Avea Whatsapp Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’lular Anlık Mesajlaşma iletişimlerinde de kazançlı! Hem yurtiçinde hem yurtdışında doyasıya ücretsiz mesajlaşmak için UCRETSİZ yaz 5555’e gönder. Yurt içinde 1GB, yurtdışında aylık 20 MB’a kadar Whatsapp, Bip ve Wirofon internet kullanımlarını kapsar.

Türk Telekom sosyal medya paketi nasıl yapılır?

Selfy Yeni Sosyal Kampanyası’na katılmak için hattından SELFY YENI SOSYAL yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Selfy anlık mesajlaşma paketi nedir?

Selfy’den Anlık Mesajlaşma Kampanyası Anında cevap senden, bedava yazışma Selfy’den! Her mesajlaşma grubunun olmazsa olmazı; herşeyi herkesten önce okuyup anında cevap verenlerin sırrı açığa çıktı! Hem yurt içinde hem de yurt dışında WhatsApp ve Bip’ten yazışmanın bedava olması, Selfy dünyasında coşkuyla karşılandı.

Türk Telekom Sosyal paket nedir?

Selfy’nin Yeni Sosyal Tarifesinde ilk 12 ay boyunca 94,39 TL’ye 20 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS, Sınırsız Sosyal Medya ve Sil Süpür’den 20GB hediye internet seni bekliyor! SELFY YENI SOSYAL yazıp 5555’e gönderin. Tarifeden indirimli yararlanmak için tıkla!

You might be interested:  Bilgisayar Açılmıyor Ne Yapmam Lazım?

Türk Telekom 300 GB AKN nedir?

Yeni gelecek kullanıcılar ise 60 TL’den başlayan fiyatlarla Türk Telekom’un limitsiz paketlerinden yararlanabilecek. AKN NEDİR? Adil Kullanım Noktası (AKN); paketinizde yer alan aylık download (indirme) %100’e ulaşılması halinde, ayın geri kalan günlerinde internet erişim hızının düşürülmesini ifade etmektedir.

Türk Telekom sınırsız sosyal medya hangileri?

Tarife kapsamında sunulan 40 GB data hakkı internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için; ek sınırsız data hakkı ise sosyal medya uygulamaları olan Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’da geçerlidir.

Türk Telekom sosyal medya interneti hangi uygulamalarda geçerli?

Her hafta haftada bir olacak şekilde; 2 gün boyunca 00:00-06:00 saatleri arasında geçerli arasında geçerli toplam 5 GB internet hakkı, Günlük 100MB, Günlük 1 GB, Günlük 250 MB, Günlük 2 GB, Günlük 500 MB, Günlük 5 GB, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli günlük 2 GB internet hakkı, Twitter, Instagram,

Sınırsız Whatsapp paketi ne demek?

Sınırız Mesajlaşma Kampanyası kapsamında Turkcell’den BiP’te hem mesajlaşmada hem de sesli ve görüntülü aramalarınızda geçerli, Whatsapp’ta ise sadece mesajlaşmada geçerli, internet kotanızdan düşmeyen ücretsiz iletişim 12 ay boyunca her ay hediye!

Türk Telekom ev interneti sınırsız kaç TL?

*Dört Mevsim kampanyasından 12 ay taahhütlü olarak yararlanabilirsiniz. *Türk Telekom evde internete geçenler için 200 TL hoş geldin indirimi uygulanmaktadır.

Türk Telekom Ev İnterneti Paket Fiyatları (Yalın) / 3 Ağustos 2022.

İnternet Hızı Paket Fiyatı
35 Mbps 134,00 TL
50 Mbps 149,00 TL
100 Mbps 165,00 TL

Sosyal paket ne demek?

​​Ek ​Sosyal İnternet Paketi ile Twitter ve Facebook keyfini doya doya yaşayın! Aylık %18 KDV ve %10 ÖİV dâhil 10,2 TL’dir. Bilgisayarınızdaki Facebook ve Twitter keyfini 30 gün boyunca cebinizden yaşayabilirsiniz. Kampanya katılımı için atılan SMS’ler ücretsizdir.

You might be interested:  Hp Bilgisayar Fanı Nasıl Temizlenir?

Sosyal medya paketi neleri kapsıyor?

Sosyal medya paket Instagram, Youtube, Facebook ve Twitter yönlerine geçerli olacaktır. Kampanyaya katılan müşteriler ay içinde ilgili kriterleri sağlamak koşuluyla 1 kez yararlanabileceklerdir. Kampanya limitlidir.

Sosyal medya paketi ne demek?

Bazı kişiler veya profesyonel olmayan dijital medya ajansları tarafından ortaya atılan “sosyal medya paketleri” veya diğer adıyla “sosyal medya yönetim paketleri”, belirli fiyatlara belirli sayıda haftalık veya aylık gönderi paylaşımı sağlanması için satılan paketlerdir.

AKN paketi nedir?

Adil Kullanım Noktası (AKN); paketinizde yer alan aylık download (indirme) %100’e ulaşılması halinde, ayın geri kalan günlerinde internet erişim hızının düşürülmesini ifade etmektedir. Bu uygulama şebeke kaynaklarından tüm kullanıcıların aynı kalitede hizmet alabilmesini amaçlamaktadır.

AKN kaç GB?

50 Mbps hız için aylık Hız Alanı 250 GB, 100 Mbps hız için aylık Hız Alanı 500 GB.

Türk Telekom AKN var mı?

Türk Telekom, 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren internet paketlerindeki AKK, AKN uygulamasını kalkacak ve limitsiz internete dönüştürecek.

Sosyal medya paketinde neler var?

Sosyal medya paket Instagram, Youtube, Facebook ve Twitter yönlerine geçerli olacaktır. Kampanyaya katılan müşteriler ay içinde ilgili kriterleri sağlamak koşuluyla 1 kez yararlanabileceklerdir. Kampanya limitlidir.

Sosyal medya internet paketi nedir?

Bazı kişiler veya profesyonel olmayan dijital medya ajansları tarafından ortaya atılan “sosyal medya paketleri” veya diğer adıyla “sosyal medya yönetim paketleri”, belirli fiyatlara belirli sayıda haftalık veya aylık gönderi paylaşımı sağlanması için satılan paketlerdir.

Sosyal medyanın içinde neler var?

Sosyal medya, kullanıcıların internette aradığı, kullandığı ve içerik ürettiği interaktif iletişim platformdur. Geleneksel medya’dan Web 2.0’ın kullanılmaya başlamasıyla, tek yönlü içerik paylaşımından, çift taraflı içerik alışverişine erişim sağlanılan medya iletişimidir.

You might be interested:  Internet Kablosu Metre Fiyatı Ne Kadar?

Sosyal medya interneti neleri kapsıyor?

Sosyal Medya Platformları Nelerdir?

 • Facebook.
 • Twitter.
 • LinkedIn.
 • Youtube.
 • Instagram.
 • Pinterest.
 • Tiktok.
 • Snapchat.
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published.