Whatsapp Sohbetleri Arşivde Tut Ne Demek?

Profilinden ayarlara gir. Sohbet ayarına tıkla ve biraz aşağı in. Sohbetleri arşivde tut diye bir ayar var. O ayarı açarsan arşivinde ki tüm sohbetler orada kalır.
Sohbeti arşivle özelliği, sohbetlerinizi daha iyi düzenleyebilmeniz için sohbetler listenizdeki bireysel sohbetleri veya grup sohbetlerini gizlemenize olanak verir. Sohbetler listenizin en alt kısmına giderek arşivlenen sohbetlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Sohbeti arşivde tut ne demek?

Bir sohbeti arşivlediğinizde, arşivlenmiş klasörde kalır ve kimse onu ana sohbet ekranında bulamaz. Sadece klasöre giderek mesajları kontrol edebilirsiniz. Bu özellik daha önce sohbet ayarlarında gizlenmişti ancak şimdi Android’de yapılan yeni bir güncellemeyle, sohbet ekranının üst kısmında Arşivlendi alanı beliriyor.

WhatsApp arşiv mesajlarını nasıl görebilirim?

Whatsapp arşiv mesajları görme Android işemi için “Arşivlenmiş” bölümü ekranı kaydırdığınızda altta yer alacaktır. Sohbetler ekranınızı aşağı kaydırarak en alta gelin ve Arşivlenmiş yazısına dokunun.

Arşivlenmiş sohbet nerede?

Arşivlenmiş sohbetleri veya grupları görüntüleme

Sohbetler sekmesini kaydırarak en üst kısma gidin. Arşivlenmiş Sohbetler’e dokunun.

Mesajlar nasil Arsivlenir?

Mesajlar’da görüşmeleri temizleme

 1. Mesajlar uygulamasını açın.
 2. Arşivlemek veya silmek istediğiniz her bir görüşmeye dokunup basılı tutun. Arşivleme: Seçili görüşmeleri arşivlerinize taşımak için Arşivle’ye. dokunun. Arşivlenen görüşmeler Ana ekrandan kaybolur ancak bunları hâlâ okuma olanağınız vardır.
You might be interested:  Whatsapp Ta Mesaj Nasıl Geri Alınır?

Arşivlenmiş sohbetten mesaj gelince bildirim geliyor mu?

Henüz geliştirme aşamasında olan ve kısa süre içinde yayınlanması beklenen özellik ile birlikte WhatsApp’taki arşivlenmiş sohbetlerinizden yeni bir mesaj geldiğinde bildirim almayacaksınız.

Bu telefonun arşivi nerede?

Arşivi kontrol etme ve öğeleri arşivden çıkarma

Google Hesabınızda oturum açın. Arşivle’ye dokunun. Bir fotoğraf seçin. Birden çok fotoğraf seçmek için dokunup basılı tutun.

Android WhatsApp arşiv nasıl açılır?

SOHBETLER ekranını kaydırarak en üst kısma gidin. Arşivlenmiş seçeneğine dokunun. Arşivden çıkarmak istediğiniz bireysel sohbete veya grup sohbetine dokunup basılı tutun. Ekranın üst kısmındaki Arşivden çıkar’a dokunun.

Arşivlenmiş sohbete mesaj gelir mi?

WhatsApp, yenilenen güncellemesiyle arşivlenmiş sohbetlere yeni bir mesaj gelse bile sohbetlerin arşivde kalacağı yeni bir Arşivlenmiş Sohbetler özelliğini kullanıma sunuyor. Daha önce, arşiv sohbetine yeni bir mesaj gelir gelmez arşivden çıkarılırdı.

Bip de arşivlenen mesajlar nasıl geri alınır?

Sohbetleri arşivden çıkarmak için;

 1. Sohbet listesinin en üstünde bulunan “Arşivlenmiş Sohbetler” klasörüne girin.
 2. Arşivden çıkarmak istediğiniz sohbet için, Androidde basılı tutun, iOS’te sola kaydırın.
 3. Arşivden çıkar’a dokunun.

Messenger’da mesajlar nasil Arsivlenir?

Messenger’da bir konuşmayı nasıl arşivlerim? Arşivleme ve silme arasındaki fark nedir?

 1. Konuşmalarınızı görmek için Sohbetler’e dokunun.
 2. Parmağınızı arşivlemek istediğiniz konuşmanın üzerinde sola kaydırın.
 3. simgesine dokunun.
 4. Arşivle’ye dokunun.

SMS karşı taraftan siliniyor mu?

Bu özelliğe sahip ‘Privates’ isimli uygulama kullanıma sunuldu. Söz konusu uygulama karşı tarafın mesajı açmaması halinde gönderilen mesajın gönderen parti tarafından silinmesine izin veriyor. Söz konusu özelliği kullanmak için bu uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

Mesaj ayarları nasıl yapılır?

Global ayarları değiştirme

 1. Mesajlar uygulamasını açın.
 2. Diğer. Ayarlar’a dokunun. Diğer uygulamaların bildirimlerini durdurma: Bildirimler. ‘Varsayılan ayarlar’ altındaki tüm bildirimleri devre dışı bırakın. Telefonunuzda Mesajlar’dan bildirim alma: Bildirimler’e dokunup. Gelen mesajlar’ı etkinleştirin.
You might be interested:  Vodafone 1 Gb Internet Nasıl Iptal Edilir?

WhatsApp arşivlenmiş sohbete mesaj gelir mi?

Başlangıçta, ayar geçen hafta bazı iPhone kullanıcıları için mevcuttu ve şimdi Android ve iOS kullanıcıları için kullanıma sunuluyor. WhatsApp’ın yeni özelliği sayesinde, artık arşiv sohbet dizisine yeni bir mesaj gelirse, ana sohbet klasöründe görünmeyecek.

WhatsApp mesaj arşivleme nasıl yapılır?

Yazışmalarınızı Arşivlemek için için Sohbet menüsü içerisinde Sohbeti Arşivleyeceğiniz Mesajın üzerine geliyorsunuz ve Soldan Sağa Doğru çekiyoruz buradaki pencerede Sil ve Daha menüsü gelecek Buradan Daha yazan bölüme dokunuyoruz Arşivle yazarak Whatsapp mesajınızı arşivlemiş oluyorsunuz.

Sohbet yazısı ne demek?

Türkçeye Arapçadan geçmiştir. Bir yazı türü olan sohbet ise; bir yazarın günlük olaylarla ilgili duygu ve düşüncelerini, okuyucusuyla konuşuyormuş gibi anlattığı yazı türüne “sohbet” denir. Sohbet türünde samimilik, senli benlilik söz konusudur.

WhatsApp durum arşivi var mı?

Gizli dosyaları göster diye bir kutucuk göreceksiniz, onu aktif hale getirin. Aktif hale getirdikten sonra Media klasöründe. Statuses diye bir klasör belirecek. Bu klasörde, WhatsApp kişilerinizin paylaştığı durumları görebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.