Whatsapp Resimleri Nerede?

WhatsApp ile gönderilen resimler yine MediaWhatsapp Images klasörü altındaki Sent klasöründe bulunur. WhatsApp Images klasörünü kopyaladığınızda Sent klasörü de alt klasör olarak kopyalanacaktır. murat (11822)

Hangi WhatsApp dosyasını bulacaksınız?

WhatsApp’taki diğer dosyalar için ”Dosya” sekmesinin ardından “Telefon Hafızası” > “WhatsApp” klasörü > “Medya” yolunu takip ettiğinizde diğer WhatsApp dosyalarını orada görebilirsiniz. Bunları seçin ve PC’ye aktarın. iPhone kullanıcıları ise videoları ve fotoğrafları “Fotoğraflar” > ”Fotoğraflarım” yolunu takip ederek bulabilirler.

Telefondan WhatsApp uygulamasını açın.?

Telefondan WhatsApp uygulamasını açın. Menü simgesine tıkladıktan sonra “WhatsApp Web” seçeneğine dokunun (iPhone kullanıcıları, “Ayalar”a giderek “WhatsApp Web”i seçmeli). PC ekranındaki QR kodunu okutun. Kişiyi seçtikten sonra yazışmalarınızı görebilirsiniz. İstediğiniz dosyayı seçtiğinizde ön izleme ekranından buna bakabilirsiniz.

Whatsapp fotoğraflarını PC’ye indirmek için tıklayın.?

Ardından Whatsapp fotoğraflarını PC’ye indirmek için “Aktar” butonuna tıklayın. WhatsApp’taki diğer dosyalar için ”Dosya” sekmesinin ardından “Telefon Hafızası” > “WhatsApp” klasörü > “Medya” yolunu takip ettiğinizde diğer WhatsApp dosyalarını orada görebilirsiniz.

Whatsapp’ta sohbet kayıtlarını gönderme nasıl yapılır?

WhatsApp ayrıca kullanıcılara sohbet kayıtlarını göndermeleri için izin veriyor. E-posta yoluyla WhatsApp medyayı PC’ye göndermenin adımlarını aşağıda belirttik. WhatsApp’taki kişinin üstüne tıklayın ve sağ üst köşede yer alan menü simgesine tıklayın. “Daha Fazla” ve ardından “Sohbeti gönder” seçeneğine tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.