Armada Bilgisayar Ne Iş Yapar?

Armada Bilgisayar 1989 yılından bu yana dinamik yapısı ve yenilikçi bakış açısı ile bilişim sektöründe alanında lider uluslararası markaların tercih ettiği katma değer sağlayan bir distribütör konumundadır.

Armada Bilgisayar sahibi kim?

Mustafa Sulhi Güven, kurucusu olduğu Armada ‘da Yönetim Kurulu Üyeliğini ve Genel Müdürlük görevlerini sürdürmektedir. Mustafa Sulhi Güven İTÜ’den Yüksek Elektronik Mühendisi olarak mezun olmuştur.

Armada Bilgisayar ne üretiyor?

Armada; Bilişim teknolojileri ( BT ) sektöründe sunucu, veri güvenliği, depolama, sanallaştırma, ağ iletişim, yedekleme, iş sürekliliği, bulut bilişim teknolojileri, tümleşik iletişim, IP PBX, video konferans, ağ güvenliği, bilgisayar, mobil cihazlar, OTVT ve altyapı ürünleri, üreten uluslararası markaların katma

Armada Bilgisayar Satılıyor mu?

Armada Bilgisayar ortaklarının stratejik bir yatırımcı ile hisse satışı için yaptığı görüşmeleri olumlu sonuçlandı Armada Bilgisayar ortaklarının şirkette sahip oldukları yüzde 57,94’lük payın Dubai’de yerleşik Aptec Holdings’e satılmasına dair sözleşme bugün imzalandı.

Armada kimdir?

Armada İspanyolca’dan dilimize geçmiş bir sözcüktür ve ‘donanma’ anlamına gelir. İspanyolca’da ‘silahlanmış’ kelimesinden türemiştir. İspanyol Armada, 1588 yılında İngiltere’ye saldıran İspanyol filosu.

Armada hisse ne iş yapar?

Şirket kişisel bilgisayar (PC), notebook, sunucu, depolama, yedekleme, güvenlik, ağ ve iletişim, elde taşınan terminaller, barkod yazıcılar, PC bileşenleri ve mobil ürünler gibi bir ürün portföyü yelpazesinin dağıtımını yapmaktadır.

Armada Bilgisayar brüt takas ne zaman bitecek?

Armada Bilgisayar Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

ARMDA (IS:ARMDA).E, RYSAS.E, VKING.E payları 29/07/2022 tarihli işlemlere kadar emir paketi tedbiri ile işlem görecek.

You might be interested:  Hp Bilgisayar Fanı Nasıl Temizlenir?

Despc hisse kimin?

Polisan Holding A.Ş.

Armada’da ne yapılır?

 • Anıtkabir.
 • Anadolu Medeniyetleri Müzesi.
 • Rahmi M. Koç Müzesi.
 • Ulucanlar Cezaevi Müzesi.
 • MTA Şehit Cuma Dağ Tabiat Tarihi Müzesi.
 • Hamamönü- Altındağ
 • Eymir Gölü
 • Altınköy Açık Hava Müzesi.
 • Armada hangi atmler var?

  ATM’LER. Armada 1 Kat 3’te Garanti Bankası, Halk Bankası, Yapı Kredi Bankası ATM’leri, Armada 2 Kat -2’de Akbank, PTT ATM, Türkiye İş Bankası, Ziraat Bankası ve TEB ATM’leri, Armada 2 Kat 1’de ise Denizbank ATM’si hizmet vermektedir.

  Armada ne zaman kuruldu?

  Armada Alışveriş ve İş Merkezi

  Armada Kulesi
  Başlama 1998
  Tamamlanma 2002
  Açılış 28 Eylül 2002
  Yenilenme 19 Ekim 2012

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.