Yaaniden Nasil Internet Kazanilir?

App Store ve Play Store üzerinden Yaani’yi indiren ve uygulamayı açan tüm Turkcell aboneleri, ayda bir kere bir ay geçerli 1 GB data kazanırlar. Yaani uygulamasını, uygulama marketlerinden indiren ve uygulamayı açan kullanıcı 1 ay geçerli 1 GB data hediyesi kazanır.

Turkcell hangi uygulama internet veriyor?

Turkcell Bedava İnternet kazandıran uygulamalar arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi de Turkcell GNÇ uygulamasıdır. Eğer sizler de Turkcell hediye internet kazanmak isterseniz GNÇ uygulamasını indirip “ÇATLAT” bölümüne giriş yapıp ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz.

Yani kim 1 GB ister?

Yaani Kim GB İster, www.yaani.com.tr ve Yaani mobil uygulaması üzerinden oynanabilen internet paketi ödüllü bir bilgi yarışmasıdır.Yarışma 3’er soruluk 5 aşamadan oluşmaktadır. Bu 5 aşamanın hediye internet ve puanlardan oluşan ayrı ödülü vardır ve ödüller giderek artmaktadır.

1 GB nasıl kazanılır Turkcell?

Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.

 1. İnternet Paketi hediye etmek için hediye etmek istediğiniz paketi ve hediye etmek istediğiniz numarayı 2200’a gönderebilirsiniz.
 2. Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2200’a göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.

YAANİ den nasıl puan kazanılır?

Puan kazanma işlemi şu şekilde oluyor : Her arama başına 10 puan, günük max 100 puan(nasıl arama yaptığınız önemli değil. Random arama da yapabilirsiniz.) Ana sayfadaki her bir habere tıklayarak 10 puan, günlük max 100 puan.

You might be interested:  16 Mbps Internet Ne Demek?

Turkcell internet nasıl yapılır?

Paket ve Tarife Satışı

‘Turkcell.com.tr anasayfasında “Ürün ve Hizmetler” seçeneğinin üzerine gelin. Açılan menüden “İnternet” kategorisine tıklayın. Yeni açılan sayfada tüm internet paketlerimizi görebilirsiniz. Hattınızın tipine göre (Faturalı veya Hazır Kart) size uygun internet paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kim 20 GB ister ücretli mi?

Kim 20 GB İster? 5 aşamadan ve her aşamasında 1 soru bulunan bir GB ödüllü yarışmadır. BiP uygulamasını Android cihazınıza indirmek ve “Keşfet” alanı altındaki “Kim 20 GB İster?” kanalını takip etmek ücretsizdir.

MetaByte Kim GB İster?

Kim GB İster? ücretsiz olarak MetaByte biriktirmenizi ve dilediğiniz zaman kullanabilmenizi sağlar. Her gün uygulamayı ziyaret ederek ücretsiz kazanımlardan faydalabilirsiniz. Kazan Kazan oyunumuz ise ücretli olup; ucuz, kolay ve eğlenceli yoldan MetaByte kazanmanızı sağlar.

Yaani gerçekten yerli mi?

Aylık 89 milyon aramanın yapıldığı yerli arama arama motoru Turkcell Yaani, iki önemli yeniliği daha kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Turkcell tarafından hayata geçirilen yerli arama motoru Yaani ile Türkiye yepyeni bir yerli e-posta hizmetine kavuşuyor.

Yaani Hangi altyapıyı kullanıyor?

Yerli altyapı Turkcell’in yazılım mühendisleri tarafından geliştirilen Yaani’nin altyapısı tamamen Türkçe. Bu sayede Türkçe aramalarda dil bilgisi yapısını anlayabiliyor ve kullanıcının isteklerini tam olarak karşılayabiliyor.

1 GB internet ne kadar sürer?

Yani 1 GB internet ile 3 saat görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Cep telefonundan online oyunlar oynamak çok düşük bir internet kotası götürmektedir. Online olarak oynanan oyunlar saatte ortalama 5 MB kadar internet harcarlar. Yani 1 GB internet ile 200 saat online oyun oynayabilirsiniz.

Turkcell 1 GB internet fayda ne demek?

19.08.2020 14:46 itibarı ile paket sonrası yurt içinde geçerli birinci 1 GB faydanız tanımlanmıştır. 20.08.2020 00:00 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Paket bitiminde yeni fatura döneminize kadar kullanımlarınıza yurt içinde 24 TL’ye 1gb olarak devam edebilirsiniz.

You might be interested:  Windows 7 De Güvenlik Modu Nasıl Açılır?

1 GB ne kadar?

Ek 1 GB Cepten İnternet Paketi ile 30 gün boyunca geçerli 1 GB Cepten İnternet, sadece 5 TL!

Paket Bilgisi.

Hangi Paket? Ek 1GB İnternet Paketi
Ne Öderim? 5 TL / AY
Nasıl Alırım? EKINTERNET yaz 5555’e gönder

Dergilik uygulaması internet veriyor mu?

Ülkemizdeki önemli dijital dergi platformlarından olan Turkcell Dergilik yenilendi. Şimdi ise Turkcell kullanıcılarına 5 GB internet hediye ile geliyor. Hem kendi tarifenizle ücretsiz dergilere erişebiliyorsunuz hem de dergileri indirmek ve okumak için kullanabileceğiniz 5 GB internete sahip oluyorsunuz.

Yaani Mail kaç gb?

YaaniMail, Turkcell tarafından geliştirilen ücretsiz bir e-posta servisidir. Google Play, Huawei AppGallery, App Store, Windows ve macOS uygulaması da bulunan YaaniMail, kullanıcılara 2GB saklama alanı vermektedir.

Turkcell’de hangi uygulamalar var?

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bip TV+
Supercam Bizce
Yaani Arıkovanı
Merhaba Hayat Gnç
İçimdeki Umut Fulltrip

Turkcell için hangi uygulama?

Turkcell uygulaması ile sahip olduğunuz tüm Turkcell hatlarınızı ve ev interneti ürün ve servislerinizi aynı anda kolayca takip edebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell uygulaması iptal edilen bir uygulama değildir. Telefonunuzdan Uygulama’yı silebilirsiniz.

Turkcell toplantıdayım internet nasıl yapılır?

TOPLANTI yazıp 2200’a göndererek abonelik başlatabilirsiniz. SMS ile abone olduğunuzda sizi arayanlara 2 farklı anons dinletebilirsiniz. Dinletilecek anonslar Ofisteyim ve Ofis Dışındayım anonsları olacaktır. Ofisteyim anonsu hafta içi 09:00-12:00, 13:00-18:00 arasında sizi arayanlara dinletilecektir.

Turkcell uygulamaları nelerdir?

UYGULAMA SERVİSLERİ

 • BiP. BiP.
 • fizy. fizy Premium ile milyonlarca şarkı reklamsız ve yüksek ses kalitesiyle her an her yerde seninle!
 • Turkcell Uygulaması Turkcell uygulamasıyla siz neredeyseniz Turkcell’iniz orada!
 • Dergilik.
 • UpCall Bilinmeyen Numara Sorgulama.
 • lifebox.
 • Paycell.
 • GollerCepte.
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published.