Akbank Internet Bankaciliği Nasil Alinir?

Akbank İnternet’e Giriş

 1. ​​ Akbank İnternet’e nasıl giriş yapabileceğinizi adım adım öğrenin!
 2. Müşteri numarası ile giriş için müşteri numaranızı* veya TC kimlik numaranızı girin. Ardından Akbank Şifrenizi** girin.​​​
 3. Sadece ilk girişte güvenlik resminizi belirleyip, Akbank Şifrenizi ve kullanıcı adınızı* değiştirin.​

Akbank Mobil Bankacılık nasıl açılır?

Sadece birkaç dakika içinde Akbanklı Ol

 1. Akbank Mobil uygulamasını indir,
 2. Uygulamanın içinden ‘Akbanklı Olmak İstiyorum’ butonuna tıkla,
 3. Müşteri İletişim Merkezimiz ile 08.00-01.00 saatleri arasında kısa bir görüntülü görüşme yap,
 4. Akbanklı olduktan sonra tüm bankacılık işlemlerini anında yapmaya başla.

Akbank internet bankacılığı şifresi nasıl alınır?

Akbank İnternet’e müşteri numaranız veya TC kimlik numaranızla giriş yapabilirsiniz. Akbank şifrenizi hatırlamıyorsanız veya şifreniz kilitlendiyse üzülmeyin! ‘Şifre Al’ butonundan yeni şifrenizi hemen alabilirsiniz.

Akbank bankaya gitmeden hesap açılır mı?

Bankanın herhangi bir şubesine başvuru yaparak kolaylıkla banka hesabı açtırabilirsiniz. Aynı zamanda Akbank resmi web sitesi olan www.akb​ank.com adresine tıklayarak, “hemen hesap aç” bölümü üzerinden de Akbank vadesiz TL hesabı açma işleminizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Onaylanan Whatsapp Sözleşmesi Nasıl Iptal Edilir?

Akbank Mobil 6 haneli şifre nasıl alınır?

Banka kartı şifrenizi oluşturmak için “BKSIFRE” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 4 hanesini 4425’e SMS olarak gönderebilirsiniz.

Akbank Mobil güvenilir mi?

Akbank Mobil Uygulaması, üçüncü sahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlayabilecektir. Akbank, bu sitelerin içeriklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı Akbank tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.

Internet bankacılığı nasıl açılır?

Müşterisi olunan bankanın çağrı merkezi aranarak, müşteri temsilcisine bağlanmak suretiyle veya otomatik tuşlama yoluyla tek kullanımlık internet bankacılığı şifresi alınabilir. Bankada kayıtlı olan cep telefonuna gelen şifre ile internet bankacılığına giriş yapılabilir.

Akbank Şifre Telefonu kaç?

Bireysel müşterilerimiz Cep Şifre kilidini açtırmak için 444 25 25 Telefon Şubesi’ni arayabilir veya en yakın Şubemize başvurabilirler. Kurumsal müşterilerimiz ise bu işlem için Şubelerine başvurmalıdırlar.

Akbank mobil bankacılık neden açılmıyor?

Telefonu Yeniden Başlatın. Telefonu yeniden başlatarak bazı sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu nedenle mobil bankacılık uygulaması açılmadığı takdirde telefonunuzu kapatıp açmayı deneyebilirsiniz. Cihazı yeniden başlattıktan sonra uygulamanın çalışıp çalışmadığına bakın.

En iyi internet bankası hangisi?

Dünyanın saygın finans yayın gruplarından Euromoney’nin “Awards for Excellence 2019 – Mükemmellik Ödülleri 2019” kapsamında Akbank “Dünyanın En İyi Dijital Bankası” seçildi. Akbank aynı zamanda “Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyi Dijital Bankası” unvanını da aldı.

Akbank Hesap açma ücreti var mı?

AKBANK HESAP İŞLETİM ÜCRETİ KESİLMEMESİ İÇİN NE YAPILMALIDIR? Akbank vadesiz hesap işletim ücreti en az 2 tane otomatik fatura talimatı veren bireysel müşterilerden alınmaz. Ancak banka hesap işletim ücreti talep edilmemesi için talimatı bulunan iki faturanın da 5 ay süre ile düzenli olarak ödenmesi gerekmektedir.

You might be interested:  Administrator Izni Nasıl Alınır Windows 10?

Internet üzerinden banka hesabı açılır mı?

Bankamızda zaten bir hesabınız var ise, yeni hesap açmak istediğinizde, banka şubesine gitmeden dilediğiniz zaman İşCep veya İnternet Şubemiz aracılığıyla hesabınızı kolayca açabilirsiniz.

SMS ile gelen şifre nedir?

SMS Şifre, İnternet Bankacılığı’na giriş aşamasında ve belirli tutarın üzerindeki işlemlerde, cep telefonunuza gönderilen ve rakamlardan oluşan tek kullanımlık şifredir.

Akbank hesabım var mı?

SMS ile hesap bakiyesi sorgulama işlemleriniz için cep telefonunuzdan Mobil yazıp 4425’e göndermeniz gerekmektedir.

Akbank Direkt Mobil aktivasyon nasıl yapılır?

Cihazını doğrulamak için yapman gereken,

 1. Akbank Mobil’e giriş yap.
 2. Wi-Fi bağlantını kısa süreli kapatıp, 3G/4G ‘ye geçerek doğrulama işlemini gerçekleştirebilirsin.
 3. Akbank Mobil’de sunacağımız ‘Cihaz doğrulama teklifi’ üzerinden dilersen de IVN seçeneği ile de cihazını kolayca doğrulayabilirsin.

Akbank Mobil aktivasyon nasıl yapılır?

Cihazını doğrulamak için yapman gereken, Akbank Mobil’e giriş yap. Wi-Fi bağlantını kısa süreli kapatıp, 3G/4G ‘ye geçerek doğrulama işlemini gerçekleştirebilirsin. Akbank Mobil’de sunacağımız ‘Cihaz doğrulama teklifi’ üzerinden dilersen de IVN seçeneği ile de cihazını kolayca doğrulayabilirsin.

Akbank Mobil Bankacılık neden açılmıyor?

Telefonu Yeniden Başlatın. Telefonu yeniden başlatarak bazı sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu nedenle mobil bankacılık uygulaması açılmadığı takdirde telefonunuzu kapatıp açmayı deneyebilirsiniz. Cihazı yeniden başlattıktan sonra uygulamanın çalışıp çalışmadığına bakın.

Akbank Direkt Mobil bankacılık nedir?

Her an elinizin altında olan Akbank Direkt Mobil uygulamasını indirdikten sonra, size özel kişiselleştirilmiş bir mobil bankacılık deneyimi yaşarsınız. Akbank Direkt’e özel ürün ve hizmetlerden, cep telefonunuzun ve tabletinizin olduğu her yerden hızlıca yararlanabilirsiniz.

Mobil bankacılık nasıl yüklenir?

Mobil Bankacılık Uygulamaları Nasıl İndirilir?

 1. Telefonları veya tabletleri İOS yani İPhone olanlar BURADAN,
 2. Android veri tabanlı diğer telefonlar ise Google Play Store olan BURADAN uygulamayı indirilebilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.