Avea Hediye Internet Nasıl Yapılır?

ISTE yazıp, Hediye İnternet talep etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve istenen internet miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir. *100# içindeki ‘İşlemler’ menüsünden Hediye İnternet talep etme veya gönderme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom GB hediye nasıl alınır?

Hediyeni almak için, Tambu uygulamasını mobil telefonuna indirdikten sonra uygulama içerisinde yer alan hediye kodu alanından alacağın sana özel “hediye kodunun” başına Tambu yazıp bir boşluk bırakarak 4545’e SMS göndermen yeterli!

Türk Telekom 5 GB hediye nasıl alınır?

Selfy Özgürce 5GB Kampanyası’na katılmak için hattından SELFY ÖZGÜRCE 5GB yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin. 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalarak taahhütlü fiyatlardan yararlanabilirsin.

Türk Telekom hediye internet nedir?

Hediye internet göndermek isteyen abone ise “HEDIYE” yazarak, internet paketi göndermek istediği numara ve internet veri miktarını (Örn: HEDIYE 0 555 XXX XX XX 1GB) 9433’e kısa mesaj göndererek internet paketi hediye edebiliyor. Kampanyadan tüm Türk Telekom faturalı ve faturasız aboneleri faydalanabiliyor.

You might be interested:  Btk Akademi Internet Nasıl Kullanılır?

Türk Telekom hediye internet var mı?

1 GB ve 4 GB gönderimi yapıldığında haftalık 1GB cepten internet hediye edilecektir. Başarılı işlem sonrasında 1 GB hediye internet paketi 48 saat içinde otomatik olarak tanımlanacak ve tanımlanma bilgisi SMS ile abonelere bildirilecektir. Aylık toplam Hediye İnternet alım ve gönderim limiti 8 GB’tır.

Türk Telekom haftalık 5 GB 10 TL nasıl yapılır?

HAFTA1 yaz 5555’e gönder. HAFTA10GB yaz 5555’e gönder. Paket ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.

Türk Telekom 30 GB hediye nasıl alınır 2021?

Şimdi siz de 4.5G’ye geçin, 30 gün geçerli 30GB hediye internet kazanın! 4.5G 30GB yazıp 5555’e gönderin. Kampanya kapsamında bireysel faturalı müşterilerimize özel 30 gün geçerli 30GB hediye cepten internet sunulmaktatır.

Türk Telekom 5 GB kaç TL?

Türk Telekom’dan Cebimde Tarifeler! Ayda sadece 35 TL’ye Cebimde 5GB tarifesi Türk Telekom Mağazalarında! Cebimde 5GB Tarifesi kapsamında e-dergi kullanım hakkınız ve uygulamada geçerli sınırsız internetiniz bulunmaktadır.

Indirimli ekstra 5 GB kaç TL?

Paket Bilgisi

Aylık 5GB mobil internet 12 ay pakette kalma sözünüze 40 TL yerine ayda sadece 29 TL! Üstelik ek 15GB cepten internet de hediye! yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom kazandıran 5 GB paketi nasıl yapılır?

İlgili paketlerden faydalanabilmek için aboneler, Türk Telekom Online İşlem uygulaması üzerinden talepte bulunabilecektir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir.

2 GB WiFi ücretsiz ne demek?

ADSL Kullanıcıları İçin Türk Telekom internet aboneliğiniz ile birlikte abone olduğunuz internet paketine göre 2 GB Türk Telekom WiFi Hediye. Ayrıca bu kotaya ek olarak Türk Telekom WiFi Otomatik için aylık 1 GB hediyeniz Türk Telekom’dan size ücretsiz.

You might be interested:  Windows Ekran Videosu Nasıl Çekilir?

BTK interneti ne işe yarar?

Ülkemizde daha çok yazılımcı yetişmesine destek olmak amacıyla, BTK Akademi eğitim portalına yönelik kullanımlar için aylık 6 GB cepten internet hediye! BTK Akademi’nin online eğitim portalından yararlanmak artık çok kolay!

Türk Telekom WiFi Bonus Free 1 GB nasıl kullanılır?

Bu kampanya sadece faturasız Türk Telekom müşterileri için düzenlenmiş zannetmeyin! Faturalı hat sahipleri de banka kartı ya da kredi kartına fatura ödeme talimatı vererek 1 GB internet hakkına sahip olabilirsiniz. Mesaj olarak katılmak isteyenler de 1 GB KAZAN yazıp 5555’e göndermeliler.

Türk Telekom 1 GB hediye nasıl yapılır?

ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak Haftalık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderebilirsiniz. *ArayanıBil Plus servisi ile hediye GB kampanyasından her abone sadece bir kez faydalanabilir. PLUS yazıp 7065’e gönderin.

Türk Telekom hediye internet ne zaman gelir?

Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00’a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir. Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.

Türk Telekom neden hediye vermiyor?

Türk Telekom Sil Süpür uygulamasına tıklandığınız zaman ‘Henüz hediye yok’ mesajı ekranda yer alıyorsa haftalık hediye süresi dolmamış olabilir. Türk Telekom’ a yeni geçmiş abonelerde sıklıkla bu sorun görülüyor. Aboneliğinizin ileri ki günlerinde sorun ortadan kalkacaktır.

Türk Telekom 10 GB hediye nasıl yapılır?

SELFY ÖZGÜRCE 10GB yazıp 4545’e gönderin. SELFY HEDİYE 10 yazıp 5555’e gönderin. *Sil Süpür’den verilecek 10 GB hediye internet çeşitli kullanım seçenekleri ile sunulacaktır.

Türk Telekom 30 GB 9 TL nasıl yapılır?

Paket yalnızca SMS kanalından ve kampanya tanıtım kanallarından satışa sunulmaktadır. SMS ile paketi satın almak için Sahur 30GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

You might be interested:  Internet Kotamı Nasıl Öğrenirim?

Türk Telekom hediye 20 GB nasıl alınır?

SELFY FESTIVAL 20 yazıp 4545’e gönderin. HEDİYE 10 yazıp 5555’e gönderin. *Sil Süpür’den verilecek 20 GB hediye internet çeşitli kullanım seçenekleri ile sunulacaktır. Girdiğiniz numara Türk Telekom’a ait olduğu için numara taşıma talebinizi gerçekleştiremiyoruz.

Türk Telekom ilk ay 20 GB hediye nasıl alınır?

Türk Telekom Prime’a gelin, ilk ay 20GB hediye kazanın!

Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler tarifeye geldikleri ilk 30 gün içerisinde PRIME HEDIYE 20 yazıp 5555’e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.