Whatsapp Web’De Nasıl Görüntülü Konuşulur?

İlk olarak WhatsApp uygulamasını açın. Görüntülü arama yapmak istediğiniz kişinin profilin girin ve üst taraftaki kamera simgesine dokunun. Daha sonra aradığınız kişi karşılık verdikten sonra yine sağ üstte bulunan artı işaretine dokunarak kişi ekleyebilirsiniz.
1. Uygulamanın masaüstü sürümünün uygun versiyonunu bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. 2. Kullandığınız mobil telefondan QR kod ile bilgisayarınızı eşleştirmeniz gerekiyor. 3. Hesabınız açıldıkran sonra WhatsApp Web’ten görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

WhatsApp Web’de görüntülü konuşma nasıl yapılır?

Görüntülü arama İnternet bağlantınızı kullanır.

Sesli ve görüntülü arama arasında geçiş yapma

 1. Arama sırasında farenizi Kamera simgesinin üzerine getirin.
 2. Kamera simgesine tıklayın.
 3. Karşınızdaki kişi geçiş yapmayı kabul ederse sesli aramadan görüntülü aramaya geçilir.

Bilgisayardan görüntülü konuşma nasıl yapılır?

Web’deki Mesajlar

 1. messages.google.com sayfasına gidin.
 2. Solda, bir görüşme seçin veya Sohbet başlatın’ı tıklayın.
 3. Sağ üstte, Google Duo’da görüntülü veya sesli arama’yı tıklayın. Yeni bir sekme açılır.
 4. Görüntülü görüşme’yi tıklayın.

WhatsApp görüntülü arama nasıl açılır?

Görüntülü arama yapmak istediğiniz kişilerden biriyle aranızdaki WhatsApp sohbetini açın. Görüntülü Arama’ya dokunun. Kişi aramayı kabul ettiğinde Aç > Katılımcı Ekle’ye dokunun. Aramaya eklemek istediğiniz diğer bir kişiyi bulun, ardından Ekle’ye dokunun.

You might be interested:  Windows 7 Internet Nasıl Kesilir?

WhatsApp Görüntülü Konuşma neden olmuyor?

Eğer pil tasarrufu açıksa veya bluetooth bağlıysa, lütfen bunları devre dışı bırakın ve eğer sorun devam ederse bize haber verin. Ek olarak, lütfen telefonunuzu kapatıp yeniden başlatın ve başka uygulamaların telefonunuzdaki kamera, mikrofon veya kulaklığı kullanmadığına emin olun.

Görüntülü konuşma nasıl açılır?

Telefonla Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

 1. Telefonunuzun “AYARLAR” bölümüne girerek ŞEBEKE AYARLARI> ŞEBEKE MODU> OTOMATİK olarak seçmelisiniz.
 2. Telefonunuzun üst kısmında 3G yazıyorsa görüntülü konuşma yapabileceğiniz anlamına gelir.

Görüntülü konuşma neden olmuyor?

Farklı ve daha iyi sinyal alınan bir bölgede deneme sağlamanız gerekmektedir. Farklı bölgede süren bir durumda, farklı bir kişiye görüntülü arama denenmelidir. Görüntülü arama yapılacak olan karşıdaki kişi uygun bölgede olmadığı koşulda da görüntülü arama sağlanamamaktadır.

WhatsApp Web’de görüntülü arama var mı?

WHATSAPP WEB GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA VAR MI? Henüz Whatsapp web görüntülü arama, konuşma özelliği bulunmuyor. Çok yakında teknoloji devi Facebook’un çalışmalarını yaptığı bu özelliği aktif hale getirmesi bekleniyor. Facebook Messenger ile görüntülü konuşma özelliğine benzemesi beklenen özellik yakında kullanıma açılacak.

WhatsApp mikrofon nasıl açılır?

WhatsApp’da mikrofon çalışmıyorsa çok basit bir şekilde kontrolü ve çözümü sağlayabilirsiniz. Telefonunuzun Ayarlar > Genel Ayarlar > Uygulamalar > WhatsApp > İzinler > Mikrofon kısmına giderek mikrofon kısmını açık konuma getirebilirsiniz.

WhatsApp web uygulaması nasıl kullanılır?

WhatsApp’ın Web sürümünü kullanmak için; Android’de, Sohbet ekranında > Menü > Web, iPhone’da, Ayarlar > WhatsApp Web ve Windows Phone’da ise Menü > Web’e gidin. Daha sonra uygulama sizden kamera erişimi isteyecek. Kamera erişimine evet deyin ve bilgisayarınızdan web.whatsapp.com adresini açın.

Görüntülü arama yapmak için ne yapmalıyım?

Görüntülü arama başlatma

Görüntülü arama yapmak için, Kişiler ekranındaki Kişi listenizde söz konusu kişiyi bulun veya arama kutusuna adını yazın. Kişiyi bulduğunuzda adına dokunun, Görüntü simgesine dokunun ve sonra da Görüntüyü Başlat’a dokunarak görüntülü aramayı başlatın.

You might be interested:  Eba Nasıl Internet Veriyor?

WhatsApp web güncelle nasıl yapılır?

Tarayıcıyı açtıktan sonra web.whatsapp.com yazarak ilgisi sayfaya ulaşabilirsiniz. Sayfa açıldıktan sonra akıllı telefonunuzda WhatsApp uygulamasını açın ve Ayarlar bölümüne girin. Ayarlar bölümünde WhatsApp Web / Masaüstü seçeneğini göreceksiniz. Buna tıkladıktan sonra ekrandaki barkodu taratmanız yeterli.

Görüntülü telefon nasıl yapılır?

Görüntülü görüşme veya sesli arama başlatma

 1. Google Duo uygulamasını açın.
 2. En üstte, kişileri arayın veya bir numarayı çevirin.
 3. Aramak istediğiniz kişiye veya numaraya dokunun.
 4. Bir seçim yapın: Görüntülü görüşme yapmak için Görüntülü görüşme yap simgesine dokunun.

WhatsApp ile telefon görüşmesi nasıl yapılır?

Whatsapp’tan arama yapmak için öncelikle arama yapmak istediğiniz kişinin mesaj hanesine gelerek sağ üst köşede bulunan telefon simgesine tıklamanız yeterli oluyor. Sesli arama yapmak için sesli arama yapmak istediğiniz kişiyle olan sohbeti açın. Sesli Arama butonuna dokunun.

WhatsApp görüntülü konuşmayı başkası görebilir mi?

Whatsapp yazışmaları temel olarak iletişim kuranlar arasında şifrelenerek gönderilmektedir. Gönderilen her ileti şifrelenerek gönderildiğinden bir başkasının araya girerek bu yazışmaları okuyabilmesi mümkün değildir. Çünkü iletişim kuran iki cihaz dışında şifreyi çözebilecek herhangi bir sistem yoktur.

WhatsApp görüntülü Konuşma neden kapanıyor?

Ses ve görüntünün beklendiği gibi çalışmamasının nedeni bu olabilir. Telefonunuzun Ayarlarını kontrol edin ve uygulamaya gerekli izinleri verin. Cihazın Ayarlar uygulamasını açın, WhatsApp’ı görene kadar aşağı kaydırın ve açın. Mikrofon ve Kamera seçeneklerinin etkinleştirildiğinden emin olun.

Görüntülü arama yapmak için ne yapmalıyım?

Görüntülü arama başlatma

Görüntülü arama yapmak için, Kişiler ekranındaki Kişi listenizde söz konusu kişiyi bulun veya arama kutusuna adını yazın. Kişiyi bulduğunuzda adına dokunun, Görüntü simgesine dokunun ve sonra da Görüntüyü Başlat’a dokunarak görüntülü aramayı başlatın.

Bilgisayardan bir kişi nasıl aranır?

Daha fazla bilgi için bkz.

You might be interested:  Internet Kablosu Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Bilgisayarınızda arama yapmak için:

 1. Telefon Bağlantısı uygulamasını açın ve Aramalar’ı seçin.
 2. Kişilerinizi arama kutusunda, kişi adı veya numara için arama yapın. Alternatif olarak, tuş takımına doğrudan telefon numarasını girebilirsiniz.
 3. Aramanızı başlatmak için Aramasimgesini. seçin.

Duo bilgisayara nasıl kurulur?

Google Duo’yu kurma

 1. Adım: Duo’yu açın. duo.google.com sayfasına gidin.
 2. Adım: Telefon numaranızı doğrulayın (isteğe bağlı) Önemli: Bu adımı atlar ve telefon numaranızı doğrulamazsanız yalnızca daha önce aramış olduğunuz kullanıcılardan gelen aramaları alabilirsiniz.

Skype ile görüşme nasıl yapılır?

Çağrı yapmak istediğiniz kişinin yanındaki Skype düğmesine dokunun.

Kişiler listenizden

 1. Kişiler listenizden. çağrı yapmak istediğiniz kişiyi bulun.
 2. Aramak istediğiniz kişiyi seçin ve ardından ses veya video düğmesini seçin.
 3. Çağrı sona erdiğinde çağrıyı bitirmek için çağrıyı sonlandır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.