Ayfon 4 Whatsapp Nasıl Güncellenir?

iPhone. Apple App Store’da WhatsApp Messenger’ı bulup GÜNCELLE’ye dokunun.

iPhone 4 eski sürüm WhatsApp nasıl yüklenir?

Whatsapp’ın son sürümünü o cihaza yükleyemezsin ama şöyle bir şey yapabilirsin, yeni bir iPhone bulup iPhone 4 kullanan kişinin Apple hesabıyla giriş yapıp Whatsapp’ı indirin, uygulamayı açmanıza bile gerek yok silebilirsiniz. Sonra çıkış yapıp tekrar iPhone 4’ten giriş yapın.

iPhone’da WhatsApp neden güncellenmiyor?

iPhone’da Whatsapp güncelleme sorunu: uygulamayı manuel olarak güncellemeyi deneyin. iPhone’unuzda otomatik güncellemeleri etkinleştirdiyseniz, küçük bir veri iletim hatası olabilir. Çoğu durumda, uygulamayı koymanın basit eylemi whatsapp güncelleştirme el ile sorununuzu hafifletmenize yardımcı olacaktır.

iPhone 4 te WhatsApp var mı?

Buna göre iOS 10 ve iOS 11 işletim sistemindeki iPhone’lar, 24 Ekim 2022 tarihinden itibaren WhatsApp’ı kullanamayacak. Halihazırda bu işletim sistemini kullanan iPhone 5C ve iPhone 5S, belirtilen tarihte artık popüler mesajlaşma uygulamasını kullanamayacak.

WhatsApp Güncellenmiyor ne yapmalıyım?

Cihazda yeterli alan yok

  1. Cihazınızda Ayarlar’a gidin, ardından Uygulama ve bildirimler > Google Play Store > Uygulama bilgileri > Depolama > ÖNBELLEĞİ TEMİZLE’ye dokunun.
  2. VERİLERİ TEMİZLE > Tamam’a dokunun.
  3. Cihazınızı yeniden başlatın, ardından WhatsApp’ı yeniden yüklemeyi deneyin.
You might be interested:  Bilgisayar Fan Sesi Nasıl Azaltılır?

iPhone 4 iOS sürümü kaç?

iPhone 4, o sırada Apple’ın iOS mobil işletim sisteminin en yeni sürümü olan iOS 4 ile birlikte gelir. iOS 5, iOS 6, iOS 7 sürümleri de aldı. iOS 4, uygulamaların bellekte ‘askıda’ kalmasına, arka planda belirli işlemleri gerçekleştirmesine ve kullanıcıların bir ekran menüsünü kullanarak uygulamalar arasında geçiş

iPhone 4 WhatsApp neden açılmıyor?

WhatsApp, iOS 8 veya daha yenisini kullanan iPhone’ları desteklemektedir. iOS 7.1.2’de artık yeni hesap oluşturamaz veya mevcut hesapları yeniden doğrulayamazsınız. WhatsApp şu anda iOS 7.1.2 cihazınızda aktifse, 1 Şubat 2020’ye kadar kullanabilirsiniz. İOS 6 ve üstü artık desteklenmemektedir.

iPhone 6 Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme bölümüne gidin. Otomatik Güncellemeler’e dokunun, ardından iOS Güncellemelerini İndir seçeneğini açın. iOS Güncellemelerini Yükle seçeneğini açın. Aygıtınız otomatik olarak iOS veya iPadOS’in son sürümüne güncellenir.

Güncelleme almayan iPhone nasıl güncellenir?

iPhone’unuzu ilk kez ayarlarken otomatik güncellemeleri açmadıysanız şunları yapın:

  1. Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme > Otomatik Güncellemeler bölümüne gidin.
  2. iOS Güncellemelerini İndir’i ve iOS Güncellemelerini Yükle’yi açın.

WhatsApp hangi iPhone’larda kullanılır?

WhatsApp, 24 Ekim’den sonra iOS 10 ve iOS 11 işletim sistemine sahip cihazlar için desteğini kesecek. Uygulamayı kullanmak isteyen iPhone 5 ve iPhone 5c sahiplerinin yeni bir telefona geçmeyi düşünmeleri gerekecek.

WhatsApp hangi iPhone desteklemiyor?

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5 gibi cihazlarda iOS 10 sürümü bulunmadığı için WhatsApp çalışmayacak.

WP hangi telefonlarda kullanılamayacak 2022?

WhatsApp’ın sıkça sorulan sorular sayfasındaki bilgiye göre 31 Mart itibarıyla WhatsApp’ın kullanılamayacağı telefonlar şöyle: Android 4.1’in altındaki Android sürümünü kullanan cihazlar. iOS 10’un altındaki iOS sürümünü kullananan cihazlar. KaiOS 2.5’un altındaki KaiOS sürümünü kullanan cihazlar.

WP neden guncelleme yapamıyorum?

Cihazınızın depolama alanınızda yeterli boş alan yoksa uygulama güncelleme işlemi yapılamayabilir. Bu nedenden dolayı telefonunuzda yeterli miktarda boş alan olup olmadığını kontrol edin. Boş alan yoksa telefonunuzda yüklü olan bazı uygulama veya dosyaları silebilirsiniz.

You might be interested:  Valorant Ne Kadar Internet Harcar?

App Store’dan WhatsApp nasıl güncellenir?

WhatsApp’ı telefonunuzdaki mağaza uygulamasından kolayca güncelleyebilirsiniz.

  1. Android için, telefonunuzdaki Play Store uygulamasında WhatsApp’ı arayın ve Güncelle’ye dokunun.
  2. iPhone için, telefonunuzdaki App Storeuygulamasında WhatsApp’ı arayın ve Güncelle’ye dokunun.

WhatsApp yeni güncelleme yapılmazsa ne olur?

WHATSAPP GÜNCELLEMESİ YAPILMAZSA NE OLUR? “15 Mayıs’tan sonra hiç kimsenin hesabı silinmeyecek ya da fonksiyonları kaybolmayacak. Bir süre daha sürekli olarak sözleşme hatırlatması yapılacak. “Sohbet listenize erişemeyeceksiniz.

iPhone 4 iOS 10 nasıl yüklenir?

Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme bölümüne gidin. Otomatik Güncellemeler’e dokunun, ardından iOS Güncellemelerini İndir seçeneğini açın. iOS Güncellemelerini Yükle seçeneğini açın. Aygıtınız otomatik olarak iOS veya iPadOS’in son sürümüne güncellenir.

iTunes ile iPhone 4 e uygulama nasıl yüklenir?

Telefonu bilgisayara takıp iTunes programını açın. Arama bölümüne indirmek istediğiniz uygulamayı yazıp uygulamayı indirme kısmına tıklayın ve başlayınca bir kaç saniye sonra iptal edin. Sonra telefondaki Appstore’u açıp demin aradığınız uygulamayı yükleyin.

iPhone WhatsApp indirme nasıl yapılır?

Cihazınızın internet bağlantısının olduğundan emin olduktan sonra, Apple Store’a girip arama bölümüne ‘Whatsapp’ yazdığınızda, karşınıza çıkan indirme ikonuna basmanız halinde, uygulama telefonunuza inmeye başlayacaktır.

WhatsApp eski sürüm nasıl indirilir?

“https://www.apkmirror.com/apk/whatsapp-inc/whatsapp/whatsapp-2-17-60-release/” adresi üzerinden app uygulamayı indirip telefonunuz da kullanabilirsiniz. Kısaca iphone telefonlarda eski versiyon telefonlarda eski sürümü kullanabilirsiniz, android telefonlarda harici olarak eski sürüm whatsapp indirip kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.