Whatsapp Web Nasıl Yapılır Iphone?

WhatsApp Web iPhone’da Nasıl Kullanılır?

 • WhatsApp’ı açıyoruz ve Ayarlar a giriyoruz
 • WhatsApp Web seçeneğine tıklıyoruz
 • Ardından WhatsApp Web’i çalıştırmak istediğiniz bilgisayardan web.whatsapp.com adresini açıyoruz.
 • Daha sonra bilgisayar ekranında karşınıza gelen QR kodu nu iPhone’un kamerasına okuttuğunuzda işlem tamamlanmış olacak.
 • Giriş yapma

  1. Telefonunuzda WhatsApp’ı açın. Android: Diğer seçenekler’e dokunun. iPhone: WhatsApp’ta Ayarlar’a gidin.
  2. Bağlı Cihazlar’a dokunun.
  3. Telefonunuzu kullanarak bilgisayarınızdaki veya Portal cihazınızdaki QR kodunu tarayın.
  4. İstenirse Bitti seçeneğine dokunun veya seçin.

  iPhone WhatsApp web nerede?

  Adım: WhatsApp uygulamasını açın. WhatsApp uygulamasının ayalar bölümündeki “WhatsApp Web” seçeneğine tıklayın ve bekleyin.

  WhatsApp web telefondan telefona nasıl yapılır?

  WhatsApp’ın Web sürümünü kullanmak için; Android’de, Sohbet ekranında > Menü > Web, iPhone’da, Ayarlar > WhatsApp Web ve Windows Phone’da ise Menü > Web’e gidin. Daha sonra uygulama sizden kamera erişimi isteyecek. Kamera erişimine evet deyin ve bilgisayarınızdan web.whatsapp.com adresini açın.

  iPhone WhatsApp bilgisayarda nasıl kullanılır?

  Iphone için:

  Bilgisayarınızdan https://web.whatsapp.com/ adresini açın. Telefonunuzda Whatsapp’ girin ve sağ alt köşedeki ayarlar kısmına tıklayın. Açılan ekrandan Whatsapp Web/Masaüstü kısmına girin. Bilgisayarda girdiğiniz sitede olan QR kodunu telefonunuzda açılan ekrana okutun.

  You might be interested:  Bilgisayar Kamerası Ne Kadar?

  iOS WhatsApp web nedir?

  “WhatsApp Web nedir?” sorusu sıklıkla karşımıza çıkar. Aslında bu uygulama hepimizin iOS ve Android’ten tanıdığı mesajlaşma ve video/sesli arama uygulaması olan WhatsApp Messenger uygulamasının tarayıcı versiyonudur.

  iPhone WhatsApp web uyarısı nasıl kapatılır?

  WhatsApp Web bildirimleri nasıl kapatılır?

  1. İlk olarak WhatsApp Web uygulamasını açıyoruz ve Menü sekmesine (dikey bir şekilde bulunan üç nokta) tıklıyoruz.
  2. Daha sonra Masaüstü uyarılarında bulunan kutucuğu boş bırakıyoruz.

  WP web açık olduğunu nasıl anlarız?

  AKTİF BİLGİSAYARLARI GÖRME

  Bilgisayarınız ile Whatsaap hesabınızı eşleştirdiğiniz ayarlar > whatsapp web/masaüstü sekmesini kullanarak, Whatsapp hesabınıza hangi bilgisayarlarda açık olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

  Telefondan WhatsApp webe nasıl girilir?

  WHATSAPP WEB NASIL KULLANILIR? – Bilgisayarınızda https://web.whatsapp.com adresini açın. – Telefonunuzda WhatsApp’ı açın. – Android’li telefonlarda Sohbet ekranındayken Menü > WhatsApp Web yolunu izleyin.

  WhatsApp Web’e telefondan girilir mi?

  Telefonunuzu WhatsApp Masaüstü ile eşleştirme

  Bunu yapmak için telefonunuzda WhatsApp uygulamasını açın. – Android’de: Sohbet ekranında > Menü > WhatsApp Web. – iPhone’da: Ayarlar > WhatsApp Web’e gidin. – Windows Phone’da: Menü > WhatsApp Web’e gidin.

  WhatsApp web nasıl bağlanır?

  Android Telefonlarda WhatsApp Web’e Nasıl Giriş Yapılır?

  1. İnternet tarayıcınızda web.whatsapp.com adresine giriş yapın.
  2. Karşınıza, WhatsApp Web’i cep telefonunuza bağlayacak bir QR kod görseli çıkacaktır.
  3. Bu aşamada Android cep telefonunuzu elinize alın ve WhatsApp uygulamasını açın.

  Masa üstü bilgisayarda WhatsApp kullanılır mı?

  WhatsApp’ı tarayıcıya ihtiyaç olmadan bilgisayarınızın masaüstünden kullanabilirsiniz. WhatsApp Masaüstü’nü Microsoft Store, Apple App Store veya WhatsApp web sitesinden indirerek bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

  Telefon olmadan bilgisayarda WhatsApp kullanılır mı?

  Kullanıcılar artık çoklu cihaz özelliği ile telefon olmadan bilgisayarda uygulamayı kullanabiliyor. Fakat daha önceleri uygulamayı bilgisayarda kullanmak için telefonun internetiyle bilgisayarınızın eşzamanlı olması gerekiyordu. Yeni özellik sayesinde artık telefonunuza bağlı kalmadan uygulamayı kullanabileceksiniz.

  You might be interested:  Vodafone Internet Ayarı Nasıl Istenir?

  WhatsApp bilgisayarda nasıl kullanılır telefonsuz?

  WhatsApp uygulamasında yer alan kullanım şartlarını kabul ettikten sonra ileri butonuna basın. Ardından karşınıza çıkan ekranda yer alan kutucuğa kullanmak istediğiniz telefon numarasını yazın. Telefonunuza gelen SMS’te yer alan onay kodunu uygulamaya girdikten sonra telefonsuz WhatsApp kullanmaya başlayabilirsiniz.

  WhatsApp Web ile neler yapılabilir?

  Akıllı telefonlarda olduğu gibi WP Web bütün bilgisayar işletim sistemleriyle de uyumlu çalışmaktadır. Kullanıcılarına mesajlaşma, belge paylaşımı, ses ve fotoğraf paylaşımı hizmetleri sunmaktadır.

  WhatsApp Web nedir ne için kullanılır?

  WhatsApp Web, akıllı telefonunuzdaki WhatsApp hesabınızın bilgisayar tabanlı uzantısıdır. Gönderip aldığınız tüm mesajlar telefonunuz ve bilgisayarınız arasında senkronizedir ve her iki cihazda da tüm mesajlarınızı görebilirsiniz.

  Web WhatsApp nasıl iptal edilir?

  Android telefon kullanıyorsanız sağ üst köşede yer alan … üç noktaya dokunun ve menüden Whatsapp Web’i seçin. iPhone kullanıyorsanız Ayarlar sekmesine gelin ve Whatsapp Web/Masaüstü seçeneğini seçin. Açılan ekranda Tüm Cihazlardan Çık seçeneğine dokunun.

  iPhone Whatsapp QR kodu nerede?

  iPhone. WhatsApp’ı açın > Ayarlar’a dokunun. Adınızın yanında gösterilen QR simgesine dokunun.

  WP web neden açılmıyor?

  WhatsApp Web’in düzgün şekilde çalışmasını engelleyen bir Wi-Fi ağına bağlı olduğunuz bildirilirse lütfen ağınızın “web.whatsapp.com”, “.web.whatsapp.com” veya “.whatsapp.net” trafiğine izin verecek şekilde ayarlandığına emin olun.

  iPhone masaüstü görünüm nasıl açılır?

  Böyle bir durumda iOS’un Safari uygulaması kullanıcılarına alternatif olarak mobil sitenin masaüstü sürümüne geçiş yapmalarına olanak tanır. Bunun için parmağınızı yenile simgesine basılı tutun. Sonrasında karşınıza gelen seçeneklerden “İsteğe bağlı masaüstü sitesini”seçin.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.