Whatsapp Sahte Numara Nasıl Alınır?

Textnow uygulaması, Telegram uygulamasının yanı sıra Whatsapp uygulaması için de sahte numara alabilmenize olanak tanıyor. Uygulamayı Google Play Store veya Apple STORE üzerinden akıllı cihazınıza indirdikten ve kurduktan sonra Choose a Phone Number seçeneğine tıklayarak da sahte numara alabiliyorsunuz.
WhatsApp Fake Numara Alma Nasıl Yapılır?

 1. Numero eSIM’i indirin.
 2. Fake numara al. Bu noktada iki adet seçeneğiniz bulunmakta: İlk seçenek: WhatsApp için bir ABD fake numara satın alın. “Ana Sayfa” > “Telefon numaraları” > “Social Media Numbers” veya “teklifler” Numero eSIM uygulaması size en iyi teklifler sunmaktadır.

Fake numara nereden alınır?

Sahte numara nasıl alınır? Gerekenler nelerdir?

 1. Adım: Buradan TextNow APK indirme sayfasına gidin.
 2. Adım: Açılan sayfadaki ‘Download APK’ butonuna tıklayarak apk dosyasını indirmeyi başlatın.
 3. Adım: TextNow uygulamasını açın ve ilk ekrandaki ‘Sign up’ butonuna dokunun.

WhatsApp fake ne demek?

WhatsApp’ta bazı şablon siteler, kullanıcıların kendi WhatsApp ekran görüntülerini yaratabilmesine olanak veriyor. Pratikte hiçbir işlevi olmayan, sadece görüntü oluşturabilen bu şablon siteler Fake WhatsApp aramalarında karşımıza çıkıyor.

Sahte numara ne işe yarar?

Kaydolabileceğiniz birçok sosyal medya platformu sizden sms onay ister. Fakenumara internet adresini kullanarak kendiniz için sahte bir numaradan sms onayı alabilirsiniz. Böylece kendi numaranızı güvence altına almış olursunuz ve herhangi bir sorun yaşama ihtimaliniz kalmamış olur.

You might be interested:  Whatsapp Mor Kalp Ne Demek?

Yurt dışı numarası nasıl WhatsApp?

Uluslararası telefon numaraları nasıl kaydedilir

 1. Telefon rehberinizi açın.
 2. Kişinin telefon numarasını yazarken ilk önce bir artı (+) simgesi koyun.
 3. Ülke kodunu yazın, ardından telefon numarasını eksiksiz olarak girin.

Fake numara alma nedir?

Numara kullanımında kişinin kendi adına kayıtlı bir operatör tercih edilebildiği gibi, fake numara olarak da bilinen; genel olarak yabancı ülkelerin numaralarına sahip, yalnızca arama yapan kişinin çağrısına yanıt verildiği zaman iletişim kurulabilen, sms atabilin ya da alabilen numaralar elde edilebilir.

Numero Esim nasıl kullanılır?

Sosyal medya numaralarını arıyorsanız bu adımları izleyin:

 1. “Telefon Numarası Satın Al” menüsünden “Social Media Numbers”ını seçin.
 2. “Sosyal Medya Numarası”na tıklayın.
 3. Listeden bir adet numara seçin.
 4. Abonelik planınız seçin, aşağı kaydırın ve “Planı Satın Al”a tıklayın.

WhatsApp’tan dolandırıcılık yapılabilir mi?

Dolandırıcılar, ele geçirdikleri hesabınız üzerinden arkadaşlarınıza mesaj atabilir, onlardan para ya da bu tür bilgiler isteyebilir. Ayrıca mesajlarınızı da okuyabilirler. Bu nedenle, WhatsApp üzerinden dolandırıcılık şüphesi uyandıran bir mesaj alırsanız mesajı atan arkadaşınızı arayın ya da yüz yüze görüşün.

WP Aero ne işe yarar?

whatsapp’ın 3. parti uygulaması. binlerce tema seçeneği, silinen mesajları, hikayeleri görebilme, log bilisiyle kim ne zaman çevrimiçi olmuş bakabilme, okundu/ kaydediyor/ yazıyor/ çevrimiçi gibi bilgilerinizi gizleyebilme, profilinizi ziyaret edenleri görebilme, resim ve vieodaki gönderme sayısı ve boyut olarak

WhatsApp mock nasıl kullanılır?

Uygulamanın çalışma prensibi ise çok basit. Öncelikle uygulamayı yükledikten sonra açıp sağ üst köşedeki mesaj butonuna dokunun. Sonra istediğiniz sahte isim, numara ve profil fotoğrafını belirledikten sonra ‘Tamam’ butonuna dokunun. Konuşmaya dokunduktan sonra istediğiniz cümleleri yazın.

Yeni numara almak ne kadar?

Faturalı hatlar için numara değişikliği işlem ücreti 24,99TL’dir ve yeni numaranız için iletilen faturanıza yansır. Faturasız hatlar için numara değişiklği işlem ücreti 24,99 TL’dir ve bakiyenizden düşecektir.

You might be interested:  Whatsapp Yazışmalarını Nasıl Çıktı Alabilirim?

Yabancı numara nasıl yapılır?

Cep telefonunuzdan yurtdışındaki bir numarayı aramak için 0’a uzun basıp + işaretini yazın. Daha sonra ülke kodunu, sonra alan kodunu son olarak da telefon numarasını yazıp arama tuşuna basın. +1 555 1234567 şeklinde numarayı yazın. Aynı şekilde + işareti yerine çift sıfır da kullanabilirsiniz.

Yurt dışındaki biriyle Whatsapptan konuşulur mu?

Ülke dışına çıktığınızda WhatsApp hesabınızı mobil veri veya Wi-Fi bağlantısı üzerinden kullanmaya devam edebilirsiniz. Seyahat ederken bulunduğunuz ülkeye ait bir SIM kart kullanırsanız WhatsApp’ı kendi ülkenizde sahip olduğunuz numarayla kullanmayı sürdürebilirsiniz.

Yurtdışı numara ile WhatsApp ücretli mi?

ÜCRETSİZ YURT DIŞI ARAMASI

Akıllı telefonunuza bağlı bir Wi-Fi bağlantısı olmasa da Türkiye’den yurt dışına yapılan herhangi bir aramada tamamen 3G üzerinden bağlantı kurulduğu için ekstra bir ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

WA business ne demek?

WhatsApp Business, mesajları otomatik hale getirmeyi, sıralamayı ve hızlı bir şekilde cevaplamayı sağlayan araçlar sunarak müşterilerle iletişime geçmeyi kolaylaştırır. Üstelik uygulama, aynı WhatsApp Messenger gibi görünecek ve çalışacak biçimde tasarlanmıştır.

WhatsApp mock nasıl kullanılır?

Uygulamanın çalışma prensibi ise çok basit. Öncelikle uygulamayı yükledikten sonra açıp sağ üst köşedeki mesaj butonuna dokunun. Sonra istediğiniz sahte isim, numara ve profil fotoğrafını belirledikten sonra ‘Tamam’ butonuna dokunun. Konuşmaya dokunduktan sonra istediğiniz cümleleri yazın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.