested:  Whatsapp Çoklu Cihaz Desteği Ne Zaman Gelecek?

Şarj olmayan telefon nasıl şarj edilir?

İşte şarj olmayan telefonunuzda deneyebileceğiniz birkaç çözüm önerisi;

  1. Telefonu baştan başlatın.
  2. Güvenli modda şarj etmeyi deneyin.
  3. Farklı kablo/priz/adaptör deneyin.
  4. Yazılımsal bir sorun olmadığından emin olun.
  5. Şarj portunu temizleyin.
  6. Kablosuz şarjı deneyin.
  7. Şarj girişinin kuru olmasına dikkat edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.