Whatsapp Yeni Güncellemesi Nasıl Iptal Edilir?

Birkaç seçeneğiniz vardır:

 1. Silmek istediğiniz durum güncellemesinin yanındaki Diğer’e dokunun. Ardından Sil > SİL’e dokunun.
 2. Birden çok durum güncellemesini silmek istiyorsanız silmek istediğiniz durum güncellemelerine dokunup basılı tutun, ardından Sil > SİL’e dokunun.

Son alınan Güncelleme nasıl kaldırılır?

Bunun için uygulamayı ana ekranınızda bulunan simgesine basılı tutarak da yapabilirsiniz. Ayarlar içinden de. Ayarlar içinden yapmak için Ayarlar, Uygulamalar, ‘istediğiniz uygulama”, Sil yolunu izleseniz yeterli olacaktır.

WhatsApp yeni güncelleme yapılmazsa ne olur?

WHATSAPP GÜNCELLEMESİ YAPILMAZSA NE OLUR? “15 Mayıs’tan sonra hiç kimsenin hesabı silinmeyecek ya da fonksiyonları kaybolmayacak. Bir süre daha sürekli olarak sözleşme hatırlatması yapılacak. “Sohbet listenize erişemeyeceksiniz.

WhatsApp yeni güncelleme 2021 nasıl yapılır?

Android. Google Play Store’da WhatsApp Messenger’ı bulup Güncelle’ye dokunun.

WhatsApp’a gelen yeni özellik nedir?

Uygulamanın blog sayfasında paylaşılan bilgilere göre, mesajlara emojilerle cevap verilebilecek. Bu özellik için tepki vermek istediğiniz mesaja basılı tutmanız ve istediğiniz emojiyi seçmeniz gerekiyor. Ayrıca artık WhatsApp’tan boyutu 2 GB’a kadar olan dosyalar gönderilebilecek.

You might be interested:  Whatsapp Silinen Mesajı Geri Alma Nasıl Yapılır?

Telefonu bir önceki sürüme nasıl dönerim?

Android Telefon Güncellemesi

 1. Wi-Fi ağına bağlan,
 2. Android, telefonlarınızda bulunan ayarlar menüsünü seçin,
 3. Sistem seçeneğine dokunun,
 4. Cihaz hakkında yazan pencereye tıklayın,
 5. Yazılım güncellemeleri seçeneğine gidin,
 6. Telefonlarınızda olan güncellemeler var ise sistem güncellemesi mevcut seçeneği çıkacaktır.

WhatsApp neden güncelleme yapmıyor?

Cihazda yeterli alan yok

WhatsApp’ı cihazınızda yeterli alan olmadığı için yükleyemiyorsanız Google Play Store’un önbelleğini ve verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz: Cihazınızda Ayarlar’a gidin, ardından Uygulama ve bildirimler > Google Play Store > Uygulama bilgileri > Depolama > ÖNBELLEĞİ TEMİZLE’ye dokunun.

WhatsApp yeni güncelleme güvenli mi?

Her WhatsApp mesajı, mesajlarınızı cihazınızdan ayrılmadan önce güvence altına alan aynı Signal şifreleme protokolüyle korunur. WhatsApp işletme hesaplarına gönderdiğiniz mesajlar, işletme tarafından belirlenen hedefe güvenli bir şekilde teslim edilir.

Whatsappta kişiler neden görünmez?

Kişilerinizi göremiyorsanız aşağıdakileri kontrol edin:

Kişilerinizin WhatsApp kullandığından emin olun. Kişilerinizin telefon numaralarını telefon rehberinize kaydettiğinizden emin olun. Uluslararası telefon numarası kullanan kişilerinizi kaydederken uluslararası formatı kullandığınıza emin olun.

WhatsApp’a gelen yeni güncelleme nedir?

Güncellemeyle birlikte WhatsApp kullanıcılar; ‘son görülme’ özelliğini 4 farklı şekilde kullanabilecek. ‘Herkes’, ‘Kişilerim’ ve ‘Kimse’ dışında ‘Kişilerim hariç’ seçeneği de kullanıcılara sunulacak. Bu ‘kara liste’ye eklediğiniz kişiler, son görülme saat ve tarihinizi göremeyecek.

WhatsApp yeni güncelleme 2021 nedir?

WhatsApp, 1 Kasım 2021’den itibaren hem Android hem de iOS sisteminde yer alan eski cihazlarda artık güncellenmeyeceğini duyurdu. Telefonlarda mevcut WhatsApp uygulaması çalışmaya devam edecek ancak güncelleme ve iyileştirme alınması engellenecek. WhatsApp, bazı telefon modellerinden desteğini çekeceğini duyurdu.

WhatsApp son sürüm nedir 2021?

DUVAR – Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından Whatsapp, yeni yılda uygulamanın kullanılamayacağı telefon ve sürümleri duyurdu. Telefon modellerini tek tek açıklamak yerine sürüm üzerinden duyuran Whatsapp, yeni yılda Android sürümü 4.0.3 versiyonu, iOS sürümü de 9’un altında olan cihazlarda çalışmayacak.

You might be interested:  Ziraat Internet Bankacılığı Nasıl Kurulur?

WhatsApp yeni özellik nasıl kullanilir?

WhatsApp’ın yeni özelliğini kullanmak son derece basit. Size gönderilen mesajlar arasından tepki vermek istediğiniz birinin üzerine basılı tutarak hemen mesajın yanında çıkan emojilerden birini seçebilirsiniz. Bu şekilde size gönderilen mesaja tepki verebilirsiniz.

WhatsApp’ın yeni güncellemesi kiminle konuştu özelliği?

Chatwatch uygulaması, WhatsApp’ta istediğiniz kişinin kimlerle konuştuğunu görmenizi sağlıyor. Apple tarafından yasaklanan uygulamanın geliştiricisi web sürümünü yayınlayacaklarını açıkladı. Chatwatch isimli yeni bir uygulama, arkadaşlarınızın WhatsApp’ta kimlerle konuştuğunuzu görmesini sağlıyor.

WhatsApp Mesaj düzenleme özelliği nedir?

WhatsApp’ın yeni özelliği işte böyle görünecek

Kullanıcı, yanlış yazdığı ya da düzenleme yapmak istediği mesajın üzerine parmağını basılı tuttuğunda, düzenleme yapabileceği butonu görecek. Sonrasında da mesajda düzenleme yapacak ve yeniden gönderecek.

Yazılım güncellemesi nasıl iptal edilir?

Yine Android sistem güncellemelerini kapatmak için kullanabileceğiniz başka bir yöntem var. Bu yöntemde bazı telefon, android sürümlerinde işe yarıyor. Android sistem güncellemesi bildirim aldığınızda 10 saniye üzerine basılı tutun. Daha sonra açılan pencerede Güncelleme bildirimlerini kapat’ı seçin.

Xiaomi Son Güncelleme nasıl kaldırılır?

Eski sürüme geçiş

Ayarlar >> Telefon hakkında >> MIUI sürümü’ne gidin. İçeri girdikten sonra, ‘MIUI sürümü’ yazısı üzerine geliştirici oluncaya kadar birkaç defa tıklayın. Ardından, sağ üst köşedeki üç noktadan «Güncelleme paketi seç» seçeneğini seçin.

Sistem güncellemesi nasıl iptal edilir?

Önerilen Yanıt

 1. Öncelikle Google Play Store uygulamanızda ‘ayarlar’ kısmına tıklayın,
 2. “Genel” sekmesinde “Uygulamaları Otomatik Güncelle” bölümüne tıklayın,
 3. Açılan alandaki ilk adımda otomatik güncellemeyi kapatabilirsiniz.

Otomatik güncelleme nasıl kapanır?

Otomatik güncellemeleri açmak veya kapatmak için:

 1. Profilinize gitmek için simgesine veya sağ alttaki profil resminize dokunun.
 2. Sağ üstteki simgesine ve sonra Ayarlar’a dokunun.
 3. Hakkında’ya ve ardından Uygulama Güncellemeleri’ne dokunun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.